תחנת ממסר

mitush7

New member
תחנת ממסר

שלום רב קיבלתי מחבר - מכשיר שמעביר ממחשב ללא צורך בכבל לטלויזיה --- מכשיר TRANSMITER + מכשיר RECEIVER קיבלתי את המכשירים ללא ספר הדרכה - ואין לי "מושג ירוק" איך זה עובד -- יש בריסיבר 4 כניסות - 1 וידאו (צהובה) 2 +3 אודיו (אדום ולבן) 4 כניסה TV ANT לאנטנה לטרנסמיטר יש גם 4 כניסות - צהובה לוידאו , אדומה ולבנה לאודיו -- וכניסת I/R שאין לי מושג מה זה. אם מישהו במקרה מכיר את המכשיר הנ"ל והחיבורים.... אשמח להדרכה קצרה תודה רבה רבה

תשובה מיידע כללי

שלום. ה-TRANSMITER מתחבר למחשב, וה-RECEIVER לטלוויזיה. אם הבנתי נכון את התאור שלך, המכשיר מבוסס על חיבורי RCA (נראה כמו כוס קטנה שבמרכזה מעין מקל דק). מהרסיבר מתחברים לטלוויזיה באמצעות 3 הכניסות הצבעוניות, בהתאמה (בדוק במקלט ה-TV את שמות החיבורים לפי התיפקוד) או באמצעות ANT TV - החיבור הרגיל של הטלוויזיה. מכרטיס המסך של המחשב צריכים להתחבר לטרנסמיטר (דרך חיבורי RCA) לפי הצבעים. כניסת I/R היא, כנראה, Infra Red (העינית של השלט רחוק). אם כתוב על המכשיר שם היצרן והדגם - חפש ב"גוגל" את המדריך למשתמש (Manual) שלו, או שאל את מי שנתן לך. אם אין 3 יציאות צבעונית בכרטיס המסך שלך - תצטרך לרכוש כבל מתאם מ-VHS (או S-VHS) מהמחשב ל-RCA (תקע קטן בצידו האחד ושלושה ראשים צבעוניים שייכנסו ל-TRANSMITER בצידו השני. קח אותו איתך לחנות, שיבדקו שהחיבור מתאים). אח"כ יש צורך להגדיר במחשב את היציאה לטלוויזיה). בהצלחה.

mitush7

New member
תודה רבה

אוקיי תודה רבה !!! ניסיתי אבל כנראה שאין יציאה מתאימה מהמחשב שלי (למרות שהוא חדיש) אין יציאה (צהובה) לוידאו לבננה תודה רבה בכל מקרה

למעלה