תודה להתמכרות ומאפשר פרספקטיבה

התמכרות

New member
הנה עוד אלירזית חכמה :)

מתי מתחתנים? (רק בתנאי שאת יורדת מאיילה
) שמתי לך יום שמתאים לך (סולחה+מספר
). בדיוק. מלא באגו והכרה. נראה לי מי שפונה לדרך זו(לא כולם כמובן) לא מסוגלים לחיות חיים נורמליים ומספקים, ללא "אישורים" ואהבה מופרזת. גם לא נשמע לי מספיק חכם להסתכן בנפילה כה כואבת, חשיפה וביקורת הציבור, בתמורה לזוהר. אך כראה הרגש, "האישורים" והעולם "הנוצץ" הזה, כנראה חזקים יותר ופוגעים בשיקול הדעת. השאלה מה את מגדירה משרת אותך. יש אנשים שבשביל אינטרסים שמשרתים אותם, ילכו בדרך ערמומית וצבועה בלי בעיה ויש כאלה שגם אם הם ירצו(וזה "חכם" כביכול יותר בכדי להשיג את המטרה), לא יצליחו להיות כאלה (אולי רק אם הם יתאמצו באמת).

דקל69

New member
אני מעולם לא עליתי על איילה ../images/Emo6.gif

היו אחרים שכן אבל זה עניינה
קבענו כבר שכולנו מתחתנים ביום הגמר של האח הגדול שיתחיל, אני דורשת לא פחות מטבעת 6 קאראט. ברור שכל מי שפונה לדרך צבורית זקוק להכרה ולאהבה, גם הצנועים שביניהם, וזה נכון לכל תחום מדובר של אמנות - שירה, משחק, הנחיה, ציור, פיסול וכל אמנות שהיא, אפילו השתתפות בריאליטי ובתוכנית זו או אחרת מלמדת על הצורך באהבה וברצון לחשיפה, גם מי שהאינטרס שלהם נקי כגון המשתתפים בלרדת בגדול שלפרסום שלהם יש הטבה נוספת שהיא ההרזיה. אני חושבת שכל מפורסם חדש וטרי לוקה בנפילה יותר מותיק ומבוסס שעוסק באמנותו ויכול להתרכז בדברים שהוא חפץ ואוהב האחרים בדר"כ נאלצים לקבל מכל הבא ליד ואפילו תוך התבזות מסויימת וחוסר סיפוק מוחלט מהדברים שעוסקים בהם. לגביי מה שמשרת אתום - אני רואה שכולם נאלצים להתגמש, בניגוד ךמראה הזוהר כולם מדברים ועוסקים בחוסר הרווח האמיתי (כספי ונפשי9 בתמורה למה שהם נדרשים ועושים. מי שמצליח להנות על הדרך ולקבל סיפוק יכול להתנהל ללא המרמור ולדלג על מפלות ומהמורות שיעמדו בדרכו, תקופות יבשות בקריירה. אתה עצמך לפי דבריך בכלל לא מתאים לתחום - אתה ישיר מדי, לוקח ללב, ונוטה להתפרצויות אם כי אתה משתדל למתן את עצמך ולהתייחס להכל בפרספקטיבה נכונה, אתה תמיד מכניס את הפן האישי שלך ולא היית עומד בבגידות, בשקרים ובמניפולציות של העולם הזה. תשאר במה שאתה טוב ושואב סיפוק מימנו וגם הכרה (גם אם כאן היא לא משתלמת ומצומצמת).

התמכרות

New member
../images/Emo6.gif

קודם כל אני צריך להחזיר טבעת 6 קאראט לבנק עם כל השטויות שעשיתי כשעבדתי בחברות הייטק וחשבתי שאמשיך כל חיי להרוויח משכורות בשמים, אחר כך נחשוב עליך
נכון מאוד. מאיפה לך התובנות האלה מאיפה? בגיל 21 חשבתי רק על בחורות (לא שהיום לא
). ברור(למרות שכל מה שרשמת זה בדיוק מה שמחפשים לאח) פעם עוד קרץ לי האח. היום אחרי שראיתי את התמונה הכוללת- לא תודה. מעדיף לצפות (ולתעד
).

דקל69

New member
כתבתי לך תגובה ארוכה (כהרגלי בקודש) שנמחקה,

אני אחזור יותר מאוחר ואשיב לך. ערב טוב בינתיים

וערב טוב שוב..

