תחנת גני אביב - תעלומה

מצב
הנושא נעול.
תחנת גני אביב - תעלומה

תחנת גני אביב - תעלומה
ב 9 למאי, הונחה אבן פינה לתחנת הרכבת בשכונת גני אביב שבלוד. מאז אין כל סימן להקמת התחנה,(לא שלטים, לא חפירות......) אפילו לא ידוע היכן המיקום המדויק של התחנה מכיוון שאין כל סימן למקום בו הונחה אבן הפינה. יש משהו שיודע מה קורה עם התחנה? עליי לציין שאפילו לא ראיתי שום מכרז להקמת תחנה זו לפני הנחת אבן הפינה.

עלי כהן

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo31.gifתעלומה?

תחנת גני אביב - תעלומה
ב 9 למאי, הונחה אבן פינה לתחנת הרכבת בשכונת גני אביב שבלוד. מאז אין כל סימן להקמת התחנה,(לא שלטים, לא חפירות......) אפילו לא ידוע היכן המיקום המדויק של התחנה מכיוון שאין כל סימן למקום בו הונחה אבן הפינה. יש משהו שיודע מה קורה עם התחנה? עליי לציין שאפילו לא ראיתי שום מכרז להקמת תחנה זו לפני הנחת אבן הפינה.
תעלומה?
מזכיר לי מערכון של אפרים קישון בנושא הנחת אבן פינה למפעל שאף אחד לא מתכוון להקים. מזכיר לי גם את הנחת אבן הפינה למטרו התל-אביבי על ידי מועמד בבחירות לראשות העיריה. אינך חושב שזה פתרון התעלומה שהעליית?

איליה.

New member
זאת כולה תחנת רכבת, יקימו אותה.

תעלומה?
מזכיר לי מערכון של אפרים קישון בנושא הנחת אבן פינה למפעל שאף אחד לא מתכוון להקים. מזכיר לי גם את הנחת אבן הפינה למטרו התל-אביבי על ידי מועמד בבחירות לראשות העיריה. אינך חושב שזה פתרון התעלומה שהעליית?
זאת כולה תחנת רכבת, יקימו אותה.
רכבת ישראל פתחה הרבה מאד תחנות רכבת בעשר השנים האחרונות, חלקן באיחור גדול יותר, חלקן באיחור קטן יותר, וחלקן אפילו ללא איחור. בסופו של דבר רוב הפרויקטים יצאו לפועל, אפילו פרויקטים בסדר גודל בינוני עד גדול כמו הקו לכפר סבא והקו לנתב"ג. זאת בסך הכל תחנת רכבת של שני רציפים ומעבר תת-קרקעי, יקימו אותה במוקדם או במאוחר.

McKaby

New member
תחנה בגני אביב

תחנת גני אביב - תעלומה
תחנה בגני אביב
שלום,גם אני מגני אביב.בהבטחות על בנית התחנה השתמשו עוד בפרסומים הראשונים על גני אביב.דיבורים צצים תמיד לפני הבחירות.לפני בחירות האחרונות לראשות העיר שמו כספומט (לקח להם חמש שנים),לכן נצטרך לחכות עד לבחירות הבאות אולי אז יבנו תחנה.שמתי תמונה של שלט שהיה במקום המיועד לתחנה עד 1999 .אגב הקדשתי שעה ,כדי לבדוק ולחרוש כל השטח המופקר בין השכונה לבין פסי רכבת ואני מעיד אין זכר לאבן פינה,אפילו שלט לא השאירו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה