תודה לכל אלה שעזרו לי...

רעם 23

New member
תודה לכל אלה שעזרו לי...

לכל מי שענה לי על הרעידות קלות בהגה במהירויות גבוהות (120 וצפונה). למחרת לקחתי את האוטו לצמיגאי (פאנצ´רמאכער) והוא אמר לי ש:א. רעידות בהגה במהירויות גבוהות זה איזון גלגלים. ב. רעידות במהירויות נמוכות זה פרונט. כיוון פרונט לא מומלץ כיוון שאם לא עושים אותו טוב פוגעים בכיול של הרכב (ברכב ספורט בפרט) ומומלץ להשאיר את הכיול המקורי. לאחר נסיעה קצרה הוא אמר שהרכב נוסע ישר וצריך, כנראה , רק לאזן את הגלגלים. מיותר לציין שכל הצמיגים היו לא מאוזנים ובמיוחד הימני אחורי עם סטיה של 25/16. לאחר איזון הרכב נוסע כמו חמאה ובדיוק כמו שזכרתי לטובה ושב לחרוך את כבישי ארצנו ולגהץ את סיבובי הרי ירושלים. תודה לכולכם
רם.

MOD1212

New member
אין על הצהובה שלי!!!!!!11111

אגב היא למכירה 2001 מצה מצויין!!!!!!!1

© DrorZi

New member
איזה קשקשן ../images/Emo70.gif

"כיוון פרונט לא מומלץ כיוון שאם לא עושים אותו טוב פוגעים בכיול של הרכב (ברכב ספורט בפרט) ומומלץ להשאיר את הכיול המקורי" איזה בלבול מוח ... כיוון פרונט עושים כשצריך אם לא צריך סימן שהכל כמו שהיצרן התכוון אם צריך אז עושים (ואם יש לך ספקות נשלח אותך למקום שאנחנו סומכים עליו) שמח שנפתרה לך הבעיה של הרעידות (בחיים לא הייתי נותן לאף צמיגן לעלות לי על האוטו
)
דרור זי.

דרור.....

אני מחפש כעת מוסך טוב ושלא יקרע אותי במחירים. על מה אתה ממליץ?(לתיאום מנוע,בדיקה של מערכת ההזרקה) לטיפולים קבועים. ויש לי אותה בעיה של רעידות ממהירות גבוהה

© DrorZi

New member
לדעתי עדיין ליטל זה התשובה הנכונה

עדיין בשורה התחתונה הם נותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף ויש להם לא מעט ידע. מאיזה שנה הצמיגים שלך
(איזון לא תמיד עוזר עם הצמיג כבר ישן...)
דרור זי.

be_roo

New member
תעשה חיפוש לשם "ליטל"

ותקבל שלל תגובות על השירות והמקצועיות.

אני מוכרח לציין...

שנתתי ליוסי עוד הזדמנות (מי ישמע
) - ובנתיים אני מאוד מרוצה.. השרות מצויין כרגיל וכך גם יהיו המחירים (לפחות החלק שלי בעיסקה..) ואני מרוצה מהעבודה, למראית עין לפחות.. אני מחזיק לGTI אצבעות...

wiz

New member
תגדיל את טווח התאריכים

אם אני זוכר נכון, זה נמצא בצד שמאל למעלה בחלון החיפוש.

be_roo

New member
מדריך לגולש הפורומים המתחיל

צריך לעשות "חיפוש מתקדם". החיפוש הרגיל מחפש רק בדף הראשון.

למעלה