תחילת תהליך

frank001

New member
תחילת תהליך

אני נמצא ממש בתחילת הדרך לפרידה מאשתי הדבר לא קל במיוחד מפני שהיה ביוזמתי כל מה שהייתי רוצה לדעת זה כך מתחילים בכלל למי פונים לייעוץ לגבי איך אומרים את זה לילדים איך מתחילים הליך של חלוקת רכוש וכו' לייעוץ אודה

frank001

New member
קצת פרטים

יש לנו שני ילדים דירה מכונית וכו' חשוב לציין שאין לנו כוונה לריב על כסף לכן אנו צריכים לדעתת איך עושים את זה הכי פחות כואב

אם

אתם מאזור המרכז, אני מאוד ממליץ לך לפנות ליחידה לפתרון סכסוכים שליד בית המשפט לעניני משפחה. גש חשם פיזית (ברחוב בן גורון בר"ג, פינת רח' ז'בוטינסקי, פתח תיק (בעלות של 472 ש"ח כמדומני) ואם אתה ואישתך אנשים מתונים בעלי מחשבה הגינית וסבירה, זו תהיה עלות הגירושין שלכם (כפי שהיתה שלי). אחרי פתיחת התיק, שם תשאיר את פרטיך ופרטי אישתך, לך לך הביתה והמתן מספר מימים עד שיתקשרו ילך ובמקביל ישלחו אליך חומר הביתה ואתה ואישתך תקבלו זימונים (כל אחד בניפרד) למועד לפגישת גישור ראשונה. המטרה היא שצוות המקום המרכב מעו"ס / מגשרת ועורכת דין, עיזרו לשניכם לגבש בתום מס' מפגשים, הסכם גירושין. שיהיה לכם בהצלחה.

אייל 401

New member
חבל על הכסף

אם אתם מסתדרים ,ערכו רשימות רכוש נסו להגיע להבנה לבד ,הצלחתם גשו לצוות מגשרים _)(בדר"כ עו"ס ועו"ד נסחו הסכם אשרו אותו בבית דין לעניני משפחה ואחר כך ברבני

RY0512

New member
שיעורי בית...

היי! חפש באינטרנט אתרים בנושא גירושין - תכיר את החוקים/זכויות/חובות (פשוט תכיר אותם על מנת שגם בהסכם גירושין אצל מגשר/ת לא תתנהג רק על סמך מה שהוא/היא יגידו/יציעו). תמנע ככל האפשר מניצוץ שישלח אחד מכם לעו"ד - זה כדור שלג. גישור הכי חסכוני/בריא לכל הצדדים ובאיזה שהוא מקום הסיכוי הכי טוב להכי פחות משקעים - לכולם ובעיקר לילדים ולקשר לאחר מכן. ב ה צ ל ח ה.

frank001

New member
בעניין הילדים...

איך הייתם מציעים לספר להם באיזה שלב ובאיזו צורה האם עם בעלי מקצוע או משהו כזה?

למעלה