תהייה...

haimgl

New member
תהייה...

ועוד פעם בנושא הבחירות... אז ככה, אני גר בשכונה מעורבת שחיים בה חילוניים ודתיים-לאומיים. היום שמתי לב שבגן דתי אחד בשכונה שלי תלויים שלטים של המפד"ל בתוך הגן. לא מחוץ לגן על הגדר, אלא ממש על הקיר החיצוני של הגן שנמצא בחצר המשחקים של הגן, וזה בתוך התחום של הגן (בתוך החלק של הגדר). אני מציין שוב שהגן הוא גן דתי, וכך גם הילדים שבגן. זה בכלל חוקי לעשות תעמולה מפלגתית בתוך גן ילדים?

e-shfiyut

New member
אם המבנה הוא של בעל הגן...

אז כן. וגם אם המבנה הוא של תנועה תומכת מפד"ל... אם זה של העירייה, אז זה לא נראה לי בסדר, אבל אני מניחה שזה לא של העירייה.

haimgl

New member
גם אם זה מבנה של תנועה תומכת מפדל

עדיין אני לא חושב שהם צריכים ואפילו שאסור להם לשים שלטים של המפדל בתוך גן ילדים. בכל זאת, זו שטיפת מוח מגיל צעיר.

מה השטיפה

הילדים בגן סביר להניח מושפעים מאוד ממה שההורים שלהם אומרים בבית. אז האם זה שטיפת מוח? ושהם לומדים בגן דתי שהמפד"ל מייצגת את קולו ולכן עם זהו גן פרטי וככך זכותו של בעל המקום לתלות מה שהוא רוצה. ואני לא באמת חושב שיש חוק שאוסר על בתי עסק לתלות שלטים לדעתי המוכרים מעדיפים לא לתלות לשלטים כדי לא להרחיק קונים.

haimgl

New member
מי בדיוק אמר שההורים מצביעים מפדל?

זה שזה גן דתי-לאומי זה אומר שכל המשפחות של כל הילדים מצביעים מפדל? מה עם האיחוד הלאומי, הליכוד או אפילו העבודה-מימד?

לא אמרת י

שההורים מצבעים מפד"ל אלא שהילדים מושפעים מהבית. ואמרתי גם שהמפד"ל מיצגת את הקול הדתי. זו היא היומרה שלה

e-shfiyut

New member
באמת?

בבתי עסק אסור לתלות שלטי תעמולה? לא נראה לי... נראה לי שזה סתם בחירה של בעלי העסק כדי לא להבריח לקוחות... לא?
יוני בלוך - אם לא היום אז מחר

למעלה