תודות והודעה על חופשה

תודות והודעה על חופשה

לאחר שנתיים של חברות מפרה מאוד במעגל העיסקי, אני יוצאת לחופשת לידה. רציתי לנצל במה זו לסבב תודות. בראש ובראשונה - למעגל העיסקי. המעגל ליווה אותי מתחילת דרכי כעצמאית. בשנה הראשונה הוא היה עבורי בעיקר בית ספר לעסקים, ולמדתי המון. בהמשך הוא הפך עבורי גם לערוץ שיווקי שסיפק לי הפניות טובות. המעגל היה גם מסגרת תומכת ובעיתות משבר הוא סיפק לי "בוסט" של אנרגיה. על כל אלה ועל עוד הרבה מעבר אני רוצה להודות למעגל, ולחברותיו. ומכאן אעבור באופן טיבעי להודות ליפעת גבע-רגולר שהקימה את המעגל וממשיכה לטפח אותו ואת חברותיו באהבה רבה. יפעת, תרמת לי הרבה מעל ומעבר לכל ציפיותי וגם מעל ומעבר למה שאת מתארת לעצמך. לא פעם התחממתי מנוכחותך, מהתבונה, החום ובעיקר האור שנובעים מפנימיותך. תודה רבה! במסגרת המעגל פגשתי המון נשים חכמות שהעשירו את חיי ואת הבנתי בחיים ובעסקים. אבל מכולן היו לי 3 מורות עיקריות: אריאלה ברון, תמיד היה לך איזה "טיפ" חכם לומר לי בשקט. ובשיחות בינינו לימדת אותי רבות על עסקים ועל החיים. והכל בשקט וביעילות בטוחה. היית לי מורה לחיים! תודה רבה. יעל עייני, אישה חכמה יהיה התיאור הכי הולם עבורך. חכמה במובן התנכ"י. גם ממך זכיתי ללמוד חוכמת חיים וחוכמת עסקים. ידע שערכו לא יסולא בפז. מעולם לא הודיתי לך על כל השיעורים שנתת לי, אז הנה זה בא: תודה רבה לך! ולסיום, אושרה הד-סיני. תמיד הופעת בדרכי בצמתים מרכזיות ובקלילות הפנית אותי לדרכים טובות. אני חושבת שלא תיארת לעצמך את מקומך בחיי. גם לך מעולם לא הודיתי, אז תודה רבה גם לך.

אתי, איזו הודעה מרגשת!

קודם כל שתהיה לידה מוצלחת ובריאה, (רק עכשיו אני מבינה כמה זמן לא ראיתי אותך
) ותודה ששיתפת אותנו בדרך המיוחדת והכנה שלך להודות לנשים הנפלאות שציינת המון בהצלחה בהתארגנות המחודשת במשפחה! אסנת

אתי, איזה יופי

לא ידעתי שאת בהריון, זה רק מראה כמה זמן לא בקרתי במעגל רעננה. עשינו פגישת 1:1 בטח לפני שנתיים ואח"כ כל פעם שנפגשנו - ראיתי את ההתקדמות העיסקית שלך, הניוזלטר, השמירה על הטבע והמים בארץ ישראל. ווואוו אני ממש נרגשת שיהיה לך המון בהצלחה, ובקלות יחסית. דנה שלמון

../images/Emo9.gifתודה יקרה...

אז אני לא יודעת אם את לפני או אחרי, אבל אם את לפני- שיהיה קל ואם את אחרי, שיהיה קל (לגדל שניים). תהני מכל רגע. היה מרתק לראות אותך צומחת!

מזל טוב ושהכל ילך בקלי קלות...

שלום לך אתי יקרה, שמחה לקרוא את הבשורה הטובה, כמו כולן מצטרפת לאיחולי המזל והברכה ושהכל ילך בקלי קלות.... ואחרי המזל, וההנאה וחופשת הלידה נשמח לראות אותך שוב בענינים עם תכנון , לוחות זמנים וגנים מקסימים... באהבה, יעל גולדמן שי GOLD-WAY ייעוץ שיווקי חכם

תודה../images/Emo9.gifאתי יקרה

אני שמחה שיכולתי ושעזרתי לך, ריגשת אותי מאוד, אשמח תמיד לעזור במה שצריך, תודה גם לך שהיית שם שתהיה לך לידה קלה והמון הצלחה בהמשך הדרך, אושרה

למעלה