תודה.... גלי הדברים שכתבת נגעו בי .

elinorsapir

New member
תודה.... גלי הדברים שכתבת נגעו בי .

הי גלי רציתי להגיד קודם כל תודה רבה על התיקשור. במהלך השוטטות שלי בפוורום קראתי תובנות שכתבת, לגבי היקום החיים כאן אלוהים, אני חייבת להגיד שגרמת לי להיסתכל על החיים באופן שונה ומיוחד יש לומר. כתבת לי בתשובה ללמוד משהו להיתפתח אז רציתי להגיד שלמדתי אני עוסקת בתחום העיצוב וכרגע עצמאית . (בלי הרבה עבודה לצערי).... מה שאמרת לגבי עבר עם צמחי מרפא מסקרן אותי מאד ואת לא הראשונה שאומרת שיש לי בגלגול הקודם קשר לתחום, קרובה שלי שהיא ילדת אינדיגו אמרה לי את אותו הדבר, היא גם מתקשרת עם חוצונים ויישויות רק שחלקם לא ממש חביבים אליה, וחלקם אף מנסים לפגוע בה. יש לציין שהחוצוניים מאד נחמדים אליה ואפילו עזרו לה לרפא את אמא שלה מגידול בראש. הבנתי מימנה שיש ישויות טובות לבנות וגדולות ויש ישויות רעות שמנסות להרע.( הייתי רוצה להרחיב אבל אני לא מרגישה נוח מספיק לכתוב כך בפורום אילו דברים קשים להבנה ולעיקול.) אבל קצת קשה לי לעשות את הקשר בין הגילגול הקודם לגילגול הנוכחי איזה יחס יש בינהם? מה אפשר לקחת מאותו הגילגול אם בכלל? בכל אופן תודה גלי על המילים שכתבת .... זה היה מעניין מאד

אין רע ואין טוב - כנסו- ../images/Emo24.gif

בואי אשאל אותך שאלות מה זה רע ומה זה טוב? מה שטוב לך - יכול להיות עבורי רע מה שרע עבורך- יכול להיות טוב עבורי הכל תלוי בנק' המבט של אותו שואל / כותה לכן אין חוצנים רעים או טובים. אילו שחוטפים אנשים - הם רעים לבני האדם- אפ אדם לא רוצה להיחטף. אבל הןא טובים עבורם- הם מפתחים את המדע שלהם. גם אנו עושים ניסויים על חיות ללא לשאול אותם לרצונם. וזה מחזיר אותי לכללי מס' 1: כל מה שאתה עושה= חוזר אליך וכלל מס' 2: חופש בחירה. אסור לכפות על חיות. אנשים ועוד... מלחמת העולם השניה היתה טובה או רעה...? בטח תגידי רעה בואי ניראה.... בזכות אותה מלחמה - היהודים קבלו מדינה. נקודה. זה המסר ששמעתי באוזניי לפנות בוקר. כקול שקורא ומדבר...מדהים אלוהים אינו מעניש - הוא מבין. מקבל את כולם . לא כועס- הוא עשוי מאהבה צרופה- אז אך הוא יכול לכעוס

למעלה