תוצאות העמסת סוכר 50

תולו

New member
תוצאות העמסת סוכר 50 ../images/Emo10.gif

איך שלא מסתכלים על זה - לא תקין, יצא 162 כשהסקאלה היא בין 65 ל- 140 לפני שאני הולכת להציק בפורום המומחיות בנושא מישהי יכולה לכוון אותי לגבי ההמשך ? האם השלב הבא הוא העמסה של 100 ? דיאטנית ? איך זה עובד. איזה יום מסריחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

parpare bar

New member
תולו כפרולו!

מותק! לא להילחץ, למרות שזה מבעס תחת, בסוף יהיה בסדר. השלב הבא הוא אכן העמסה של 100, בדיקה של כ- 3 שעות עם שתיה כפולה של החומר המתקתק - מבחיל הזה (אך נסבל). אז ככה, את בהחלט יכולה להתברר כלא סכרתית והתוצאות של העמסת ה 100 עשויות בהחלט להיות תקינות. העמסת ה 100 נחשבת לאמינה מאוד ביחס ל 50. במידה ואת מתגלה כסכרתית השלה הראשון הוא דיאטה- וזה השלב שעשוי להיות האחרון עבורך. (ממש כפי שהיה עבורי!)אבל גם אפשר אחרת: אינסולין. עכשיו שימי לב, בזכות הדיאטה ש'נגזרה' עלי עליתי בהריון הזה רק 10 קג'! הכלח היה יותר בשליטה הסוכר היה מאוזן, העוברית אכלה טוב יותר והרגשתי הרבה יותר בטוח.אני יודעת שזה נשמע ממש מעצבן זניח ולא חשוב הפרט הזה, אבל כמי שנמצאת אחרי אני יכולה להעיד (בדיעבד כמובן רק בדיעבד) כמה זה כן משמעותי. אחרי שיגיעו תוצאות הסוכר אני אתן לך טיפים להמשך אבל כמי שחשבה שסכרת הריונית זה סוף העולם, אני יכולה לומר בפה מלא ובביטחון גמור שזה ממש סביל.(היה עלי פיקוח מרגיע וקבוע של רופאים מקסימים וככה הייתי מרושתת ב'בדיקות הרגעה' עבורי, הסוכר היה ממושמע לדיאטה גם אם חטאתי מידי פעם בכדור שוקולד..) בקיצור, ישנה סבירות גבוהה שאת בכלל לא סכרתית והכל תקין וסתם בילבלתי לך ת'מוח
ואם זה ככה אז 'סדר קישקשתי קצת. שיהיה בהצלחה ותעדכני לתוצאות! (ואם יש לך שאלות נוספות- אני לרשותך!)

זו רק בדיקת סקר

והמשמעות של התוצאה הזו היא שיש סיכוי שיש לך סכרת, אבל בהחלט אין חובה. לכן, השלב הבא, הוא העמסה של 100 ובהחלט בהחלט יתכן שהיא תצאתקינה לחלוטין. ולי אףפעם לא היה ספק שאת מתוקה מאוד

זו בדיקת סקר, נכון?

כך שלדעתי (טוב, לא חשוב מה דעתי על הבדיקה), בכל אופן אני חושבת ששולחים אותך עכשיו להעמסה של 100 גר',
(לא נעים, לא נורא) שהיא אינה בדיקת סקר. אני מכירה 2 נשים באופן לא וירטואלי ש - 50 גר' יצא אצלם גבוה, וה-100 גר' יצא תקין כך שקצת מוקדם להתבאס

luna10

New member
../images/Emo24.gif

יקירתי - לא מבינה בזה הרבה אבל שולחת לך חיבוק גדול גדול. יהיה בסדר. את תיראי.

ענתש

New member
המקרה הטוב והמקרה הכי גרוע -

אלו שני המקרים שאת צריכה להסתכל עלהם. המקרה הטוב: זו טעות. את תעשי עכשיו העמסת סוכר 100 גרם ויתברר שהכל תקין. המקרה הכי הכי הכי גרוע: יש לך סכרת הריון. זה אומר שתהיה לך דיאטה מיוחדת שבזכותה אחרי הלידה את תהיי רזה מתמיד. יגידו לך מה מותר ומה אסור לאכול ויבנו לך תפריט ואת תשמרי עליו בקלות רבה כי תזכרי שאלו רק כמה חודשים של מאמץ בשביל מטרה נעלה. כך או אחרת שום דבר לא נורא ! יש גם פורום של סכרת בהריון - לפני ואחרי. את יכולה להכנס לשם ולהתרשם שגם המקרה הגרוע ביותר הוא לא גרוע בכלל.

