תחושה

Sprite

New member
תחושה

אני אף פעם לא עישנתי ואני ממש נגד עישון אבל בזמן האחרון ממש בא לי לנסות אבל אני הבטחתי לעצמי שאני אף פעם לא אעשן, אני רוצה לדעת מה יש בתוך הגליל הזה עם העלים שהרבה אנשים מתים בגלל אהבתם אליו שאנשים משתגעים אחריו. אבל אני יודעת שאני אתמכר אני מתמכרת לדברים בקלות רבה מאד אבל אני יכולה להסתדר בלעדיהם... ואני מצליחה ואני לא צריכה אותם יותר... אני הייתי מכוה הרבה זמן לטלויזיה אבל אז זה הפסיק והתמכרתי לאינטרנט ואתמול וגם שלשום פשוט ישבתי מול הטלויזיה כמו פעם וזהו והיום נכנסתי לאינטרנט אחרי הרבה זמן שלא נכנסתי... אני רוצה לנסות אבל לא יכולה... אני לא מבינה אותכם המכורים אני באמת לא מבינה את הנזקקות שלכם לסיגריה ידיד שלי אמר לי שהוא אוהב את התחושה של להוציא את העשן יופי אז תהיה מכונית וכל הזמן תוציא עשן... אני בכלל סולדת מהריח ומיכל יכולה להעיד על זה, אני שונאת סיגריות אבל בכל זאת אני רוצה לנסות... אז אם הגעתם עד הנה תגידו לי מה לעשות...? רונה

goldy

New member
רוצה שאני אנסה לגמול אותך?

כל מה שאני צריך זה את שיתוף הפעולה שלך ואת הרצון שלך, שאת באמת רוצה לשים לזה סוף!

המממ נראה לי שאם הייתי רוצה

הייתי מפסיקה בינתיים אני נהנת מזה אבל תודה יכול להיות שאני אחזור אליך בקשר להצעהע...

goldy

New member
רק לבינתיים:

גשי לאתר למעלה (סמוקי) ותקראי למה ההנאה שלך גורמת. כל מה שכתוב שם נכון, משרד הבריאות בנה אותו וגם כתב את התוכן וכל מי שאומר לך שמה שכתוב שם שטויות אלה אותם אנשים שלמדו לחיות עם התירוץ ``כולם מתים בסוף``

Levinzone

New member
לא כדאי לך אפילו להתחיל

התמכרות לסיגריות זה לא כמו התמכרות לאינטרנט או טלוויזיה- זה מסוכן וזה יכול לפגוע בך... תחשבי על כל הדברים המגעילים- שיניים צהובות, ריח מסריח ושיעול...תנסי לרוץ אחרי שאת מתמכרת לסיגריות.. איכס! תחשבי גם על ההוצאות הענקיות על סיגריות...המממ..ומי ירצה להתנשק איתך כשיהיה לך ריח של סיגריות??!? אל תתחילי, במיוחד אם את מתמכרת בקלות -יעל-

Sprite

New member
עוד משהו

אני כל כך יודעת את הסכנות שבעישון ואני תמיד מרצה לאנשים כמה שזה רע אני אפילו לא יכולה להיות ליד אנשים שמעשנים כי אני יודעת מה יש בסגירה ומה נכנס ומה יוצא...

goldy

New member
מהר--> www.smoky.co.il

זהו אתר נהדר שבנה אותו משרד הבריאות ובו רשומים החומרים שנמצאים בסיגריה (כמו אצטון) ולמה הם גורמים (כמו הופעת קמטים והזדקנות מוקדמת). מהרי, האתר הזה מחזק אותי כל הזמן שלא לעשן

:cool:

אני מסכים עם כל מה שאמרת במאה אחוז. גם אני חשבתי שאם אני יעשן סגריה אחת אני יתמכר אבל זה לא קרה ועשנתי אחת ביום חמישי בלילה (פורים) וזה היה הדבר הכי מגעיל שטעמתי בחיים ולא נראה לי שאני יעשן לעוד הרבה זמן. בנתיים אני מציע שפשוט תחשבי איזה גועל נפש זה ולא תעשני. בהצלחה....

הדרומית

New member
לא מותק!!!

אל תעשני ואל תתחילי בכלל. אנשים לא רוצים שאני אסתכל עליהם כשאני מעשנת כדי שהעשן לא יהיה על הפנים שלהם... החבר שלי מתנשק איתי רק אחרי שאני מצחצחת שיניים. אחרי סיגריה אחת את לא תתמכרי (אלא אם כן תאהבי את העישון, מה שסביר להניח שלא יקרה... ואז תמשיכי מרצונך עד למצב שתהיי תלוייה בניקוטין הזה שיימח שמו מי שהמציא אותו...) בכל אופן מה שאני מנסה לומר לך זה שאל תעשני זה מסריח זה מגעיל וחבל עלייך. שלך, מיכל

kirk hammet

New member
ידיד לעת צרה ...

גם אני לא מעשן , ולא ניסיתי עדיין , תודה רבה ! אני גם רוצה לנסות לפעמים , אבל אני יודע בדיוק מה זה גורם , יודע שאני יתמכר כי אני חלש אופי , ואומר לעצמי : בחיים לא ! כל מיני חברים (גם כן חברים) כבר הציעו לי , ואני כל פעם יכול להחטיף להם מכות , כי אני יודע שזה לא עוזר לאף אחד , אני רואה מה קרה לחברים שלי שמעשנים , איך הבחורים מתדרדרים ...

Hell is beige

New member
אל תעשני!!!

אני הייתי כמוך, עושה להורים שלי הפגנות ופשוט שונא את זה שאכטה אחת ו... בואי נגיד שגם אם אני ארצה להפסיק אני לא אחזיק מעמד יותר מכמה חודשים...

שרוןןן

New member
למה אתם רק...

... ידידים - אולי הוא רוצה יותר ואת לא יודעת תבדקי את זה. בסוף תגלי עולם חדש, תתאהבו תתחתנו ולילדים תספרו שהיתם רק ידידים עד ששם אחד מהאינטרנט פקח את עינכם ובגלל זה הם כאן - עכשיו תארי לך שהייתי נכנס ל``וואלה`` ולא ל``תפוז`` - היתה הולכת משפחה.

hasaroot

New member
תעשני, תעשני תעשני!!!!

אני סתם רוצה להיות שונה.... האמת היא שאני לא סובל סיגריות ושהפעם היחידה שניסיתי היתה בכיתה ז` ומאז לא התקרבתי לאחת, זה גם בעסה לדבר עם אחד שמעשן כי לעשן יש איזו תכונה להידבק אלי.. למה לך להיכנס לזה? בשביל הסקרנות? למה? habarnash

למעלה