תודה תודה תודה לכולכן!!!

נטלי22

New member
תודה תודה תודה לכולכן!!!

ביקרתי כאן לפני 3 ימים ושאלתי שאלה על עצבים וקשיים בהנקה בשעות הערב. קיבלתי מכולכן המון עצות טובות ומועילות, ובעיקר הצדקה למה שהחלטתי באותו ערב - שזה חייב להיות בכל זאת גזים! לא יכול להיות שכל היום אני שופעת חלב ודוקא בערב אין (כי אני נחה כל היום ושותה ואוכלת מצויין); לא יכולה להיות קפיצת גדילה רק בערב; וגזים בד"כ מופיעים דוקא בערב. אז החלטתי שבפעם הבאה אתייחס לעניין כאל גזים ולא כאל רעב. ברגע שסער התחיל להתעצבן על השד בסביבות השעה 7 או 8 בערב, ניתקתי אותו מייד, נתתי לו מהר מנה ראשונה של גליכל, והסתובבתי איתו על הידיים. הוא צרח צרחות אימים במשך כ-8 דקות ואז נרגע בבת אחת. אח"כ היו עוד כמה התקפות של גזים, פחות חריפות, ובמרווחים הולכים וגדלים, ואחרי כשעה ו-3 מנות של גליכל, העניין חלף כלא היה. אני כל כך כועסת על עצמי שלא קראתי אותו נכון בימים שקדמו לזה, וניסיתי לדחוף לו ציץ כשהוא מתפתל מכאבי גזים. אני ממש נוראית... וחוץ מזה היינו בטיפת חלב בגיל חודש, וסער עלה 500 גרם בשלושה ומשהו שבועות. אמנם לא הרבה, אבל מספיק (וגם ייתכן שהוא ירד קצת באמצע בגלל הברית). הוא נשאר על העקומות בהן התחיל, ונמצא באחוזונים הגבוהים הן במשקל, הן בגובה והן בהקף הראש. שוב המון תודה לכולן! נטלי

Shellylove

New member
אין לך מה לכעוס על עצמך

האימהות היא אולי רגש אינסנטקטיבי, אבל הפרקטיקה היא משהו נלמד ובכל יום שעובר את לומדת על סער יותר (ממש חרוזים). כל הכבוד על החלב והעליה במשקל ושיעברו לכם הגזים
בקלות.

לאה_מ

New member
נהדר לשמוע, נטלי.

גזים זה באמת סיפור לא נעים, אבל היתרון הוא שזה עובר בסביבות גיל 3 חודשים (ומפנה מקום לצרות אחרות
). ו-500 ג´ בשלושה שבועות נשמע אחלה, אז אל תתני לאף אחד להגיד לך אחרת. המשך הנקה נעים!

למעלה