תהיתי

Bored Guardian

New member
תהיתי

למה כל כך הרבה מעריצי מס"ב מתעבים/שונאים/עורכים פולחנים שטניים/לא מחבבים במיוחד את ווסלי קראשר? אני מודה שהוא לא אחת מהדמויות האהובות עליי, אבל מה הוא עשה בשביל לזכות ליחס כזה?

Lu Tze

New member
כי הדמות שלו לא מתאימה לסידרה

ובולטת כמו קלינגון בוועידת עסקים פרנגית. פשוט לא מבינים מה הוא עושה פה. מילא באיזו סידרת נעורים כמו "מסע בין כוכבים: 90210" (אגב, יש משהו לא בסדר איתי בגלל שאני זוכר את המספר הזה או שככה זה אצל כולם?), אבל על סיפון האנטרפרייז? ועוד בגשר?

Bajoran Preist

New member
גם אני זוכר את המספר...

מה שמזכיר לי שפעם היו שמועות של סדרת טרק חדשה שתתמקד באקדמיית צי-החלל, אז אולי "מסע בין כוכבים:90210" זה לא מופרח כל כך...

Esmena

New member
מופרח?

כאילו,לא יהיו שם כ"כ הרבה פריחות? (אני לא הייתי סומכת על זה בכלל, עם כל האנדוריות האלה).

Bored Guardian

New member
בעיקרון

אני זוכר את זה די במעורפל אבל ראיתי איזשהו פרק של TNG שהוא הרויח לעצמו את הזכות להיות על הגשר (פחות או יותר)... ואני לא בטוח אם זה נכון שהוא לא מתאים לשם, הוא פשוט נותן עוד נקודת מבט אני מניח.. לא שהוא כזה ייחודי ליד קלינגון, אנדרואיד, אישה שתמיד יודעת מתי אתה משקר וצרפתי קרח, אבל עדיין.. ועכשיו כשאני חושב על זה, מאיפה בארקלי צץ? נ.ב גם אני זוכר את המספר, אולי נקים קבוצת תמיכה?

Lu Tze

New member
וזו עוד נקודה.

הוא הציל את הספינה כשהוא בנה איזה משהו... לא זוכר מה וזה הציל את הספינה ואז פידארק קידם אותו לדרגת סג"מ בפועל. הוא אמור להיות WIZ KID אבל התסריטאים קצת פיקששו בקטע הזה ו"העלימו" את כל האישיות שלו, ואז נשאר רק ילד שאומר "כן אימא".

itstzar

New member
הוא קודם לסג"ם בפועל כשהוא הציל

את רייקר דיאנה ולוקסנה מהפרנגי שחטף אותם, (הוא זיהה את הנקישות שרייקר שלח דרל ה"חתימת וורפ" של החללית הפרנגית) ובגלל אותו עניין הוא פיספס את ה"טרמפ לכדו"א לאקדמיה אז פיקארד החליט לצ'פר אותו לבינתיים עד לשנה הבאה. את האנטרפרייז עצה הוא הציל כמה פעמים, הפעם הראשונה למשל בthe naked now שכולם השתכרו מהמים בגוף שלהם (או משהו כזו- כמו ב The naked time אצל קירק ושות' רק לא ברור איך גם דאטה הושפע מזה) אז אחרי שהוא קימבן מהtractor beam שלו לforce field הוא שינה את ההגדרות של הtractor beam של החללית כדי להדוף אסטרואיד שעמד להתנגש בספינה (שלא הייתה בדכנה מלכתחילה אן הוא לא היה משתלט על הספינה וחוסם את הכניסה למנועים :)

Mnementh

New member
כי כשרואים אותו בא לך להרוג אותו

אין לזה הסבר, הוא פשוט ילד כזה שבא לך לתלות אותו הפוך ולתקוע בו זרמי חשמל.

למעלה