תוצאות השגעון....

DOLPHINREEF

New member
מוצדק בהחלט, מקסים, נראה לי ../images/Emo19.gif

שכל הפורום נדבק... הצבעים יפיייייים

ומזוית נוספת...

שלא תחשהו שרק מילפיורי מעסיק אותי (לא מכורה!!לא מכורה!!!תביאו פימו....)

pushonit

New member
במבי - הכל נהדר ובמיוחד הקופסא

ברשותך אעלה תמונה שלה לגלרית מפיות על עץ (והיא תהיה היצירה הראשונה שאני מעלה מאז קיבלתי על עצמי את ניהול הגלריה...) ושאלה - אני טועה או ששילבת שתי מפיות? (אחת יש לי) היא ממש ממש מיוחדת...

תשובות לגבי הקופסא--

קודם כל אשמח אם היא תקבל מקום בגלרית העץ המכובדת... ואכן עשיתי את הקופסא ב"חפוז" - הכי מהר ופשוט שאפשר! לקחתי שתי מפיות שהחלטתי לשלב (אכן צדקת פושונית),סימנתי את הלב בעפרון על המפית, גזרתי, הדבקתי, הדבקתי פסים ממפית שונה בדפנות, הדבקת פס זהב,צביעת פנים הקופסא בירוק רעל (לא צילמתי
) ואז-הדבקת האותיות של שם הילדה, לק נצנצים, ולק רגיל על בסיס מים.. וזהו!סוף הסיפור!!

smady a

New member
במבי איזה יופי של דברים.כל הכבוד.

אהבתי את העדינות של השעון. הבקבוק מקסים

../images/Emo99.gifאת זה אהבתי...

"והשעון שנתתיו אני במבי [מצורף קובץ jpg] ו 00:32 | 18/05/04 לבת דודתי לפסח...(וקיבלתי בתמורה ליל סדר נפלא!!)" לא לצפות לשום דבר- - - > ולהיות מוכן לכל דבר שיבוא....... ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ואת זה... __________ " וקופסא שנתתי להו אני במבי [מצורף קובץ jpg] ו 00:35 | 18/05/04 לפני כמה שנים באירוע אחר" לא לצפות לשום דבר- - - > ולהיות מוכן לכל דבר שיבוא....... ----------------------------------------------------------------------- מאוד מאוד...

השעון--

פלטת עץ עגולה עם חור באמצע צביעת הרקע בירוק שפשוף הרקע עם נר צביעה בזהב "גירוד" הזהב שעל השעווה של הנר הדבקת מפית הדבקת ספרות לכה חיבור מנגנון תליה על הקיר..................... פשוט נכון?

למעלה