תחנת הרכבת בעזה

מצב
הנושא נעול.
אני אשמח להצטרף ../images/Emo9.gif

תחנת הרכבת בעזה
עכשיו, שהאזור המוזכר הוא בכותרות, אשמח לדעת מי רוצה להצטרף אלי מחר לסיור באזור. לבדוק מה מצב המסילה, האם התחנה לא נהרסה והאם יש סימנורים או שזה היה קטע עיתוק שרביטי וכו'. המעוניינים להצטרף שישאירו לי מסר אישי. תודה.
נראה לכם ??? אבל אהיה רציני לרגע קצר. מישהו יודע מה מצב המסילה והתחנה שבעזה? עד שנת 73', כמדומני, היו רכבות של פועלים עזתיים שנסעה לכוון ת"א דרום (החדשה של אז, צומת הולץ/מקווה ישראל).
אני אשמח להצטרף

נראה לי מעניין.

Shark Alarm

New member
תסריט דיי מפחיד... ../images/Emo26.gif

תחנת הרכבת בעזה
עכשיו, שהאזור המוזכר הוא בכותרות, אשמח לדעת מי רוצה להצטרף אלי מחר לסיור באזור. לבדוק מה מצב המסילה, האם התחנה לא נהרסה והאם יש סימנורים או שזה היה קטע עיתוק שרביטי וכו'. המעוניינים להצטרף שישאירו לי מסר אישי. תודה.
נראה לכם ??? אבל אהיה רציני לרגע קצר. מישהו יודע מה מצב המסילה והתחנה שבעזה? עד שנת 73', כמדומני, היו רכבות של פועלים עזתיים שנסעה לכוון ת"א דרום (החדשה של אז, צומת הולץ/מקווה ישראל).
תסריט דיי מפחיד...

הודעה מס' 1: "נוסעים נכבדים שלום, הרכבת הינה רכבת פרברית לאשקלון, תחנה הבאה: אשקלון" הודעה מס' 2: "נוסעים נכבדים שלום, הרכבת תכנס מיד לתחנת אשקלון, הנכם...." (קול אנושי:) אנו נאלצים לקטוע את ההודעה, בלמי הרכבת לא עובדים, אנחנו נצטרך להמשיך במסילה לכיוון עזה עמכם הסליחה. הודעה מס' 3: "אנו מקווים שנהנתם מהנסיעה, ותודה שבחרתם לנסוע- "רכבת ישראל""

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תסריט דיי מפחיד...

הודעה מס' 1: "נוסעים נכבדים שלום, הרכבת הינה רכבת פרברית לאשקלון, תחנה הבאה: אשקלון" הודעה מס' 2: "נוסעים נכבדים שלום, הרכבת תכנס מיד לתחנת אשקלון, הנכם...." (קול אנושי:) אנו נאלצים לקטוע את ההודעה, בלמי הרכבת לא עובדים, אנחנו נצטרך להמשיך במסילה לכיוון עזה עמכם הסליחה. הודעה מס' 3: "אנו מקווים שנהנתם מהנסיעה, ותודה שבחרתם לנסוע- "רכבת ישראל""

אורי404

New member
ומעזה למסילה המזרחית.

תחנת הרכבת בעזה
ומעזה למסילה המזרחית.
אחרי האיזור של שדה חמד עוד איכשהו נשאר התואי של המסילה המזרחית עד קטע קצר לפני כביש 55. התחנה של קלקליה - באיזה איזור היתה התחנה ותואי המסילה? האם זה היה באיזור של הגדר/חומה המערבית ש קלקליה? שאלה נוספת: האם התחנה של קלקליה היתה חלק מהתואי המזרחי או שהיא היתה שלוחה? כאשר נוסעים בכביש 6 ניתן לראות צפונית לאיזור המשולש את השרידים של המסילה המזרחית.

VT08

New member
המסילה המזרחית

ומעזה למסילה המזרחית.
אחרי האיזור של שדה חמד עוד איכשהו נשאר התואי של המסילה המזרחית עד קטע קצר לפני כביש 55. התחנה של קלקליה - באיזה איזור היתה התחנה ותואי המסילה? האם זה היה באיזור של הגדר/חומה המערבית ש קלקליה? שאלה נוספת: האם התחנה של קלקליה היתה חלק מהתואי המזרחי או שהיא היתה שלוחה? כאשר נוסעים בכביש 6 ניתן לראות צפונית לאיזור המשולש את השרידים של המסילה המזרחית.
המסילה המזרחית
הקטע הקצר לפני כביש 55 שימש עד לפני מספר שנים להובלת גלילי פלדה מנמל אשדוד למפעל פקר פלדה בכפר סבא.נסגר לתנועה עם התחלת עבודות שידרוג המסילה לכפר סבא. תחנת הרכבת קלקיליה נמצאת צפונית מערבית למחלף חרשים בכביש 6 ומאוכלסת כיום ע"י בסיס של משמר הגבול.היא נמצאת על תואי המסילה הראשית.לאחר קום המדינה נקראה תחנת אייל.

