תוצאות

ו ת י ק ה

New member
להירגע ומייד!

קודם כל צריך לבדוק את התוצאות מומחה. שנית, יכול להיות שעליתם על מוקד הבעיה וניתן יהיה לפתור אותה בטיפול תרופתי, וזה הרבה יותר טוב מבעיות ללא מוקד שאי אפשר לפתור אותן בכלל.

ו ת י ק ה

New member
מאמינה - לא מצליחה לשלוח לך מסר

אנסה יותר מאוחר. בינתיים מחזיקה אצבעות חזק חזק חזק שהכל יהיה בסדר.

אם לא תשיגי רופא

נסי ב - ynet יש להם פורום רופאים ושם - נוירולוגית ילדים פרופ' שופר. כתבי לו את תוצאות הבדיקה והוא יענה לך. בכל מקרה - עדכני אותנו.

אמללי

New member
מאמינה ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מה קורה? הצלחת לברר משהו? איך את מרגישה? רק רציתי להזכיר שחושבים עליכם כאן כל הזמן
ומחזיקים אצבעות

מאמינה כולנו כאן מחזיקות אצבעות

ומקווים יחד איתך שהתשובה הלא תקינה היא לא מראה על משהו חמור ואפשר להתגבר בעזרת טיפול תרופתי ואפילו לקדם את הנסיך בעקבות זאת.

אין עדכונים

הטרדתי את הפקידה כל חצי שעה... הרופאה היתה מאוד עסוקה. התקשרתי עכשיו הפקידה אמרה שהרופאה חייבת לצאת אבל היא כבר תתקשר אלי. אלוהים איפה הרגישות אני מרגישה פיזית שאני מתמוטטת. ועוד היום יש ערב סגל בבסיס החדש של הזוגי , הם ביקשו להכיר אותי בפעם הראשונה מה שאומר שאני צריכה להיות סופר נחמדה, ולי בא רק לישון.

שרון123

New member
../images/Emo24.gifסימה אהובה

פשוט אין לי מילים. הכאב שלך כל כך מוחשי. לפחות יש אבחנה, מקווה שזה גם יביא לטיפול

מאמינה,

אני מקווה שתצליחי להנות קצת הערב, למרות ההתמוטטות. מאוד לא בסדר שהפקידה לא יכלה לענות, לפחות משהו. אולי באמת תנסי לשאול בפורום רפואי כלשהוא.

אמללי

New member
מאמינה ../images/Emo24.gif

הרופאה התקשרה אליך בסוף? קיבלת תגובה מדר' דיצה צחור? (או שזו הרופאה שהייתה אמורה לחזור אליך?...)

מיקגאפ

New member
סימה שולחת לך המון ../images/Emo24.gif

אני כל-כך מבינה ומזדהה עם הקושי שלך, נורא קשה לשמוע בשורות לא טובות בטלפון, במיוחד כשאין מי שיסביר ויפרש לך למה בדיוק הכוונה ומה ההשלכות. זה מזכיר לי את מה שאני עברתי כשבישרו לי שלשיר יש נזק מוחי בטלפון (שניידר), ועם כל זה שטבעי שאנחנו האמהות ננסה לשאוב כמה שיותר מידע בטלפון אני חושבת שזה ממש לא בסדר שגורמים שלא מסוגלים לענות לשאלות ולתת אינפורמציה מלאה, מוסרים מידע רפואי בטלפון. בכל אופן, אני מסכימה עם אמא של דן, תנסי בכל הכח לא לבנות לך תסריטים בראש. זה שה-EEG "לא תקין" לא אומר שום דבר. יכולה להיות שהבעיה היא קלה ואפשר לתקן אותה בעזרת טיפול תרופתי קל. מקווה שתצליחי לקבל תשובות לעניין כמה שיותר מהר מהנוירולוגית. תחזיקי מעמד,

מאמינה- הצלחת לברר מה המשמעות

של התוצאות? אני רק יכולה לדמיין לעצמי כמה שאת על קוצים עכשיו......... האם יכול להיות שהתוצאות לא תקינות כי הן לא נלקחו כמו שצריך? מאיה

ואני עוד מאמינה....

דיברתי עכשיו עם רופאת המשפחה (מיותר לציין שדר צחור לא הואילה בטובה....) היא אמרה שזה לא מראה על אפילפסיה לדעתה כי כשמדובר על אפילפסיה כתוב במפורש... קיים מוקד ב... היא אמרה שזה משהו יותר כללי, נוירולוג צריך לבדוק את זה (מה היא אומרת) יכול להיות שזה כלום אבל אולי זה הזמן ל MRI תגידו לי היא מטומטמת או שהיא חושבת שאני מטומטמת האם העולם השתגע?

tty2

New member
רגע!!

אסור לך להכנס ללחץ מיותר. ישנן הרבה אבחנות בEEG שלא בהכרח משקפות בעייה. אכן, כשמדובר באפילפסיה, אין שום ספק בכך. ההתקף עצמו משאיר גם "צלקת" שלא נמחקת גם חודשים ארוכים אח"כ. הרבה יותר סביר שמדובר במה שמכונה "רעשי רקע" - קצרים חשמליים במוליכים הקטנים של המוח. לעיתים, חסרי כל משמעות פתולוגית. אני מציע לקחת נשימה ארוכה, ובתחילת השבוע לתפוס את הנוירולוג הראשון שנגלה בדרכך, ולשאול אותו. כל אחד מהם, ידע לפרש את זה...

בקיצור- היא לא ממש עזרה לך.....

מתי הכי מהר שתוכלי לראות נוירולוג? זה מבאס שדווקא עכשיו זה סופ"ש.... מאיה

אמללי

New member
מאמינה ../images/Emo24.gif

אין ספק שאת חייבת להיות בקשר עם נוירולוג... מסתבר שרופאי משפחה לא ממש מסוגלים לעזור בעניינים כאלה
... ברור לי שזה אומר לעבור את סוף השבוע בלחץ אטומי
והרי לא יעזור שום דבר שנגיד בשביל להרגיע...
אז הדבר היחיד שאני יכולה להמליץ זה לנסות ולמלא את סוף השבוע הזה בהמון פעילויות שלא יהיה לך זמן לנשום/לחשוב/לבכות/ולדמיין את כל המצבים הכי גרועים שרק עולים לך לראש
... אני זוכרת את ההמלצה של אחותי כשהיינו לפני האבחון אצל פרופ' בן עזרא כשהיה ברור כבר שמשהו מאוד לא בסדר ורק לא ידענו מה...
לא יכולתי לחשוב על שום דבר, בכיתי כל הזמן ועל הכאב בלב שלי אני לא רוצה בכלל לדבר... בכל מקרה, היא אמרה לבעלי לקחת סרט בוידאו או משהו בסגנון ולא לתת לי להיות עם עצמי, לא לתת לי יותר מדי זמן למחשבות הנוראיות שמתרוצצות בראש... אז אני עכשיו מעבירה את ההמלצה הזאת הלאה... לא זוכרת אם זה עזר בזמנו כי הערב ההוא פשוט נמחק לחלוטין מזכרוני (הדחקה? הכחשה? לא יודעת... ואולי טוב שכך...) ואם את צריכה עזרה בהסחת הדעת... אנחנו פה בשבילך
המון
ים מכל ה-

למעלה