תזכורת ליאיר גיל

תזכורת ליאיר גיל

סתם תזכורת מה עלה בגורל הראלי לאיי יוון שארגנת ? סקרן לשמוע רשמים תגובות ועלויות של אגרות נחיתה וכו´ בברכת שנה טובה ונחיתות בטוחות

מענין התזמון של הודעתך

תקרא כאן הכל למעלה, ושים לב לזמני ההודעות שלי ושלך, נושא האגרות מפורסם בתוך הודעתי. גם ביום שישי 13/09 אני יוצא לרודוס או מיקונוס, או טורקיה, טרם החלטתי, מי שמעונין להצטרף עם מטוס, יכול להצטרף ויקבל ממני את כל ההסברים הדרושים בחינם

hanani12

New member
I AM FLYING TO ANTALYA

HI YAIR AS I HAVE TOLD U, I AM PLANNING A FLIGHT TO ANTALYA. DEPARTIND SDE DOV ON THE 13TH AND BACK ON THE 17TH. I HAVE ALREADY RESERVED A HOTEL (FALCON LARA) AND TODAY I SENT THE LANDING PERMIT REQUEST TO THE TURKISH CAA IN ANKARA WITH REGARD TO HANDLING, I EMAILED THE HANDLING COMPANY (CELEBI) BUT NEVER GOT AN ANSWER. SEE YOU IN ANTALYA HANAN NAHARI

שיהיהלך בילוי מוצלח

אל תדאג, או צ´לבי, או חבש כבר יגיעו אליך בשדה, המגדל ישלח אותם. רקתזכור לא לצאת בלי מספר אישור נחיתה ממר קרג´ה. אני אשאף לגור במלון קלוב שרה בלארה, כך שאם יצא לנו להכיר פנים אלפנים, אולי נוכל עם יענין אותך לנסוע למקומות מסויימים בשיירה.

מה עלויות נחיתה בטורקיה?

כמה יוצא למטוס 2 צוות, 2 נוסעים, 48 שעות - הנדלינג/נחיתה/חניה/אגרות אחרות? תודה, דורון.

כבר לא דרכתי שם כשנתיים אבל

אבל בזמנו האגרות היו דומות ליוון והדלק עלה כמו בארץ ומעט פחות.

hanani12

New member
אז ככה

אגרת נחיתה - 35 דולר נוסע - 15 דולר HANDLING - קיבלתי הצעה ב 137 דולר!!!!!! אני מחכה להצעה נוספת חניה - כפי שהבנתי מה AIP לטיסה פרטית שלשת הימים הראשונים הם בחינם ומהיום הרביעי משלמים סכום שתלוי במשקל המטוס ויוצא ממש זניח ל 172. לא כלכ כך בטוח אם האינפורמציה היא נכונה אם יש לך אינפו אחרת אשמח לשמוע חנן

למעלה