תחבושות לאחרי לידה

עאמ

New member
תחבושות לאחרי לידה

אני יודעת שזו שאלה קצת מפגרת אבל בכל זאת- אני רוצה להכין תיק מראש שיהיה מסודר הכל כולל לימים הראשונים בבית החולים ובבית שאני מניחה שאי אפשר סתם לקפוץ לאוטו ולקנות משהו ואת בעלי אני לא רוצה לתזז. בנוסף אני גרה במקום שבלי להתניע אני לא יכולה להגיע לשום מקום, אין לי כלום ליד הבית חוץ מגבעות ובתים ואין אף אחד שגר לידי מהמשפחה, כולם במרחק של 60 ק"מ + . אז כמה חבילות של תחבושות מיוחדות צריך להכין לשבוע הראשון? קניתי חבילה אחת של vania וחבילה אחת של אלווייז לונג-פלוס עם כנפיים (אני אוהבת את אלו עם הכנפיים, זה נורא נוח). יש לכן עוד עצות של דברים חיוניים, מלבד הרשימות הסטנדרטיות, שצריך שיהיה בבית? תודה....

yaelli10

New member
עצה מאוד חשובה שקיבלתי לאחר הלידה

בשום פנים ואופן לא להשתמש בתחבושות של אלוויזלאחר הלידה. הדימום הוא לא אותו דימום של מחזור רגיל. חשוב להשתמש בתחבושות נושמות. התחבושות של אלוויז מכילות חומרים פלסטיים שיכולים לגרום לדלקות. לכן מומלץ להשתמש בתחבושות מהסוג הישן כמו של נובה לי או מה שלא יהיה, רק לא אלוויז.

טאש

New member
אני השתמשתי בתחבושות של ביה"ח

בומבה של תחבושות. בבית - תחבושות כנפיים של לילי שעיצבנו נורא (נדבקות להכל פרט לתחתונים...) ובסוף עברתי ל- alldays שהן מעולות בשבילי

עאמ

New member
מעניין..טוב לדעת.

ועדיין - כמה חבילות של vania למשל או בכלל כמה חבילות צריך לקנות מראש לשבוע-שבועיים הראשונים של הדימומים הכבדים??

תקני עוד 3 חבילות של Vania

אני קניתי 4 וקניתי בנוסף גם אולווייז לילה כדאי גם לקנות תחתונים חד פעמי מרשת ולא מבד

cookie1

New member
אני השתמשתי בתחבושות "סופגן"

מהסופר פארם. חשוב לדעת כי בית החולים נותן רק חבילה אחת של תחבושות, ואם את מדממת הרבה, הן נגמרות כבר ביום הראשון (ויש סבירות גבוהה לדימום..
). אלו אמנם תחבושות שמתאימות לפילה במחזור, אבל אין כמוהן !

גלידוש

New member
גם פדים להנקה

חוץ מתחבושות - אני אישית השתמשתי באולוויז, וזה היה מצויין, להכין גם סטוק של פדים להנקה, אני השתמשתי בהם הרבה, במיוחד בהתחלה עד שהגוף לומד לווסת את כמות החלב. בתור אחת שגם גרה לא קרוב לכלום, ממליצה לך לקנות מכל דבר עוד קצת, כי עדיף שיש יותר מאשר להתקע בלי.....

למעלה