תוצאות של שיעמום.. P:

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

אולי דיי לאמר דברים לא נכונים ולהטעות את האנשים בפורום.. זה דיי מעיק על סמך מה אתה אומר שזה חביב.. על חוות דעת של "צופה".. וזה לא בשום גישה מתנשאת. סקר אני חושב שתיקנו אותך בהייד..

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

כן כי אם הוא ימשיך לאמר את דעתו זה יוביל אחרים לחרא יותר. ולא יעזור לו אלא יגרע יותר.

סֵג

New member
../images/Emo5.gif

אתה לא הולך לסתום לאף אחד את הפה, אוקיי? תתמודד עם זה שהפורום הזה לא בנוי כמו משטר פאשיסטי שבו רק הדיעה שלך נאמרת. פשוט תעכל את העובדה הזו. אתה רוצה לומר שמשהו חרא, תאמר. על הזין שלי. זה מה שמקובל. לא מקובל לומר לאנשים מה לומר ומה לא. זה קצת עובר את הגבול המחורבן.

ngtu

New member
../images/Emo12.gif

הוא יותר מתכוון לזה שאם בנאדם לא בטוח במה שהוא אומר- שלא יגיד. אני מעלה עבודה ואומרים לי שהיא טובה- בזמן שהיא לא- זה נקרא להטעות. יום טוב.

סֵג

New member
עזוב

אני לא חושב שתבין את העיקרון המסובך של חופש הדיבור... אז פשוט אל תסתמו לאף אחד את הפה וזהו. זה חלק מהמשמעות של הפורום הזה.

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

שיהיה כמו שאמרתי בעבר.. אני מנסה לעזור, אבל בהצלחה עם הספגטי. בולונז הכי טוב. איזה כיף אני אביא את כל האחים הקטנים שלי שיגיבו לכם פה.. ווואי ואז יהיה הכי טוב בלאט .

סֵג

New member
לא ציפיתי שתבין..

חופש הדיבור - עיקרון שגדול עליך. לך תאכל ספגטי.

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

גדול גדול ככה זה בארץ הכל חרא מה לעשות.

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

ואגב בטח שאוכל ספגטי.. כל מה שיש בארץ.. והרבה.

DoubleD

New member
תאמין לי הוא בטוח מאוד שמבחינתו זה

חביב ! זה כן דעתו של צופה. בלי מרכאות. זו לא ביקורת בונה ולכן אין להסיק מכך הרבה חוץ מהעובדה הפשוטה שצופה היצירה החליט להגיב עליה כך. זה לא נקרא להטעות. וגם אם הוא היה נהנה מהיצירה וגומר ממנה וכותב שהיא מהממת זה בסדר. Its called an opinion דעה בעברית. ואם זה כל כך מעצבן אתכם שמישהו שחושב שזה חביב כותב לו שזה חביב אז אולי תגיבו בעצמכם ותתנו ביקורת בונה במקום לתקוף את הרוח ? יום טוב :)

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

איזה ביקורת כל הפורום מוצף בהסברים .. לא ככה? וכן לפעמים דיעות של אנשים.. "חביב" יכולות להטעות במיוחד במצבים כאלו. אבל שהוא יבחר מה לעשות עם זה.

Creeze

New member
סליחה שאני מיתפרץ באמצע

אממ אבל אם זה יהיה ברחוב לא כל אחד שיראה את זה הוא מקצועי בגראפיטי ומבין עניין רב האנשים שיראו את העבודה הזאת יהיו סתם אנשים תמימים שאין להם מושג בגראפיטי אז מה הם יחשבו על העבודה? חביב? כי אולי הם לא מבינים אבל זה התגובה שלהם. אז אולי כותב התגובה הראשונה למעלה לא כל כך מבין הוא אמר את דעתו זכותו

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

לא יודע מה איתך אבל לדעתי דיעה של ווריטרים חשובה לי בהרה מאשר דיעה של סתם אנשים.. כי לרוב סתם איש יתלהב מהרבה צבעים וחצים.. ושיאל לרוב מה רשום, מה זה משנה?

Creeze

New member
../images/Emo45.gif

נכון. דעה של רייטר חשובה בהרבה יותר מתגובה של אחד שלא מבין אבל שזה ברחוב הרוב הגדול שרואה את העבודות הוא אנשים רגילים מהשורה.

DoubleD

New member
זה לא קשור

מן הסתם יותר יעיל לשמוע תגובה מאדם שמבין אבל זה לא תירוץ להגיד למישהו אחר שמה שהוא חושב זה לא נכון ולא יגיד את זה יותר. גלשתם לנושאים אחרים זהו, רוצים סתימת פיות ? נגמר הדיון.

למעלה