תופעה מוזרה

• פותח הנושא epy
  • פורסם בתאריך

epy

New member
תופעה מוזרה

כבר כמה ימים, ובתכיפות עולה, שאני מרגישה חום פנימי בכף הרגל. בגב כף הרגל, בחלק הגבוה שם, בערך פעם בשעה, פתאום מציף אותי חום נעים. זה מופיע לרגע ונעלם. זה אומנם נעים מאד אבל נראה לי חשוד. תמיד חשבתי שכשיש בעיות במחזור הדם יש תחושה של קור... מישהו שמע על דבר כזה? (התור לרופא ביום חמישי)

כמה שאלות-כדי למקד את העניין

1. האם זה מופיע גם ביום וגם בלילה 2. האם אתה סובל מבעיות גב ? סבלת בעבר... 3. האם הסוכר שלך מאוזן ואיזה סוג אתה? 4. זה מופיע בפעילות או במנוחה, בעת ישיבה או שזה לא משנה?

epy

New member
תשובות

1. בלילה אני ישנה ולא יכולה לדעת... 2. לא סובלת מבעיות גב בכלל. 3. סוג 1, A1C - 6.8 4. אני יותר שמה לב שזה קורה במנוחה אבל גם בעמידה זה קורה. עד כמה ששמתי לב כשאני ממש בפעילות זה לא קורה. תודה עם ההתיחסות

תודה על הפרטים-יש כיוון אפשרי

ממה שאת מתארת, יכול להיות שאת סובלת מהתחלה של סיבוךף נפוץ בקרב סכרתיים, שנקרא diabetic peripheral neuropatia. כדאי לך לגשת לאורטופד או למומחה כף רגל כדי לאבחן זאת כראוי ( בכל זאת זה אינטרנט ואני מטפל ברפואה סינית ושיאצו ולא רופא ), ואז לראות מה את יכולה לעשות בנידון. אשמח להמליץ לך על סוגי טיפול אפשריים כי יש -אבל כדאי קודם לאבחן זאת כראוי.

epy

New member
המון תודה. אעשה זאת בהקדם

איזה פחחחחחחחחחחחחחחד (למרות שהיום זה לא קרה שוב)

למעלה