לי אישית אין כל בעיה שיאמרו עליי את מה שמרגישים,רק קח בחשבון שאולי מה שאני מרגישה זו התחסדות בעיניך ומה שאחר מרגיש זו התחסדות בעיניי. בכל אופן,אני לא מתווכחת עם רגשות. ולעולם אין צורך להרגיש כאן כמו עו"ד שלי..בכל אופן תודה על התגובות.

התמכרות

New member
ערב טוב איל, אני חושב שחשוב שתביעי את מה שאת

מרגישה. צריך גם שיהיה מישהו שיגיד את זה וברוב המקרים אני גם חושב שאת צודקת. רק נראה לי שהתמכרת מדי לחלק של החינוך. לא תצליחי לחנך אנשים מכורים(מי כמונו יודע
). לחלק מהאנשים בשביל לצאת מאובססיה צריך אובססיה חדשה ((האח-3). משפט שאהבתי שאמר דודי מליץ), או טיפול. גם ל.ס (אם אני מניח שאין לו אינטרס אישי/פגיעה אישית-לא מאמין) מנסה להעביר את הנקודה שלו ומדבר לקיר(בטח לא בדרך שהוא עושה את זה וגם כשהוא רושם בהגיון (האמת אתמול הוא הפתיע אותי עם השאפו לחלק מהקומונה שלא רושמים כאן, לא יודע מאיפה זה בא לו פתאום. אולי בכל זאת זז שם משהו :)). נראה לי כשמנסים "בכח" לחנך, זה משיג בדיוק ההיפך. מדי פעם גם אני מנסה לפקוח את העיניים לגבי איילה, נכנס למחרת ואיילה ממשיכה לככב במקלחת כאילו אין מחר
OBSESSION.

אם אתה או אחר רואה בדברים רצון לחנך,ענין שלך.

זו דרכי להביע את דבריי,לא יודעת אחרת. אם אני רואה שמתרחשים דברים שבעיניי לא הוגנים(בשם "זכות הבעת הדיעה)אני מגיבה בדרכי ואם זה נראה כרצון לחנך/התחסדות או "ווטאבר" כך אני מתבטאת.ביום שאתבטא כלפיך או כלפי אחר בגסות רוח משתלחת זה כבר ענין אחר. וכן,גם אני חושבת שיפה מצד ל.ס התזכורת לגבי מי שאוהב אך מתבטא בשפה נעימה ותרבותית ואני בהחלט מאמינה שפעמים רבות הוא מצביע על דברים שמפריעים לו בדרך ההתנהלות הכוללת,גם אם איני מסכימה בפעמים רבות עם דרכו,עדיין מסכימה עם זכותו להביע את דעתו בדרכו.

התמכרות

New member
אילנה את מוכנה לקלל אותי? ../images/Emo8.gif

תנסי. לא יקרה לך כלום. מבטיח לך. לומר לך את האמת, לדעתי לפעמים כבר עדיף לרדת בשפה מאשר לחזור 1,000 פעם על אותם משפטים שלא ישנו כלום. את רוצה שישנו(לפחות בפורום הזה) קיללו אותך - תחזירי קללה ותגמרי עם זה. למה את שומרת על "פאסון" כל הזמן. מדי פעם צריך לשחרר בהתאם ליחס שאת מקבלת. בגלל שאת לא מחזירה להם באותו המטבע, את רק מעצבנת אותם יותר(ואת יודעת את זה, אז זה מה שאת רוצה בעצם להשיג? לעצבן אותם ו/או להראות שאת תמיד בשליטה?). אז אני לא אומר שתרדי עכשיו תמיד לרמה שאת "מטיפה" עליה, אך נותנים לך "מכות" תעמדי כמו גולם ותחטפי בלי סוף? זה גם לא בריא את יודעת. אפילו איילה קיללה מול כל עם ישראל, אז?

דקל69

New member
דיוק - איילה קיללה את עם ישראל, לפחות חלקו

את אלה ששלחו את אביב הביתה ואת אלה שקראו לה ללכת הביתה ולאלירז להשאר. ואילנה קיללה פה כותבת וכתבה אליה בצורה מגעילה רק בשבוע שעבר, הפאסון והאיפוק נשר מימנה לרגע והיא הרשתה לעצמה להתבטא בדרך שהיא מרגישה ומכסה תקופה ארוכה.

דבש55

New member
דקל צודקת בכל מילה,לא ברור רק למה צריך להסתתר

אחרי שלל שמות?להראות שיש הרבה אוהבים/תומכים/מעריצים? הזוי ביותר אבל
אחרת אלירז יסבול חפירות על "מונופול הסמפטיה".

