תודה לכל החברים האמיתיים..

טאקילה~*

New member
תודה לכל החברים האמיתיים..../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

חברים יקרים אילה שבאו לשמוח בשימחתי אני אוהבת אותכם.. היתם 10 היתם משפחה חמה ברגעיםמרגשים, אני אוהבת אותכם.. היתהבת מצווה של ביתי מוריאל וזכיתי גם למפגשון כייפי. עם חברים יקרים, אני אוהבת אותכם.. תודה על שהשתתפתם ביום חגי. תודה ליעלי1 תודה למקסיקני תודה לרקדן תודה למייקי איש יפה תודה לשאז תודה דיאבלו תודה לשיר תודה לבת אורן תודה לכולכם גם יחד שניתראה רק בשמחות ובמועדים טובים היה לי אחלה איתכם.. לילה קסום..
טאקילה~* שלכם באהבה..

כרמל בת

New member
מזל טוב לבת המצוה../images/Emo49.gif

לטאקילה החמודה!!! מזל טוב לבתך בהגיע לגיל מצוות. מי יתן ותגדליה לבריאות טובה אושר אהבה וכיבוד אב ואם. מאחלת בהמון אהבה כרמל בת

undo

New member
לא יודע כמה אמיתי אני.....

אבל המון מזל טוב..

The ofer

New member
טאקי... אוףףףף

בלי קשר לזה שאני נצמד לאנדולה...<מתוך הרגל...> מלן מזל טוב !!!

טאקילה~*

New member
אונדו.............../images/Emo23.gifנשם...

ראבק מה קרה נהית עליז ? שנה טובה נשם של שרת החיוך.. שנה הכי הכי שיש.

undo

New member
פאקילההה........אני עליז ???

אם זה שאני צופה בתוכנית של אמנון לוי אז אני עליז... אם זה שיש שאני גר בחדרה בגלל הארובות אז אני עליז... אם זה כשאני מתרומם זה לא להטבעה אז אני עליז... אם זה שבכלא כל הזמן היה נופל לי הסבון במקלחת אז אני עליז... אם זה שאני אוהב לרכב ולא על סוסים אז אני עליז... אם זה שאני קורא פלייבוי בגלל הכתבות אז אני עליז... אם זה שאני צופה בערוץ האופנה רק בגלל המעצבים אז אני עליז... ואם זה....שיש לי 100 זוגות נעליים עם תיקים תואמים אז אני עליז... אז ראבאק...תדביקי לי סטיגמה... עליז עאלק....מ´פיתום עליז ? סתם הומו...
שנה טובה פאקילה....אוףףףף אין אייקונים...חייב לך נשיקה..

טאקילה~*

New member
עופר בלי שום קשר....../images/Emo2.gif

אתה ניצמד לניצמד וכולנו צמודים להיחצמדות.. ומה שצמוד זו ההצמדה הכי צמודה ואני ניצמדת... תודה על האיחולים נשמה קנדית, <וואלה היתה אורחת שהיגיעה אלי מקנדה> היה אחלה ותודה לכולם...

levona

New member
טאקילה ../images/Emo20.gif אישה יקרה

מה עוד לא אמרתי ואומר לך? על היותך אם ואישה מסורה ואוהבת כל כך בת גידלת לתפארת והינה כעת מילדה הפכה לנערה מתבגרת שולחת אני נשיקה חיבוק ולטיפה לבת שבאהבתך עטופה לחייך מוריאל כוסית ארים ואאחל לך רק ימים מאושרים

טאקילה~*

New member
תודה אפרוח צהוב...

אבל היה נידמה לי שאיזה אפרוחיקו לחש לי ככה ציטוט.. (אמא שלי לימדה אותי שכשמזמינים אותך לשמחה תלך,) <אופססס אפרוחיקו אמר אמא אמרה אני בא> חכה חכה ראבק מורטת לך את הנוצות... חחחחחחחח הפסד שלך היה לי כייף.

טאקילה~*

New member
בואנה מהר ל../images/Emo23.gifנהנהנהנה.........../images/Emo39.gif

תודה על האיחולים..... אני ברוגז ברוגז ברוגז.. יש לך מזל שאני מתה עלייך אם לא אני עושה לך קירקוס חכי ממי צפוי לך איתי מיפגש תבואי עם אקדח צעצוע חשוב למה אני הורגת אותך.....

זיוי ..

New member
../images/Emo39.gif למוריאל ולטאקילהההה../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

בוקר טוב לך שכנה
יקרה מצטערת שנבצר ממני להגיע למסיבת הבת מצווה של מוריאל בתך היקרה טאקייי אז שוב מזל - טוב אמן ואמן שיתגשמו כל חלומתיה ולך שכנה יקרה כל הכבוד שהרמת מסיבה שאני בטוחה שהיתה לתפארת ואני יותר בטוחה שמוריאל גאה בך מאוד מי יתן וירבו ימי שימחה בריאות אושר ועושר בביתך
ושאף אחד לא יחסר
אוהבת
ומחבקת
השכנה זיוי

זיוי ..

New member
../images/Emo39.gifבוקר טוב לכולםםםםםםםםםםםםםםם

בוקר טוב נעים ויפה בוקר מוצלח בריאות ושימחה רבה מאחלת לכם אני מכאן זיוי

טאקילה~*

New member
זיוי שכנה שלי......../images/Emo65.gif

בוקר טוב יקירתי..החנטארישית ההפסד כולו שלך .. היה אחלה גם בת מיצווה וגם מפגשון 10. תודה שכנה חביבה.

היה לי הכבוד...

טאקילה, לראות אותך ביום השמחה של מוריאל במקום רומנטי מול הים... ואת כרגיל, מצחיקה ומשעשעת, שמח שהתחברנו למרות "המהמורות" שבדרך.. שמח שהכרתי את המקסיקני שלך.. בחור כלבבי... רק בשמחות. והרבה. מייקי.

טאקילה~*

New member
מייקי אתה אחלה...../images/Emo24.gif

אהבתי לראות אותך איתנו ביום כזה מיוחד עבורי.. היה כייף איתכם,היתם כולם כמו מישפחה מלוכדת.. מסתבר שבמציאות זה כייף בצבעים אחרים..... תודה חבר יפה..

מו שיקו

New member
לטאקילה

רוצה לאחל לך מזל טוב מכל הלב שיהיה לך רק שמח המון אהבה ושתמיד תצליחי לזרום עם עצמך מושיקו(לא שכחתי,,,,,,,,)

למעלה