תחרות הסוד הכי כמוס ב-
!

mommy 26

New member
הסוד שלי הוא:

אני זה שמוריד את השלטר כל ערב (כדי שיהיה חושך)

F3raRi

New member
הסוד שלי:

תפסתי כמעט את כל החברים שלי עושים את זה... והם לא ידעו. אז כל הזמן שנפגשתי איתם, והם היו עם הידידות שלהן...זה היה מפדח להסתכל עליהם כזה כי מצד אחד אתה יודע ש"בטעות" נכנסת לחדר, אבל מצד שני החיים ממשיכים והכל ואתה מקווה שהם לא ראו אותך עושה בטעות נכנס. אגב, זה היה בלי כוונה, באתי לחבר ולא ידעתי שחברה שלו איתו...לא דפקתי בדלת ונכנסתי חחח זה היה קטע מפדח :] חחח :D

הבורר 2

New member
הסוד הכי כמוס שלי

אני הולך לישון עם הדובי שלי מגיל 8 כל לילה וקשה לי לישו בלי אור

הסוד שלי

ישאר סוד שלי לעד, לא תקנו אותי במחיר כרטיס לקולנוע. הסוד שלה: שרון סטון היא בכלל מרגלית צנעני שעושה חלטורות בהוליווד כדי לשלם שכר דירה ושאר ירקות

aragog

New member
הסוד שלי

שאמא שלי כל הזמן מקללת את אבא שלי שהוא לא קנה דירה, ולמעשה הוא קנה וילה ולא מספר לה, והשביע אותי לשמור את זה בסוד, וכל פעם שאמא שלי חוקרת אותי אני ממלא פי במים

dordor23

New member
וואו...

הסוד הכי כמוס? כנראה שהסוד הכי כמוס שלי הוא הזהות המינית. כן, לראשונה אני מודה כאן מעל בימת תפוז אנשים שאני, כמה גבר שאני נראה, מעדיף גברים. אבל זה לא הסוד הכי כמוס. אני גם בוכה. כל לילה אני חושב על אמא שלי, ועל מה יהיה שהיא תדע, ואני פוחד. באמת באמת פוחד. אז הנה, גיליתי את עצמי בפאקינג זהות בדויה, אבל מה יהיה באמת?

הא, נכון. צודק. אסור לגברים לבכות. ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif

וחוצמזה, השלב הראשון של ההשלמה העצמית הוא ~הקשה ביותר~. והנה בנאדם מתוודה פה שיש לו נטיה מינית, ושהוא בוכה בלילה... ואתה אומר לו "בכיין"?
אז נעים להכיר: אני אבי. וגמאני בכיתי בלילה בשלב ההשלמה העצמית הראשונה שלי.
מעצם היותינו |מחפשים-להיות-שווים-בכל-דבר|, מותר לנו גם לבכות ולהפגין את זה.
האם מעולם אתה לא בכית?

הסוד שלי

במשך שנים על גבי שנים ההסטוריה טוענת שאני רצחתי את פון ראט, דיפלומט גרמני, ושבגלל זה הנאצים החליטו על ביצוע ליל הבדולח. למעשה זו הפעם הראשונה שאני חושף את זה, אבל אני לא רצחתי את פון ראט. למעשה מי שרצח אותו זו היתה אחותי הקטנה (היתה בת 12 בזמנו) ואני הודיתי באשמה כדי שלא ירדפו אחריה. אני יודע שאני נותן פה מכה רצינית להיסטוריונים אבל חשוב לי שלפני מותי האמת תצא לאור ואני מנצל את הבמה הזאת בשביל לחשוף את זה.

אבן חצץ

New member
סוד כמוס

אני בן 17 יוצא בשאלה, אבל עדיין גר אם ההורים כי הם חושבים שאני עדיין דתי,זה הסוד, אגב, אח שלי לומד בצפת, וסיפר לי שהוא ראה את כל הצילומים (לפני בערך שנה) לסרט

הרשל גרינשפן?!?אתה חי?!?!חח מזה השטויות האילה

הרשל גרינשפן מוכרז כמת אין מצב שמי שכתב תתגובה הזאת זה הוא באמת חח איזה הזויי

adfar

New member
הסוד שלי

לפעמים בדייטים אני "שוכחת" את הארנק בבית.

למעלה