תוכונים רעשניים במיוחד

roniblv

New member
תוכונים רעשניים במיוחד

הי
יש לי 2 תוכונים.
הם מאוד מאוד רועשים!!! אני משחררת אותם להסתובב בבית שעות כמעט כל יום. יש להם מספיק אוכל ומים והכלוב לא קטן (30-40 בגובה 55 ס"מ) ויש בתוכו נדנדה שהם אוהבים וסולם.
הבית יחסית שקט.. אז מה גורם להם לצרוח ככה. הם מצייצים כ"כ חזק שאי אפשר לדבר בבית. אין טיפת שלווה. לפעמים גם שמיכה על הכלוב לא עוזרת.. וזה כך תמיד.. חוץ מכשכל הבית חשוך בלילה.. מאז שיש לנו אותם.
אגב הם רועשים גם כשהם משוחררים וגם כשבכלוב. הכלוב נמצא בסלון מעל אקווריום דגים.
בכל מקום שקראתי וגם מנסיון בבית של חברים, תוכונים הם יחסית שקטים. אצל החברה יש 4 והם ממש שקטים.
יש למישהו רעיון מה גורם להם לצרוח ככה??

תודה! רוני

Li0rLevi

New member
קודם כל למה את משחררת אותם בבית??

איך את מחזירה אותם לכלוב אחרכך? אני משער שאת תופסת אותם עם מגבת או משהו וזה מכניס אותם לסטרס עדיף לקנות כלוב גדול שיהיה להם יכולת תעופה בכלוב ולא לשחרר.

בקשר לרעש גם לי הייתה תוכונית אחת שהייתה עושה רעש יותר מכולם ממש בלתי נסבלת כל היום הייתה מצייצת ועושה רעש אני משער שזה כמו אצל בני אדם יש רועשים ויש רועשים פחות את נפלת על זוג קצת רועש יותר..

תוכון רועש זה תוכון מאושר :)

טוב... נכון שלא תמיד... לפעמים הם סתם רועשים, אבל עדיף תוכון שמח ומצפצף מאשר תוכון שסתם יושב בכלוב כל היום ושותק. זה מראה על דיכאון או תסכול... או שניהם.
מוזר לי מאוד שלחברתך 4 תוכים שלא שומעים אותם.

אני לא יודעת למה הם צורחים כל יום כל היום כמו שאת מתארת- אולי הם רבים ביניהם ולא מסתדרים...?

האם גם לאחר שאת מחזירה אותם לכלוב הם רועשים? בדרך כלל אחריי שמשחררים אותם לקצת פעילות הם מתעייפים ושקטים יותר.

האם הם לבד הרבה? האם הם מוחתמים? האם את משחקת איתם גם?

ומה את עושה כשהם עושים רעש? איך את מגיבה?

למעלה