תחרות הצילום יוצאת לדרך!!!

malon

New member
תחרות הצילום יוצאת לדרך!!!

כל הסימנים מראים (טפו-טפו-טפו) שהים יהיה נוח בימים הבאים. לפיכך ובהתאם לזאת, תצא תחרות הצילום שלנו לדרכה מיום ה' השבוע ועד שהים יחליט אחרת ו/או עד יום ד' הבא. זכרו, אין לעבד תמונות; יש להשתמש בתמונות שצולמו בפרק זמן התחרות; יש להעביר התמונה אליי למייל ולא להעלותה בפורום. החיסיון כאן מאוד חשוב. כאמור, ישנם פרסים מאת הוצאת הספרים בה אני עובד, אולם אם ישנם חברים בפורום המעוניינים לתרום אף הם, הרי שכולנו נשמח. מי בעניין?

כל הכבוד על היוזמה ../images/Emo45.gif

בזמנו דיברתם על צלילות ים תיכון בלבד... האם ההשמתה הפעם מאשרת צילום בים סוף?

ilanbt

New member
כל הכבוד על היוזמה

מלקחי העבר שווה שיהיה תקנון מאוד מסודר לתחרות מעין זו גם אם הפרסים הינם ספרים בלבד.

shayhi

New member
אילן ...???

"גם אם הפרסים הינם ספרים בלבד..." מי כמוך יודע כמה ספרים שווים .... אחלה מתנה לזוכים !!!

DJ69

New member
נשמע טוב

אני מתכנן לרדת למים הלילה ואולי בסופ"ש. ניראה מה יצא...

טלד

New member
יופי של רעיון

רק שאלה אחת. למה לא לעבד את התמונות? להבנתי ההגבלה של חוסר עריכה נדרשת ע"מ לוודא שהתמונות צולמו בימי התחרות. אם ממילא סומכים על המשתתפים שיצלמו רק בימי התחרות, אז למה להגביל את העריכה. crop ותיקוני צבע יכולים לשפר משמעותית תמונות טובות. לתמונות גרועות שום דבר לא יעזור.

malon

New member
אני חושב שהצדק עימך, אבל...

ישנם בפורום מספר צלמים שיש להם יתרון על פני האחרים בכל הקשור לעיבוד תמונות וזו, למיטב הבנתי, כבר לא תחרות הוגנת.

ilanbt

New member
מה הקשר?

לא שיש לי בעיה עם מגבלות כי מגבלה בתחרות צריך לשים, אבל היכולות הטכניות של צלם זה או אחר בתחום עיבוד התמונה/חדר חושך אינם רלוונטית ואגב לא קיימות ברוב תחרויות הצילום בעולם. ואגב יש מצלמות ואני לא אציין איזה שיש להן יכולות עיבוד און ליין.

ilanbt

New member
למען הסר כל ספק

אני לא מיתכוון להישתתף בתחרות הזאת ואני מנסה לתת הערות מתוך ניסיון בתחרויות כאלה בעבר.

טלד

New member
תראה

יש להם ייתרון - כן. לא הוגן? למה? מה לא הוגן בזה שמישהו יודע לעשות crop לתמונה, או תיקוני צבע ועושה את זה. מצד שני, אני מצלם עם מצלמה סבירה, אבל ללא פלאש חיצוני וללא עדשות על המארז, ויש בפורום צלמים שכן. זה מקנה להם יתרון הרבה יותר גדול, ובכל זאת לא הייתי מגדיר את זה או את זה כיתרון לא הוגן.

גם בכיוון השני המצב דומה

ישנם בפורום מספר צלמים שיש להם יתרון על פני האחרים בכל הקשור לציוד הצילום וזו, למיטב הבנתי, כבר לא תחרות הוגנת בקיצור - כאן זו לו האולימפידה , ואם לבחור (מסכן , עני ובאופן כללי צלם לא משהו) אין פלש מה לא תתנו לעשות איזה autolevel ? אולי בכל זאת ?

כל הכבוד על הארגון

ובהצלחה לכל המשתתפים. מקווה שהים ישאר רגוע גם בתחילת השבוע הבא, אולי אספיק לצלם גם משהו לתחרות.

כל הכבוד על הארגון

ובהצלחה לכל המשתתפים. מקווה שהים ישאר רגוע גם בתחילת השבוע הבא, אולי אספיק לצלם גם משהו לתחרות.

mazoneli

New member
מנצל"ש להזמנה

מחר בבוקר באיזור 8:00 אצל פוצקר ירידה למים 8:30 מול המועדון

mazoneli

New member
היה לנו טוב *2 ויהיה גם מחר

ב 7:00 בבצת או במערה באכזיב, הודעה תבוא בהמשך. יש מספיק זמן להצתייד
אך ה FREEDOM ה FREEDOM נכנסתי למים ולא הרגשתי שיש לי מאזן

mazoneli

New member
שונה להיום בלילה../images/Emo70.gif