תחקר את המשתמש ~ iSeeYourTrueColor.

NevaEva

New member
תחקר את המשתמש ~ iSeeYourTrueColor.

סיבוב שביעי לפינה, והפעם - תחקרו את iSeeYourTrueColor! ותזכרו, לא לעבור את גבול הטעם הטוב. :)
השאלות שלי
(בן\בת, לענות לפי המין שלך ) מה נשמע? איך קוראים לך? XD בת כמה? כיתה? מתכנן משהו מיוחד לסוכות?
איך אתה חושב שאנשים רואים אותך? מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכול? מה בחיים לא היית עושה? זמר\זמרת\להקה אהובים? סדרה אהובה(חוץ מבטי כמובן )? סרט של כל הזמנים? תחביב? מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? אייסי או מסנג'ר?[מסנג'ר
] כל מי שעדיין רוצה להרשם, שפשוט יגיב למטה ואני אוסיף אותו.
רשימת המשתתפים
Galuush
שירי116
omer719
Damn Regret
moomi123
דורדור4
iSeeYourTrueColot
Iree Eana gal194 אמריאל coolstar26 The Jonas Brothers

שירי116

New member
שאלות :)

כבר שאלתי אותן כי אני לא מקורית בשאלות חדשות 8) אבל הוספתי שאלות לסוכות ויום כיפור וגם שיניתי קצת אחרות ;] מאכל אהוב: חיה אהובה: סגנון מוזיקה אהוב: ספר אהוב: שחקנ\ית אהוב\ה: דמות אהובה מבטי: יש לך חיית מחמד? מחכה לחורף? מה את עושה כשמשעמם? מה המקצוע האהוב עליך? בונה סוכה? צמת ביום כיפור? אם כן, היה קשה?

../images/Emo140.gif

מאכל אהוב: שוקולדדד חיה אהובה: כלבים סגנון מוזיקה אהוב: רוק ישראלי בעיקר. ספר אהוב: הספרים של הרלן קובן. שחקנ\\ית אהוב\\ה: אין לי מישהו מועדף כ"כ דמות אהובה מבטי: הילדההה
יש לך חיית מחמד? לא מחכה לחורף? מאוד! מה את עושה כשמשעמם? רואה בטי? סתם את זה אני מוכנה לעשות תמיד
מה המקצוע האהוב עליך? בבצפר? אממ לא יודעת
בונה סוכה? לא, אבל הולכת לסבתא ושם כן. צמת ביום כיפור? כן אם כן, היה קשה? לא ממש קשה

coolstar26

New member
שאלות../images/Emo70.gif

במה אתה מאמינה
אלוהים/גורל/גלגול נשמות/ לא מאמין/ משהו אחר... היה לך פעם אתר בטיפו
יש לך שיער ארוך או קצר
ראית פעם מישהו מפורסם במציאות
(אם כן אז מי...) את מי הכי היית רוצה לפגוש
(מישהו חי/מת/מפורסם..מה שבא לך) מה הפחד הכי גדול שלך
מה הדבר שאת עושה הכי הרבה זמן בזמנך הפנוי
(חוץ מלישון...נגיד 6 שעות מול הטלוויזיה או משהו כזה..
) האם את חושבת שהשאלות שלי מוזרות
(ברור!!! חחח)

../images/Emo140.gif

במה אתה מאמינה אלוהים/גורל/גלגול נשמות/ לא מאמין/ משהו אחר... - אלוהים וגורל. היה לך פעם אתר בטיפו - כןXD לכולם היה לא?
יש לך שיער ארוך או קצר - באמצע כזה. ראית פעם מישהו מפורסם במציאות (אם כן אז מי...) - כול מיני בת"א, אחרון שאני זוכרת היה גיא פינס בדיזינגוף סנטר. את מי הכי היית רוצה לפגוש (מישהו חי/מת/מפורסם..מה שבא לך) - לא עולה לי מישהו לראש. מה הפחד הכי גדול שלך - נחשים!! מה הדבר שאת עושה הכי הרבה זמן בזמנך הפנוי (חוץ מלישון...נגיד 6 שעות מול הטלוויזיה או משהו כזה..) - במחשב
האם את חושבת שהשאלות שלי מוזרות (ברור!!! חחח) - לא
סתם קצת

../images/Emo3.gifמצטערת על האיחור

אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם!! מה נשמע? מעולה איך קוראים לך? XD שני בת כמה? 15 כיתה? י' מתכנן משהו מיוחד לסוכות? לנוח ולהנות מהחופש. איך אתה חושב שאנשים רואים אותך? כבן אדם אופטימי במיוחד. מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכול? את הותרנות שלי מה בחיים לא היית עושה? בנג'י הפוך(מושפעת שכמוני
) זמר\זמרת\להקה אהובים? אם זה הכי הרבה אז היהודים. סדרה אהובה(חוץ מבטי כמובן )? גיבורים
סרט של כל הזמנים? ואוו זה ממש קשה. תחביב? ציור מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? גדולה

למעלה