חחחחחחח,דרך החשיבה שלנו כנראה שונה לגמרי.

אני לא חושבת שעצם הקללה,גסות הרוח וכו' מחזקת את צדקת/נכונות הדיעה. שמתי לב שיש כמה מכאן שכנראה כן חושבים כך-שיבושם להם,זו לא דרכי ואף לא תהיה. אני לא מגיבה עפ"י איזו "הוראה מגבוה",זו דרכי ואף גסות רוח של אחר לא אמורה לשנות את דרך הבעתי. היתה כאן תקופה קצרה שבמענה למישהי שכבר לא כותבת כאן,הראתי לה שלא בעייה להציב מראה כלפי מגיבים רבים כאן ומאותו רגע התחילו להפנות את ה"אצבע המאשימה" כלפיי,לא מתרגשת מכך. אני מגיבה ותמיד הגבתי עפ"י צו מצפוני בין אם אחשב כמתחסדת,חסידת גור,מחנכת או מה שלא תראה לנכון. הדבר היחיד שאני יכולה לציין בפניך הוא:כתבה לי פעם מישהי שהתנגדה לדעותיי : שלמדה ממני את הזכות לעמוד איתן על דעתך,גם אם אינה מקובלת. כתב לי כאן נער צעיר בקשת סליחה על כי קרא ל"אוהדי איילה" "שרוטים" כתבה לי מישהי שהתנגדה נחרצות לדעותיי כי באמת אינה מבינה מה רוצים מאיילה ועוד מס' מסרים. לא תמיד הכל מסתכם רק בגסות הרוח שכאן.. צר לי,לא אשנה את דרכי רק כדי שזה ייתפש אחרת בפורום כאן. אגב,אני לא מתרגשת מקללות,רק כאשר בפורום יש גסות רוח קולקטיבית ועדרית כנגד מס' מצומצם של מגיבים/מתמודדים זה מלמד יותר על אופי המגיבים בגסות מאשר על מי שממשיך להביע כאן את דעתו אל אף הכל.

נזכרתי במסר ישן שמעיד שאין חדש בפורום

ערב טוב חברים, אחד הכותבים כתב לי במסר אישי שכדאי לי להיכנס לראות מה קורה בפורום למרות שאני מורחק ממנו. נכנסתי והזדעזעתי לראות את ההשתלחות חסרת הרסן של בן של מלך באילנה, רותי, וובגאי והתמכרות. אני מביע שאט נפש משרבוב שמי שלא מרצוני ושלא בטובתי לתוך השרשור המכוער שהוא כותב בו את גיבוב השטויות שלו. חשוב לי להבהיר שאני יודע שלא נעשתה שום "קנוניה" נגדי על ידי אף אחד. בשבת האחרונה ניהלתי מאבק עקרוני לגבי גבולות חופש הביטוי מול כותב אחר בפורום (לא אזכיר את שמו הואיל ואינו יכול להגיב כיוון שנחסם אף הוא) . על אף שהוזהרתי על ידי המנהלים שלוש פעמים שלא להציף את הפורום בהודעות נגדו, לא נשמעתי להם ועל כך באתי על עונשי. זה היה מרצוני החופשי ומתוך מאבק עקרוני שניהלתי ועל מעשיי אלו ננקטה נגדי סנקציה מוצדקת. איש לא זמם נגדי ולא "רקם נגדי קנוניות". מלוא האחריות למעשים שעשיתי והסנקציה בעקבותיהם היא עלי. כל ניסיון לערער על כך נעשה מטעמים בזויים ולצורך ניגוח אנשים שאינם קשורים לעניין. צר לי ששמכם שורבב לתוך העניין שלא בצדק ושאתם משלמים מחיר על כך. אני רוחש לכם כבוד רב. כוונתי הייתה לשלם מחיר אישי ולא להפיל את נטל התשלום על אחרים ועל כך כאמור אני מצטער מאוד. במידה ואתם סבורים כי מסר זה יכול להועיל להרגעת הרוחות ולקעקוע דבריו של בן של מלך אין לי שום בעיה בפרסומו ברבים בפורום. שוב צר לי על העוול שנגרם לכם ואני מקווה שהעניין ייגמר במהרה ותוכלו לשוב לכתיבה עניינית. ערב טוב, אוהד ליפשיץ

למעלה