תוספת לאקרובט

local

New member
תוספת לאקרובט

שלום אני עובדת בעיתון ומדי שבוע אני צרכה לקבץ את כל קבצי הpdf של הדפוס (כל עמוד בנפרד מן הסתם) לקובץ אחד בו אפשר לדפדף בין כל העמודים של העיתון ברצף. מדי שבוע יש לי 6 עיתונים בני 100 ומשהו עמודים מה שאומר שזה המון עבודה וגוזל המון זמן מדברים חשובים אחרים. מישהו כאן יודע על קיום תוכנה או תוסף לאקרובט שיאסוף לאחד את כל העמודים האלו בשבילי? או אפילו לכתוב לי כלומר בתכנות משהו כזה? אולי בעיתון יסכימו לקנות משהו כזה העמודים תמיד נמצאים בתקיה בסדר רץ של 2 ספרות או יותר (כלומר 01,02,03...) תודה ממש ענקית מראש לכל מי שינסה לעזור לי

mamby

New member
באקרובט המלא (לא אקרובט רידר)

יש אפשרות כזו. בתפריט file יש אופציה create PDF, ובה ניתן לבחור ליצור פידיאף אחד מכמה קבצים. כך זה באקרובט 6. ניתן לעשות זאת גם בגרסאות קודמות - אולי לא מאותו מיקום בתפריט.

local

New member
אופציות נוספות

במה עוד התוכנה יכולה לבוא לשימוש בסטודיו של עיתון, כדי שאני אוכל לשכנע אותם לקנות אותה ושהם חייבים אותה, אני צרכה לדעת קצת יותר עליה מישהו יכול לספר לי?

mamby

New member
זו תוכנה הכרחית לכל מי שעוסק בדפוס

או עיצוב, ואני לא מבינה איך לעיתון עדיין אין אותה. איך הם מכינים פידיאף? כדי ליצור פידיאף מתאים לדפוס (מכל תוכנה שאינה בחבילה של אדובי) צריכים את הדיסטילר שבא עם תוכנת האקרובט המלאה. בתוכנות של אדובי ניתן לייצא ישירות לפידיאף, אבל אם כבר יש את החבילה של אדובי אז היא באה עם אקרובט בד"כ. ובכל מקרה עדיף להשתמש בדיסטילר כי לייצוא ישיר עדיין יכולים להיות כמה חסרונות.

למעלה