תחרות שבטית

AngeL WomaN

New member
תחרות שבטית../images/Emo70.gif../images/Emo15.gif

הנה הסיכוי שלך להכנס לתוך תחרות סיפורים קצרים ולהיות עם הסיכוי לזכות בחבילת פרסים שבטיים! כל הנכנסים לתחרות יכנסו לתוך גליון מרץ של החדשות. 10 הזוכים (2-11) יזכו בגלויה ועליה 3 חתימות של שחקנים בסדרה. הפרס הראשון הוא חבילה שבטית מדהימה עם הרבה סחורה שבטית כרטיס ברכה וספר של חולדות הקניון חתום בידי ריימונד תומפסון. כדיי להכנס לתחרות כל מה שעלייך לעשות הוא לשלוח איימל הכולל את הסיפור ואת מספר החברות של בטרייבוורלד (מי שלא יודע מה עושים מוזמן לשלוח אליי מסר) ל[email protected]. הסיפור חייב להיות בין 1000 מילים ל1500 מילים. הסיפור חייב להיות כתוב באנגלית. הסיפור חייב להיות שלך. הנושא של הסיפור חייב להיות "פרה"-טרייב (מלפני השבט) עם לפחות שחקן שבטי אחד מדויק מעורב. הסיפורים יכילו 6 נושאים מקושרים, מילים לא ממוצאות, נושאים מבזים או אפליה יוצאו מהתחרות על ידי העורכים. העורכים יהיו אמילי ווילארד מתאמת האינטרנט, סארן ג'יימס כותב שבטי, ג'יימס צ'מפיון כותב שבטי ושגריר בין המעריצים לשחקנים במועדון השבטי. הזוכים במקומות הראשונים יבחרו על ידי ריימונד תומפסון בעצמו, יוצר ומפיק בפועל של השבט. החלטת השופטים היא סופית. על כל הסיפורים להגיע עד הצהריים ב20 לפברואר 2004 על פי שעון ניו זינלד. זוכים יוכרזו ב5 למרץ 2004. בהצלחה! כל מי שצריך עזרה לכל אורך הדרך, אני מוכנה לעזור בכתיבה, אנגלית, דקדוק וכו'. אני ממליצה להתחיל עם קוי עלילה בעברית, סיפור בעברית ורק אז להפוך אותו לאנגלית-קל ונוח.

OMG../images/Emo70.gif../images/Emo80.gif../images/Emo96.gif

ואווווווווו
אני כ"כ רוצה לזכות
יאאאאא אני אפילו אלמד פחות למבחן במתמטיקה שלי בשביל זה
ואם אני לא זוכה אני לפחות מקווה שמישהו מישראל יזכה
(על כמה מתערבים שזוכה מישהו מגרמניה, אנגליה או ארה"ב
)

למעלה