תזכירו לי, מה זה "אקס מיתולוגי"?

דיתוּש

New member
האקס/ית

שהשפיעו עלייך הכי הרבה במהלך החיים / היית איתם לתקופה הכי ארוכה / אהבה ראשונה ואולי כולם ביחד
?

אנלא יודעת

באמת איך מפרשים מה זה אקס מיתולוגי? אם לא היה לי טוב איתו ונפרדנו לצמיתות ושכחתי ממנו אז למה הוא מיתולוגי? מה כל כך היה טוב בו שהוא מיתולוגי? הרי אין לי שום רגשות כלפיו (האמת שאת הזכרונות אפילו ממנו מחכתי מהמוח ומהלב מגיע לו שמוק כזה..... אני רשעית נבזית קלפטה) חוץ מזה לאקס הראשון שלי לא מגיע בכלל להקרא אקס מיתולוגי ואני שואלת את עצמי מה היה בו כל כך טוב שאפשר לקטלג אותו כאקס מיתולוגי? והינה בא אלי חבר לשעבר מספר שנים שגם אצלו היו קצת פאקים אבל הוא לפחות לעומת הראשון ידע לאהוב אותי בכל ליבו אולי לו אני אתן את התואר של להיות האקס המיתולוגי שלי??? אהההה לא יודעת

תשובה לשאלה שלי לעצמי

לא היה באקס הראשון שלי כלום נאדה שום דבר טוב (לרוב רע) שאני יכולה לקטלג אותו כאקס מיתולוגי כי מיתולוגי בשבילי זה גם דברים טובים שבאים עם הרע ומיתולוגי בעיני זה גם קצת מן הגבורה סיפור אגדה כזה והוא האקס הזה לא היה כזה נקודה........

גבי2004

New member
קושי להתנתק לצמיתות

כל האקסיות שלי מגדירות אותי בתואר הזה ... תחשוב איזה מהבננות שלך לא תוכל לשכוח,ואם תראה אותה מחובקת בקניון עם זר יכאב לך בלב ,לא משנה כמה זמן עבר...

למעלה