תודה לבנות פורום מתכונים

תודה לבנות פורום מתכונים../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif

אני רוצה להודות לכן מקרב לב על זה שבדקה ה-90 נחלצתן לעזרתנו והכנתן ותרמתן למען ילדי הבר מצווה בפנימיית ארזים שחגגו אתמול בטקס בכותל. חברות יקרות בזכותכן הצלחנו לקיים ארוחת בוקר מכובדת ומדהימה ואפילו אחד ההורים אמר... "זאת ממש ארוחת גורמה". כשנעמי שמר כתבה אנשים טובים באמצע הדרך, היא ודאי התכוונה לאנשים מסוגכם. אנשים שמסוגלים ורוצים לראות קצת יותר מדלת אמותיהם, אנשים שפותחים את ליבם ונותנים למי שבאמת זקוק, וכל זאת ללא שום תמורה חומרית, אך בהחלט עם גמול רוחני מהנה ומספק.
אני רוצה להודות אישית לכל אחת מהבנות הבאות: זיוי האחת וזהו Lורליי anatot catering abigl עידית קונפורטי עלמה 3 ****כנסו לפורום למען הקהילה לקרוא אודות היום המדהים שהיה לנו אתמול עם ילדי הבר מצווה ולראות תמונות***

תודה לך נועית יקרה ../images/Emo140.gif

את כל מה שאמרתי לך ואת כ מה שכתבתי לך ואת כל מה שקיבלת הכל נעש מה
ואת יקרה וחביבה מכל כל מה שעשית למען הילדים הכל הכל יחזור אלייך ובגדול אין לי יותר מה לאמר נראה לי שכבר אמרתי לך הכל והכל גם כתוב כאן ושם תיהיי ברוכה את יקרה לנו מאוד ואת גם יודעת שאני תמיד כאן אם תרצי למען הילדים

sharon30v

New member
כל הכבוד לכל המשתתפים ../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif

מאחלת לכל התורמים שתמיד יהיו בצד של התורמים. אני לא יכולתי לעזור כי אני גרה בצפון, אולי בפעם אחרת בכייף. חזקו ואימצו
שרונה

למעלה