תזכורת לחברי הפורום

תזכורת לחברי הפורום ../images/Emo13.gif

צהריים טובים גולשים נפלאים שלי .... מכיוון שאנו לפני תקופה נפלאה כפי שדיווחתי של שלל הפתעות, תמונות , מהדורות של חדשות, קליפים ( זהירות ספויילר) , ומה לא, אני מוצא לנכון שוב להזכיר פה לכולם : פורום דנה אינטרנשיונל בתפוז הינו פורום רשמי, פורום המגובה על ידי מנהלה האישי של דנה ודנה אינטרנשיונל עצמה. יש לשמור על כללי התנהגות הולמים וכתיבה ראויה ומכובדת . פורום זה בהחלט מעודד את חופש הביטוי אך בל נשכח כי גם לביקורת שלילית יש דרך וצורה. פורום זה נועד למעריצי דנה ובא לעדכן אותם באופן שוטף בדבר הקריירה, הופעות, טלוויזיה, סינגלים חדשים, ועוד..... פורום זה לא יאפשר פגיעה בכבוד האדם, פגיעה באיש את רעהו, ופגיעה בדנה ומנהלה. הודעות אשר יימצאו כעוברות גבול וכפוגעות יימחקו באופן מיידי , וגולשים שירחיקו לכת ייחסמו . אנו עומדים בפני תקופה נלפאה והפורום הולך להפוך לחי ותוסס תוך מס שבועות , הסדר והארגון הוא הכרחי ובגדר חובה... אנו כאן מאהבת דנה , ככה היינו וככה נשאר ... אהבת המוסיקה
.... לתשומת
כולם, וכפי שכבר ציינתי אנו יוצאים לדרך חדשה ונפלאה ....
יום נעים
....

מושיקו פייר אני מה זה מאוכזב ממך

היד שלך על "הדק" כפתור המחיקה קלה מדיי. בסהכ אני כתבתי הודעת פרגון לזמרת אדרת ואתה מוחק לי את ההודעה הזו ? מה עכשיו אסור לכתוב על שום דבר חוץ משבחים על דנה ? לא פגעתי לא בדנה ולא בהנהלה שלה , וזה באמת היה מיותר! אתה שתמיד מטיף לזכות הדיבור ולחימה על החופש מסתבר להיות כמו כולם , ודווקא בפורום הזה. אתה לאט לאט מפסיד גולשים .

לא נשמה יקרה ../images/Emo24.gif ....

רציתי למחוק את ההודעה של הגולש tell you שמשום מה צץ בפורום רק בעיינים של מריבה ומחלוקת , ולצערי הרב לא ניתן למחוק את ההודעה שלו בלבד אלא גם את התגובות של ההודעה, ולכן נאלצתי כבר למחוק את כל השרשור, שגם ככה עסק שוב ענייני הכתבה.... חלילה לא רשמת דבר שמצדיק מחיקה ממי , תאמיני לי שאני חושב כמה פעמים לפני שאני מוחק הודעה... אני שמח מאוד שאת מפרגנת לאדרת, וגם דנה מאוד מפרגנת לאדרת , מסרתי לאדרת את מלוא הפרגון ממך. קצת בעייתי לקיים פורום משותף לאדרת ודנה, כי כל אחת מנהלת קריירה נפרדת , אבל בסמוך ליציאת האלבום החדש של אדרת תפתח קומונה או פורום רשמי לאדרת ....
שוב מתוקונת חלילה לא התכוונתי למחוק הודעתך |4u|...
....

למעלה