תותינה!!!

MiToOsH

New member
תותינה!!!

מה המצב סיס ? אז לא רק שאת בכל פורום אפשרי, את גם מנהלת פורום שעושים לו פרסומות בכל האתר של תפוז... סחטוש לך אחותי... ועוד משהו קטן: Emin3m RuL`zZZzzZ ביי ביי aMiT

תותי-בת

New member
עמיתושששששששששששששששששש מדהימה שלי!!!! הכל נפלא!!! ואני יודעת שאני בכל פורום אפשרי! זה הקטע! להיות בכל חברה אפשרית!!!! ומה לעשות אני בן אדם שמפרסם את עצמו ונותן קומפלימנטים לאחרים ומנסה כמה שיותר לעשות יחצנות לדברים שנראים לי נכונים! אם את רוצה לשמוע יותר על אמינם רק תגידי אחותי אני אשים לך פה מלא אתרים שלו... ואחותי גם הייתה בהופעה שלו בצרפת אז היא יכולה לכתוב לך איך היה שם! רק תגידי אחותי והכל יבוא אלייך! אוהבת אותך! ותמשיכי לזרוםם לפה מיי וומןןן!!! ליאת.

MiToOsH

New member
האמת...

אני אוהבת את השירים של אמינם ואני אוהבת את האומץ שלו להגיד מה בראש שלו, אבל אני ה-ר-ב-ה ה-ר-ב-ה יותר אוהבת את רד הוט צ`ילי פפרס שהם לא ממש מוזיקה שחורה כמו שאת יודעת :) אבל אמינם עוזר לי כי תמיד אני שמה אותו ברדיו של בית ספר וכולם שותקים וכבר לא צורכים עליי ``די עם רד הוט`` וכאלה.. יאללה אני זזה לי סלמתאק וחופשה נעימה :) והשיר הכי יפה שלו (לדעתי) זה הדואט שלו עם ד``ר דרה forget about dre כפיש? aMiT

למעלה