תוכניתו של אלירז פנינה מצדפה שנפתחה.

זהר77

New member
אריה, רוצה ששילייי האומללה תסבול? אל תענה לה

תחשוב איזה סבל יתווסף למשפחת רפש.

טאטו5

New member
../images/Emo24.gifאלין הכי אהובה במדינה ובצדק

somboI

New member
אברום,כל כך טוב,למה אתה עובד כל כך קשה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

למה אתה ומשפחתה מציפים ימים ולילות פורום זניח בתפוז, ראית מעריצים של סלבס כלשהו ששוקדים 24 שעות לשכנע את המשוכנעים שהוא בדיחה גרועה, שהוא לא כזה? איילה לא יפה נקודה, וזה בולט במיוחד כשהיא מצטלמת עם דוגמניות אחרות, היא לא בנוייה פיסית לדוגמנות, היא מבוגרת מידי למקצוע וגם נראית מבוגרת לגילה, הקרחון הפלצני והצורמני הזה חיה בבועה, ולעולם לא תוכל להיות שחקנית, כי שחקנית נדרשת להיות מחוברת לרגשות שלה, איילה מנותקת מרגשותיה בדרגה של אוטיסט ממוצא,תפנים! גם חודדה כיכבה בראיונות, קמפיין שטיחים וכו', אז.... החשוב ביותר לגבי איילה,היא לא אהובה בלשון המעטה, וגם 10000הודעות שלך שמנסות לסתור את העובדות האלה, לא ישנו פסיק בבעיות של הבדיחה המהלכת על 2 הזאת!

טאטו5

New member
אברמיקו אתה כנראה זקן בן 60

אתה חושב שאיילה יפה ושהיא תתחתן עם סלבריטאי יפהפה? א י י ל ה מ כ ו ע ר ת ו ד ו ח ה מבפנים ומבחוץ.

שומבלע בהנחה שאתה מקושר לאיילה,כנס

ובכן אני קורא שהיא הולכת להנחות מופע עם עינת שרוף. אז כבעל מקצוע בתקשורת שמאד מכבד את איילה ומאחל לה רק טוב. אמור לה שראשית תעלה את כל מה שהיא רוצה לומר על הכתב. אני מדגיש להעלות על הכתב. לדבר קצר..אם אפשר ללמוד בעל פה את הטקסט,וליתר בטחון הנייר מוחזק לפני העיניים. כך עובדים המקצוענים.ושיהיה בהצלחה.נכון להיום צדקתי לגבי איילה שהיא תקדים את סער וגם את איילה. ובכן החמודה עקפה בעשרות אלפים בגוגל את אלירז..לזער אין מה להתייחס. ובאתר טוקבק אתה למד שאיילה עברה גם את סער...וגם וגם..וגם..את אלירז. אני חושב שיש בה משהו אחר,למרות היהירות שלה. היא חלמה שהיא לא מופיעה בגוגל..והתוצאה..ידועה. מספר אחת של ישראלית בגוגל העוקפת בעשרות אלפים אפילו את אלירז האליל העכשווי.הייתי נותן לך את הטלפון שלי ויכולתי לתדרך אותה.אבל אבל.

leer57

New member
"בעל מקצוע בתקשורת"??? "נייר מול העין" ???

טלפרונטר. בעל מקצוע... ט ל פ ר ו נ ט ר זה מה שיש למקצוען או חובב מול העין

למעלה