תינוקת בת 4 חודשים לא צוחקת

קורין10

New member
תינוקת בת 4 חודשים לא צוחקת

שלום אני אמא לתינוקת בת 4 חודשים בריאה וחייכנית רוב הזמן שאלתי היא בתי עדיין לא צוחקת בקול אלא רק מחייכת כשפונים אליה כשביררתי עם כמה חברות ועם טיפת חלב הובהר לי שבחודשים כאלה התינוקות אמורים כבר לצחוק האם יש צורך לערוך בדיקה בנושא או שהדבר תקין וזו רק אני שחוששת? אודה באם תוכלו לייעץ לי תודה

בקה1

New member
שיברי את הקרח...

עד שלא התחלתי לצחוק בקול בעצמי גם מעוז שלי לא צחק בקול אלא רק חייך. תתחילי את ומקוה שגם אצלך זה יצליח...

קורין10

New member
הודעה לאסנת סגל

אסנת שלום רב לשאלתך בתי משמיעה קולות שונים, במהלך היום היא מרבה לקשקש הרבה אבל כאשר היא מחייכת לא מתלווה לזה שום סוג של קול כלשהו ניסיתי אפילוכמה פעמים לדגדג אותה בבטן, ברגליים ניסיתי אפילו לשחק איתה ולהפתיע אותה כמו: קוקו אבל בכל פעם התוצאה שאני מקבלת זה חיוך ללא צליל או השמעת קול האם הדבר מצריך בדיקה אודה לך מאוד אם תוכלי לענות לי

קורין 10

שלום, אני לא חושבת שזה מצריך בדיקה. הפקת הקולות והחיוך מראים שיש יכולת להפקת צלילים יש קשר חברתי. כרגע, אלה הדברים החשובים. חכי קצת גם הצחוק יגיע. אסנת סגל קלינאית

shani74

New member
ניסית לדגדג אותה?

אצלנו מה שהצחיק אותה (היא גם לא מלכת הצחקניות) היה לחץ על הבטן (למשל לשים אותה על הראש שלך), או דברים מפתיעים - כמו להגיד א... כשמסתכלים הצידה ואז בה! חזק ומהיר ולסובב את הראש אליה.

קורין10

New member
לשני 74

שני תודה רבה על עצתך אך גם כשניסיתי דברים אלו היא רק מחייכת אליי ובכל זאת לא צוחקת תודה על עזרתך

למעלה