תחנת רכבת בכפר ויתקין

מצב
הנושא נעול.

אוריפ

New member
תחנת רכבת בכפר ויתקין

תחנת רכבת בכפר ויתקין
עד לפני כמה שנים הייתה תחנת רכבת בכפר ויתקין. היא נסגרה לא ממזמן, ואני שואל האם יפתחו אותה מחדש?

איליה.

New member
בתכניות של רכבת ישראל לעתיד

תחנת רכבת בכפר ויתקין
עד לפני כמה שנים הייתה תחנת רכבת בכפר ויתקין. היא נסגרה לא ממזמן, ואני שואל האם יפתחו אותה מחדש?
לא נתקלתי בתכנית לפתוח מחדש את תחנת כפר ויתקין. אני מניח שסגרו אותה מסיבות של ביקוש: אין באיזור מספיק תושבים כדי להצדיק אפילו עצירה של רכבת אחת ביום, שלא לדבר על יותר.

יהוושע

New member
הצדק עימך . בעבר הרחוק עצרו הרכבות

לא נתקלתי בתכנית לפתוח מחדש את תחנת כפר ויתקין. אני מניח שסגרו אותה מסיבות של ביקוש: אין באיזור מספיק תושבים כדי להצדיק אפילו עצירה של רכבת אחת ביום, שלא לדבר על יותר.
הצדק עימך . בעבר הרחוק עצרו הרכבות
המאספות של פעם בתחנת כפר ויתקין ( שאף רציף היה בה ) , כמו גם בתחנות " דור " ( טנטורה ) וזכרון יעקב , מס´ האנשים שירדו ועלו בהן היה כמעט אפסי . כיום מדברים על חידושה של תחנת זכרון , שיש לה פוטנציאל בעיקבות הגידול במס´ התושבים שרבים מהם הגיעו מן המרכז ואף ממשיכים לעבוד בו . כפר ויתקין הוא מושב עובדים קטן וסמוך מאוד לנתניה , כך שכול המעוניין להגיע צפונה או דרומה , יכול להשתמש בתחנת נתניה .

ffm

New member
חזון למועד

תחנת רכבת בכפר ויתקין
חזון למועד
על פי תכנית המתאר המחוזית של מחוז מרכז, בעתיד אמורה לקום תחנה באזור התעשייה של עמק חפר. תחנה זו מופיעה גם בתמ"א 23 (תכנית מתאר ארצית למסילות ברזל וגם בתכנית המתאר המקומית להרחבת אזור התעשייה של עמק חפר).

יהוושע

New member
איפה זה יוצא בדיוק?

חזון למועד
על פי תכנית המתאר המחוזית של מחוז מרכז, בעתיד אמורה לקום תחנה באזור התעשייה של עמק חפר. תחנה זו מופיעה גם בתמ"א 23 (תכנית מתאר ארצית למסילות ברזל וגם בתכנית המתאר המקומית להרחבת אזור התעשייה של עמק חפר).
איפה זה יוצא בדיוק?

מצב
הנושא נעול.
למעלה