תוכי , 'צטערת אבל תמי שולתתתתתתתתתת

shiri 80

New member
תוכי , 'צטערת אבל תמי שולתתתתתתתתתת

איך אומר סחרוף, שוב חוזר הניגון וזה אכן ניגון של כלים שלובים שכבר מנגנים המון זמן יחד כאלה שכבר לא צריכים בבוקר לעשות תיאומים כי ברור שבערב הם ייפגשו שכבר מכירים את כולם שמרגישים כמו בתוך משפחה והאמת ? זו סוג של משפחה איך שלא תגדירו את זה כן כן הולכת להיות כאן השתפכות... הניגון הזה חוזר כל פעם לקראת הקיץ אט אט צצים להם כל הספינרים המורעלים החדשים ומי שלא מורעל כבר הכתומה תרעיל אותו ואם לא ישירות אז היא תעשה את זה עקיף ולאט לאט הם מבררים על הממלכה ואומרים שיגיעו ובמקסימום אחרי הברזה אחת הם מופיעים ובבית אתה מרגיש כמו בבית בעיקר כשזה עובר אחכ לבית הכי כתום שיש חלפה לה שוב שנה ..(כןכן הקרנת הטור דה פראנס על המסך הענק מתקרבת) וזה לא הכדורגל שסחב את כולם לשם אלא בסופו של דבר אישיות ומשפחתיות אחת כתומה אז נכוןןןןןןןןןןןןןן שבועז לא קלט שמשכתי את הפדל יותר מאשר דחפתי אותו ונכוןןןןןןןןןןןןןן שמיכל נוטשת את הממלכה ומאז הכניסה לשם כבר לא תהיה אותו הדבר (כפפפרות עד אום רש רש נגיע .. מילה שלי .. תמי תדאגי שהיא תגיע להודעה הזו &quot
) ונכווון שהקיץ מתקרב ואיתו מגיעה רוח חדשה ואנרגטית יש לציין מסורת יום רביעי הגדול מבחינתי חזרה לתמונה ואינשאללה שבוע הבא נצליח להגיע שוב לדיווש כי אין מה לעשות כשאתה מגיע ומקבל יחס כמו של מלך אתה לא רוצה ללכת הביתה .... (ולפי שעת שיגור ההודעה תבינו מתי נטשנו ...) לכל מי שהיה היה העונג להכיר ...
ואחרי השתפכות כזו לא נותר לי אלא לאחל לזוג הכתום שעושים ספין אחד לשני כבר עשרים שנה חיים ארוכים של אהבה ואושר , אתם אכן זוג כלים שלובים כי את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק בוזי תודה ורק אל תשכח להאכיל את הדגים באקווריום ...

מאשרת ../images/Emo88.gif כתום עולה זה תמי

שולתת!!1 נשמה כתומה וגבר גבר
תודה על ערב ולילה מהנים ביותר
ואם אנחנו בקטע של שירים... גם אני רוצה...
לתת את הנשמה ואת הלב לתת, לתת כשאתה אוהב ואיך מוצאים את ההבדל שבין לקחת ולקבל עוד תלמד לתת לתת כתומה, אותך אין צורך ללמד לתת, אצלך זה פשוט "בילט אין"
תודה כמובן לבועז שהצליח לעזור לי לשבור שיא אישי היום
אלעד ושני שמחתי להכיר
חגית (ורוני), רוית, דנה, נתי ושירי כמובן תמיד כיף להיפגש. ולסיום, מזל טוב לזוג הכתום
על 20 שנות זוגיות פורה ומוצלחת.

מצטרפת לברכות ../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

למרות שנפצר ממני להגיע
, ולמרות שאני חושבת שחגיגה מהסוג הזה מצריכה פתיחה של שירשור חדש (בכל זאת, לשרוד 20 שנה לצד מכשפה אמיתית
זה לא בא ברגל, אפילו לא ביד
)... אז שיהיה לכם רק טוב בחיים
, מי יתן וה- 20 הבאות יהיו יפות יותר, תמי, פשוט אין עלייך...

balkanyi

New member
מצטרף גם לברכות למרות שלא הגעתי

כי מה לעשות אני לא אדם שמאחר ואם יוצא לאחר אז עדיף לא להגיע כלל כי כזה אני..... מקווה בפעם הבאה לצאת יותר מוקדם ולהנות גם .

../images/Emo45.gifתמי ../images/Emo59.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo59.gif

אחרי המון זמן ללא ספינינג איזו חזרה מדהימה.. לחזור הישר לחבורה המדוושת, המורעלת שאני כ"כ אוהבת לבועז תודה על השיעור שהזכיר לי עד כמה ספינינג היה חסר לי איזה כיף
, התאהבתי מחדש!
תמי את המלכה האמיתית
המון המון
על ההזמנה והאירוח המקסים
. תמי ונתי
ליום הנישואין
שתזכו לעוד המון שנות זוגיות מאושרת יחד עם המון אהבה

