תודה רבה לכל המברכות !!!

בונבון אמיתי!../images/Emo24.gif

מזל טוב בשפע! הבונבון שלך עוד יגדל ונראה בריא ושלם המתוק. איזה סיפור! שילדת אותו אפשר להגיד לבד בחדר לידה. הוא פשוט החליק אל החיים. מקוה שחייב ילכו חלק כך. תהני ממהם.

s p r i n g1

New member
הבונבון וליה כל כך יפים ומתוקים ../images/Emo25.gif

ושוב מתפעלת מסיפור הלידה המדהים, אין עלייך איך הפתעת את כולם :) ואיזה כייף שליה מקבלת אותו כל כך יפה וממש בוגרת ובכורה ומתנהגת כל כך יפה. איזה כייף כזה חג שמח עם שני המקסימים שלך, אין ספק ששזכית באושר צרוף שתהני משניהם עד בלי די ותגדלי אותם בהמון הנאה וכייף ואהבה
לגבי הכינוי החדש, אם את רוצה אמא בשם: אמא כפליים אמא מאושרת לשניים אמא מאושרת פי 2

nina L

New member
הגורים שלך כה יפים ומקסימים!../images/Emo49.gif

המוני מזל טוב לכ-ל ימי ההולדת! הרבה הרבה אושר ונחת!

זואילי

New member
מתוקים מתוקים מתוקים ../images/Emo99.gif

דרך אגב, גם אני התגלצ'תי לאמא שלי (בדיוק כשהתחלפה המשמרת)

פתאום נזכרתי...

את הראשונה שידעה על ההריון עם הבונבון... תיקשרנו במסר בדיוק כשהגיעה תשובת הבטא , זוכרת? אפילו אימי לא ידעה עדיין... קטע לא? איך נזכרתי בזה עכשיו.... וגם שלחתי לך טונות של אבקת הריון , זוכרת? אשמח אם תעדכני מה קורה איתך... אני ממש לא מצליחה לעקוב בפורום, סליחה...

A S I S 6 8

New member
איזו משפחה נהדרת!!!../images/Emo24.gif

מזל טוב משולש והמון אביבים משותפים יחדיו.

pikachoo3

New member
שימשיך בכייף../images/Emo187.gif

יש לך שני יפיופים אמיתיים....... איזה ניפלא שהיה מהיר וקל, ושהנסיכה שלך שמחה ושאתם משפחה מאושרת שימשיך כך ועוד קצת....

lilth

New member
../images/Emo49.gif!

מזל טוב להולדת הנסיך הקטן
ולבתך הגדולה שחגגה שנתיים
ומזל טוב גם לך
איזה כיף - שלושת ימי ההולדת כל-כך בסמיכות זה לזו
.

מ ור

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gifמזל טוב לילדון לליה ולאמא

הילדון מקסים ומהמם מזל טוב למשפחה המורחבת

א ס פ ה

New member
מתוקים!

ואיזו לידה מדהימה! מזל טוב והמון נחת, שהכל ילך בקלות וברגיעה.

תודה חמודה. את עדיין באיזור שלנו?

אם את עוד פה, נשמח אם תקפצי לבקר אותנו.

niritne

New member
מהממים ילדייך, ו-

מה, עד כדי כך לא הרגשת את יציאתו? איזה כייף!! ואפידורל? או שכשנותנים טישטוש אז לא נותנים אפידורל? מזל-טוב!

למעלה