תחתונים מידה קטנה

muzli

New member
תחתונים מידה קטנה

לבעלות הנסיון.. איפה אפשר לקנות תחתונים במידה קטנה מ - 2?
פעוטה בת שנתיים אבל קטנה..

תודה

gimelit

New member
לא בטוחה שקיים, אבל יש פטנט

נויה נגמלה בגיל שנתיים וגם היא היתה מאוד קטנה, אז קניתי לה תחתונים מידה 2 או 2-4, ופשוט עם כמה תפרים הצרתי אותם בצדדים ותוך כמה חודשים כבר אפשר היה לפתוח.

iameden

New member
אין...

גם אני חיפשתי כי הקטנה נגמלה מוקדם והיא קטנטונת...
לא מצאתי.
השתמשצי בטריק שהציעו לך:)

יש שמלות שבאות עם תחתונים

בתור סט.
אני השתמשתי הזה.
התחתונים רחבים על מנת שיכנס חיתול, אבל הגומי מחזיק

ללילילל

New member
נראה שבעיקר באינטרנט :/

זה מעצבן, באתרים אמריקאים יש המון במידה 1-2 ורק כאן זה כאילו לא קיים.
קניתי סט בדלתא שכתוב עליהם מידה 3 אבל הם די קטנים ויושבים בסדר עם קצת מקום עודף. מאז לא מוצאת כלום, הכל 2-4 ענק.
&nbsp

בּלו

New member
הזערורים שלי הסתדרו עם מידה 2

(ואני מדברת איתך על אחוזון 0-3).
יש בהאנגרים דגמים קטנים יותר, או דגמים עם גומי עליון רחב שהם בד״כ הדוקים קצת יותר וגם המכנסיים מחזיקים את זה.
עם קצב הבלאי בגילאים האלו והכמויות לטובת פיספוסים (והסייעות שמשליכות אותם לפח), לא שווה להתאמץ על יותר מזה לדעתי.

בועת sabon

New member
מאוד קשה למצוא.

גם הפיצית שלי היתה קטנטונת (ועדיין) ומצאתי בביג שופ של חברת אונו Uno.
תחתוני בנים הם קצת יותר קטנים אז אולי יתאים לה.
גם אני מצאתי את עצמי מגייסת את כישורי התפירה הדלים שלי לכיווץ תחתונים וגם מכנסיים.

1pika

New member
כאמור, די אין. צריך לחפש את מידה 2 שקטנים מאחרים..

הבנות שלי נגמלו בגיל שנה ו-7 והקטנה. קטנה. ממש... עכשיו היא בת שנתיים ורבע והחלטתי עקרונית שבפסח הקרוב אני מוציאה לה מהארון את כל בגדי 6-12 למרות שעדיין יכולה ללבוש אותם....

בשבילנו התחתונים של מילאנו היו הכי קטנים, קדס היו גדולים והרבה זמן הסתובבתי עם תחתונים שלה בתיק שידעתי שמתאימים רק בשביל שתהיה לי נקודת השוואה. כמו שאמרו כבר, פשוט לחפש בהנגרים למינהם ולקוות שיתכווצו אחרי כביסה ומייבש
בכל מקרה אני אישית לא מוציאה יותר מארבעה שח לתחתון ובהחלט מצאתי כך שזה אפשרי אך מאתגר... בהצלחה!!

העצלנית

New member
שלי בת 3 וחצי ולא נעים לי להגיד שיש לה בגדים של 18 חודשים

שעוד טובים לה

mgirl

New member
שלי לבשה מידה 2 בגיל 1.5

אם לובשים מעל זה מכנסיים זה ממילא לא נופל, ומתחת לשמלות אפשר להוסיף טייץ. היה טיפה גדול אבל ממש לא נורא, והיא גדלה לתוכם די מהר.

בעיה

בהאנגרים ובחנויות קטנות "כמו של פעם",יש מידה 2 של CN ו-infinico שהיו טובים לו בגיל שנתיים (גירד אז 8.5 קילו מלמטה)

למעלה