Tami661

New member
../images/Emo5.gifלא נותנים להגיד בוקר טוב../images/Emo42.gif

נורמלי בבית הזה
(וגם... |מתרגש|
) איזה עולם
דפווווק
גם אני נהנית יותר, "אנשים" טורחים ומגיעים, הופכים לי את האימון ואת הערב ל-כדברי המשוררת 80, ליג-ליגה-ליגתיייי ובסוף בסוף... עוד אומרים לי תודה
אם זה לא עולם דפוווווווק אז מה כן?
ובכל זאת, אם כבר העזת והשתפכת ואם כבר הבד"צה שלי החליטה שהיא לא הולכת לישון לפני שתמי שולתת!!1 וספינינגית... את למה יש לך נדודים? אז... תודה
תודה
תודה
מקסימות נשמות שלי. תודה
לכל האורחים שלי מאמש (מי בסיבובי רגליים ומי רק ב"חלק האומנותי"
) תודה
על הברכות ליום המיוחד הזה (הוא הבטיח לי אגב ש... "היום..."
)
וכמובן, לא הולכת להתחיל את היום הזה בלי, מה שאמש רק הפך אותו ליותר דחוס ומכוון,
בוקר טוב! נפלא! מקסים! שופרא דה שופרא לכווווווולם

Tami661

New member
חשבתי פתאום שאולי יהיה גם נחמד

שכווווולם יתחילו את הבוקר ב
והרי כבר הזכרתי לעיל
אז הנה המילים שלו: "היום"
אפשר עוד
אחד קטן? אז הנה
ו
? קבלו נא...
אה? איזה
אני על הבוקר?

shiri 80

New member
טוב נו בסדר הבנתי אותך יאללה

קבלי גם סליחה הבדצית תבוא שבוע הבא עם פטיש ומסמר ותבנה לך סוכה ... &quot

yoav026

New member
תמי וגבר גבר- הרבה ברכות!!!../images/Emo49.gif

למרות שמכירים רק וירטואלית, אני מאחל לכם עוד הרבה שנים של אושר, עושר ואהבה!!!!
לכבודכם

vip 12

New member
../images/Emo24.gif מויייי כייף!

תמי, המון המון המון
על האירוח...היה מקסים! והבית...אחחחח...תענוג הבית הזה! והאוכלים (אוכל ברבים, כמו ארגנטינים ברבים :) - יש בערבית 2 מילים שמתארים זאת בדיוק: "סאלם אידכ" (=שזה בתרגום אותנטי, יבורכו ידייך)! ולשמות והפנים שמאחוריי המקלדת והניקים - היה מקסים לפגוש בכם (לא! אני לא עובר לכביש! ולא! אני לא משדרג :) )! ולסיום סיומת וסיכום סיכומת: תתתתתמי ונתתתתתתי - המון המון מזל טוב ואושר ביום הנישואים ה 20 שלכם, עוד 5 שנים ויש לכם חתונת כסף, ועוד 30 שנה זהב...קטן עליכם :) שוררת בינכם אהבה מדהימה לדעתי וזאת אפשרי להבחין מצפייה בשיכם לדקה וחצי בדיוק. שרק תמשיכו ככה, תאהבו, תפרחו ותתפנקו! שיהיה לנו המשך יום נעים, אל'ד ושניקי.

ennicka

New member
ואחרי כל זה...

מה נותר לאמר חוץ מ-
על ההזמנה
על הארוח
על החברה ו-
לזוג שכל פעם מחדש "עושה לי חשק"... לא, לא למה שאתם חושבים
חשק למשהו מקסים כזה כמו שיש לכם... אז תמי ונתי, תודה על ההשראה ושתהינה עוד הרבה שנים כאלה של הכל מהכל

המון המון מזל טוב

תודה על ההזמנה
תודה על האוכל המדהים
ברכות על הזוגיות הנהדרת
ונתראה בשמחות...........

Tami661

New member
אתה../images/Emo46.gifאם תעשה לי רגשות אשם...

כי אתה הרי יודע שאתה תמיד מוזמן ויותר מזה... אלא שבמקרה ידוע לי הלו"ז אימונים שלך בימי רביעי ובמקרה אני גם מודעת לעניין ה"להיות בבית לפעמים"
אבל... רק בגלל ה"חוצפה" שלך, ביום רביעי הבא אני לא מוותרת לך ואתה מחוייב! עם האישה עם החברים עם כוווווווווולם
וחכה... חכה... 29/7 אמרת, נכון?
אגב, אני מכינה את הפאנלים... תכין את עצמך גם!

Tami661

New member
איזה כיף שיש כאלה חברים../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

לכל המברכים אני רק רוצה להגיד ש... אין לי מה להגיד! את מה שאני מרגישה ממילא לא אוכל לבטא, אז נשאיר לאייקונים לרמוז ולזמן ולמפגשים לעשות את היתר
אתם ענקיים
אוהבת את כווווווווולכם
ובהזדמנות זו לבקש מכם להתחיל לארגן את היומן שלכם בדף של יום רביעי בהתאם (מי ב-19:00 ומי ב-22:00) רוצים לדעת איך חגגנו? טוב... משתפת
לקחנו יום חופש, אני פתחתי את היום בספין (אני חייבת להתניע על הבוקר
) וגברבר7 בינתיים עשה את מה שהוא הכי אוהב... התמרח עם השינה
ואז... אז נסענו למקום שבו נפגשנו לראשונה (חוף גורדון ת"א
), בדרך חלפה על פנינו מכונית חתונה מקושטת (שלנו היתה יותר יפה
), חלפנו על פני עצי שסק בפריחתם (והפרחים שלהם... היו אלו שקישטו את זר החתונה שלי), התעכבנו ליד האתרים שהיו הראשונים שפקדנו כזוג ו... פשוט נסענו "קצת" בזמן
. עכשיו, באדי פאמפ ביחד ספינינג ביחד ה
שלנו צריך לחזור לשבת ו... סופ"ש
תי שיהיה לכוווווווולנו

למעלה