תולו

New member
../images/Emo51.gif

מה הייתי עושה בלעדיכן ? ולמי שחסר לה קצת סוכר לקפה של הבוקר ומסוכסכת עם השכנה - אתן יודעות עכשיו איפה אפשר למצוא... מצחיק מאד.
מאד מקווה להכנס להיכל התהילה
של אלו שב- 100 הוכח אחרת לגביהן.

טאניוש

New member
את מתוקה גם בלי הוכחות!

גם אצלי 50גר' היה גבוה ועברתי את המלאה
. צער בעלי חיים הבדיקה הזאת, כמעט התעלפתי שם. אבל יצא תקין לגמרי. אומרים שהרבה פעמים זה ככה.

תולו

New member
בין תקוה ../images/Emo13.gifליאוש../images/Emo10.gif

אולי קצת מתאים לפינת הקיטורים ובכל זאת, סוג של עדכון: אז אחרי שקיבלתי את השוק המתוק, הפנמתי והתחלתי לפעול בנידון - ניגשתי לקופ"ח וקיבלתי הפניה ל- 100 מרופא המשפחה (המקסים כל כך, הסיבה היחידה שאני נשארת בקופה המז@#$#%^ת הזו). אצל האחות (או במקרה שלי - אח) קיבלתי את המסמך שמסביר מה צריך לפני ואחרי ותוך כדי. האח הנחמד הקשיב לסיפור שלי והחליט שגם הוא צריך לדקור אותי ועשה לי בדיקת גלוקוז, שיצאה במסגרת ההגיון ובמספרים מתאימים לאחרי 3 שעות אוכל. בשלב הזה, כבר היה חיוך על הפנים והשד לא נראה כל כך נורא. ואז התקשרתי לרופא... שאמר, שכנראה יש שם משהו וחוץ מההעמסה של ה- 100, אני צריכה גם לעשות בדיקות דם לזיהוי המוגלובין H1C (מה זה זה?!) ופשוט העכיר את האווירה. אקיצר - התלבלבתי לגמרי. ואז גם גיליתי להפתעתי, שסבא של אמא שלי מת מסכרת...

שירי ב

New member
../images/Emo124.gifצפירת הרגעה-תולו יקירתי

גם לי יצא 175 בהעמסת סוכר 50 גרם, ואילו תוצאות בדיקת העמסת סוכר 100 גרם היו תקינות. (מה שמאד מוזר הרי אכלתי יותר סוכר ובכל זאת 4 הערכים שנבדקו במשך 3 שעות היו בטווח הנורמה- וזה מוכיח שבאמת זו בדיקת סכר בלבד) לגבי H1C זו בדיקה שבודקת האם באמת רמת הסוכר שלך היתה גבוהה לא רק נכון ליום הבדיקה אלא בשלושת החודשים האחרונים. הבדיקה הזו מטרתה להרגיע אותך, כך שגם אם העמסת 100 גרם תהיה מעל הנורמה עדיין במידה והבדיקה הזו תהיה תקינה את יכולה להיות רגועה יותר.

Tנקר בל

New member
תירגעי

בדיוק כתבתי הסבר על הבדיקה לתמי תדפדפי דף אחורה, תמי כתבה שזה סינית, אז אם גם לך זה סינית אנסה להסביר יותר במפורט. את יודעת כמה סבים מתו מסכרת? זו מחלה מאוד נפוצה, אבל בגילאים מבוגרים יותר. אין שום סיבה לדאגה מההיבט הזה.

קליניק35

New member
מתוקונת...

קודם כל לא מתעצבנים עכשיו אלא רק (אבל רק) אחרי הבדיקה השניה, שהיא באמת דוחה. במקרה אני מכירה מישהי (אני...) שהבדיקה הראשונה היתה בה זוועה, השניה יצאה תקינה ובזה נגמרה האפיזודה למעט מעקב צפוף יותר. חיבוק ענק, כבר אמרנו למה אני קוראת לך מתוקונת?

מותק...

(לא הצלחתי להתאפק...) מקווה שהעמסה של ה-100 תראה בכל זאת תוצאות תקינות! יש על מה להסתמך לפי מה שקראתי שכתבו לך. אז שיהיה בהצלחה והמון אצבעות מוחזקות עבורך!

הדה

New member
מאמר שיכול לעזור

בכל אופן, גם הערכים גבוהים, לרוב נתן לאזן בתזונה נכונה שתאפשר לך לעבור את הריון במינימום עודפים (כך שאפשר לראות בקלות את חצי הכוס המלאה). מאחלת לך שהבדיקה הבאה תצא בערכים תקינים ושהעננה הזו תהפוך במהרה לאד נעלם.

למעלה