VT08

New member
תיקון קל

המסילה המזרחית
הקטע הקצר לפני כביש 55 שימש עד לפני מספר שנים להובלת גלילי פלדה מנמל אשדוד למפעל פקר פלדה בכפר סבא.נסגר לתנועה עם התחלת עבודות שידרוג המסילה לכפר סבא. תחנת הרכבת קלקיליה נמצאת צפונית מערבית למחלף חרשים בכביש 6 ומאוכלסת כיום ע"י בסיס של משמר הגבול.היא נמצאת על תואי המסילה הראשית.לאחר קום המדינה נקראה תחנת אייל.
תיקון קל
מחלף אייל (לא מחלף חרשים)

אורי404

New member
../images/Emo51.gif.

המסילה המזרחית
.
כביש 55 הוא ההמשך של רחוב ויצמן הראשי של כפר סבא. לידו היתה השלוחה הישנה של כפר סבא, שעד כמה שזכור לי חדלה לפעול בסוף שנות התשעים. כביש 55 ממשיך לכיוון השומרון והתכוונתי לגביו על מיקום המסילה המזרחית. עד כה לא ידעתי שתחנת קלקיליה היא, למעשה, תחנת אייל. תודה! אגב, עד כה לא ראיתי תמונות צבעוניות של רכבת בתואי הישן של כפר סבא והייתי מאוד שמח לראות את התמונות האלה. מצ"ב שרשור שצילמתי לפני שנתיים של השלוחה הישנה של כפר סבא ושל המסילה המזרחית. עם הזמן, פירקו חלק מהמסילות (המפורקות ממילא) שבתמונות.

מבדיקה שעשיתי בלילה

תחנת הרכבת בעזה
מבדיקה שעשיתי בלילה
במחנה הפליטים ג'בליה(מומלץ אנשים מאוד נחמדים אחלה חומוס)התחננה קיימת,והמוכתר של המחנה אומר שכל היהודים מוזמנים,יש שם גם בקבוקי קולה של שמן זית בזול(למרות שמשום מה הם נראו לי קצת יותר נוזליים אז לשים לב.).

קובי לו

New member
שבת שלום חברים, חזרתי !

תחנת הרכבת בעזה
שבת שלום חברים, חזרתי !
מי ששם לב, מאתמול בצהריים עד היום לא הייתי בפורום. חזרתי לפני כשעה וחצי מביקור בתחנת הרכבת בעזה. עוד מעט התמונות...

קובי לו

New member
וכפי שהבטחתי קבלו תמונות

שבת שלום חברים, חזרתי !
מי ששם לב, מאתמול בצהריים עד היום לא הייתי בפורום. חזרתי לפני כשעה וחצי מביקור בתחנת הרכבת בעזה. עוד מעט התמונות...
וכפי שהבטחתי קבלו תמונות
תמונה ראשונה, בחוף עזה משוטט לו המוכתר של הרצועה, הלא הוא אבו מוסטפה אל ג'יבראליה.

קובי לו

New member
תמונת הצלם

שבת שלום חברים, חזרתי !
תמונת הצלם
קבלו תצלום עצמי של הצלם האמיץ בעומק שטח האויב... מי שיתבונן היטב יוכל לראותי מחזיק בעיתון "ישראלי" שבעמוד הראשון תמונתו (אפשר איכשהו להבחין בה) של החטוף רב"ט גלעד שליט.

לפי אתר הצילומים האיכותי

תמונת הצלם
קבלו תצלום עצמי של הצלם האמיץ בעומק שטח האויב... מי שיתבונן היטב יוכל לראותי מחזיק בעיתון "ישראלי" שבעמוד הראשון תמונתו (אפשר איכשהו להבחין בה) של החטוף רב"ט גלעד שליט.
לפי אתר הצילומים האיכותי
אפשר לחשוב שכתבנו האמיץ הוא סתם עוד קאקר
ואם כבר, הכותרת של התמונה צריכה להיות IC myself

raminec

New member
מדדת את שירותי קרון הנכים?

תמונת הצלם
מדדת את שירותי קרון הנכים?
אתה מרוצה מהמרחב תמרון?

alantan

New member
ישר ל-Railpictures!

תמונת הצלם
ישר ל-Railpictures!

מצב
הנושא נעול.
למעלה