תחנת מלחה

מצב
הנושא נעול.

iliketrains

New member
תחנת מלחה

תחנת מלחה
האם למישהו יש תמונה של איך אמורה להיראות תחנת מלחה? האם היא תהיה דומה במשהו לתחנות החדשות כפר סבא או ראשונים?

ובאותו נושא-שאלה

תחנת מלחה
האם למישהו יש תמונה של איך אמורה להיראות תחנת מלחה? האם היא תהיה דומה במשהו לתחנות החדשות כפר סבא או ראשונים?
ובאותו נושא-שאלה
האם התחנה רחוקה מכל מקום מרכזי באיזור ? (קניון,מבנים מרכזיים) או שהיא מאוד צמודה למרכז איזור מלחה

לגמרי לא. מדובר בבניין בן 4 קומות ש

תחנת מלחה
הרכבות עוברות מתחתיו ! יש לנו סקיצה אך היא לא סופית. בקרוב אפרסם הדמייה צבעונית של התחנה.

omer landau

New member
4 קומות-מרשים-אשמח לראות את הסקיצה

הרכבות עוברות מתחתיו ! יש לנו סקיצה אך היא לא סופית. בקרוב אפרסם הדמייה צבעונית של התחנה.
קראתי פעם בספר אחד על התחנת רכבת הכי גדולה בעולם-תחנה בניו יורק משהו כמו 40-50 רציפים בכמה קומות

הסקיצה לא מאושרת לפרסום עדיין. אני

קראתי פעם בספר אחד על התחנת רכבת הכי גדולה בעולם-תחנה בניו יורק משהו כמו 40-50 רציפים בכמה קומות
מקווה שאוכל לפרסם הדמייה מלאה בקרוב.

omer landau

New member
אז אולי............/images/Emo13.gif

מקווה שאוכל לפרסם הדמייה מלאה בקרוב.
אז אולי..........

יש לך במקרה תמונות של תחנת מלחה הקודמת אף פעם לא יצא לי לראות אותה התחנה הישנה תיהיה דומה לחדשה????

יהוושע

New member
אין "תחנת מלחה הקודמת" אלא תחנת

אז אולי..........

יש לך במקרה תמונות של תחנת מלחה הקודמת אף פעם לא יצא לי לראות אותה התחנה הישנה תיהיה דומה לחדשה????
החאן , שהייתה תחנת הרכבת היחידה של י-ם ועדיין עומדת על תלה שכוחה ומבוזה , ככלי אין חפץ בה .

יהוושע

New member
אתה בטוח בכך? היה שם מבנה של

לא מדוייק. היתה גם תחנת גן החיות
התנכי.
תחנה , או שהרכבת עצרה שם סתם כך? אגב , מיקומו של גן החיות התנ"כי היה באזור אחר של י-ם עד לפני כ-10 שנים , כך שאם הרכבת עצרה שם , זה ודאי היה בשנות ה-90 , לא לפני כן.

אני מדבר על אמצע שנות ה-90

תחנה , או שהרכבת עצרה שם סתם כך? אגב , מיקומו של גן החיות התנ"כי היה באזור אחר של י-ם עד לפני כ-10 שנים , כך שאם הרכבת עצרה שם , זה ודאי היה בשנות ה-90 , לא לפני כן.
אכן בעבר הרחוק גן החיות התנכ"י היה בצד הצפון מערבי של ירושלים. לא רחוק מבית רשות השידור ומשכונת סנהדריה. הוא עבר לאזור מלחה לפני כ- +- 10 שנים. באמצע שנות ה-90 נוספה עצירה (אין לי מושג איך היא נראתה כי נסעתי כל חיי רק 4 פעמים ברכבת לי-ם והפעם האחרונה היתה בשנת 85') בתחנת גן החיות התנכ"י.

טוארג

New member
זה היה רציף פשוט

אכן בעבר הרחוק גן החיות התנכ"י היה בצד הצפון מערבי של ירושלים. לא רחוק מבית רשות השידור ומשכונת סנהדריה. הוא עבר לאזור מלחה לפני כ- +- 10 שנים. באמצע שנות ה-90 נוספה עצירה (אין לי מושג איך היא נראתה כי נסעתי כל חיי רק 4 פעמים ברכבת לי-ם והפעם האחרונה היתה בשנת 85') בתחנת גן החיות התנכ"י.
זה היה רציף פשוט
עוד יותר פשוט מתחנת הרצליה...

omer landau

New member
יכול להיות שהייתה שם תחנה אחרת

החאן , שהייתה תחנת הרכבת היחידה של י-ם ועדיין עומדת על תלה שכוחה ומבוזה , ככלי אין חפץ בה .
יכול להיות שהייתה שם תחנה אחרת
באיזור של תחנת מלחה אבל לא לצורך עלייה וירידה של נוסעים??

לא היתה תחנה במלחה מעולם, רק

אז אולי..........

לא היתה תחנה במלחה מעולם, רק
תחנת גן החיות שהיתה בסה"כ רציפון קטן ושלט פח פשוט.

תחנת הרכבת של ניו יורק

תחנת הרכבת של ניו יורק
פאן סטיישן!!! זמן הירידה לרכבת נקבע על ידי לוח שאליו נשואות כולם, הספרות נטרפות וברגע שמוכרז על הדקה המדוייקת, כולם לוקחים את הרגליים ורצים למדרגות שמובילות לרציף

יהוושע

New member
אחלה תחנה שבעולם. גדולה , נוחה ,

תחנת הרכבת של ניו יורק
פאן סטיישן!!! זמן הירידה לרכבת נקבע על ידי לוח שאליו נשואות כולם, הספרות נטרפות וברגע שמוכרז על הדקה המדוייקת, כולם לוקחים את הרגליים ורצים למדרגות שמובילות לרציף
אחלה תחנה שבעולם. גדולה , נוחה ,
מרווחת ויעילה . יש גם את " גראנד סנטראל " הוותיקה והיפה יותר מבחינה ארכיטקטונית , אותה ראיתי רק מבחוץ , עם שעון הזהב בחזית.

מיקום התנה

מיקום התנה
אולי מישהו יכול להציג מפה או תרשים המראה את מיקומה של תחנת מלחה החדשה יחסית לאצטדיון, קניון מלחה, ומסוף האוטובוסים הקרוב, כולל מרחקים?

דוד צודק

מיקום התנה
אולי מישהו יכול להציג מפה או תרשים המראה את מיקומה של תחנת מלחה החדשה יחסית לאצטדיון, קניון מלחה, ומסוף האוטובוסים הקרוב, כולל מרחקים?
דוד צודק
הקרבה צריכה להיות ריאלית, אם היא תהיה רחוקה מן המרכזים הללו אזי היא תיהפך לדבר הדומה ל"תל אביב דרום"

מצב
הנושא נעול.
למעלה