תהיות בנושא בייביסיטר

תהיות בנושא בייביסיטר

טוב אז אחרי כמה וכמה חודשים שהילדים מחוברים אלינו נונסטופ עולה הצורך בבילוי "של גדולים", כזה שלא יגמר בפינת ליטוף/פינת משחקים/יצירה ויהיה בשעות הערב (!). אז צריך בייביסיטר.
איך מוצאים פה בייביסיטר?
איך אתם מסתדרים? החלפות עם חברים? לא יוצאים מהבית?

בישראל הסייעות בגן היו עושות גם בייביסיטר, האם פה זה מקובל? קצת מוזר לי ללכת לשאול את הסייעות בגן סתם ככה אז חשבתי לבדוק קודם

יש לי ילדים די קטנים אז אני מעדיפה לא לקחת ממש ילדות/תיכוניסטיות. אשמח לרעיונות.

gbedolach

New member
yes, they do babysitting

The kindergarten teachers usually do babysitting, especially the younger ones, they charge $20-$25 an hour but they can look after any age and obviously very trust worthy

Another option is to contact your local OOSH, which is the Before and After School Care club in your local primary school, most OOSH are operated by 17-25 year olds and most of them do babysitting for $15-$20 an hour, they are very good with kids and a lot of them are early childhood students.

A cheaper options is a teenage neighbour they charge around$10 an hour

אם את ממלבורן אפשר לעשות החלפות ביביסיטר.

אני אמא לשניים בת 4 ובן שנה (כמעט). מורה, גננת מוסמכת ויועצת.
חברתי הטובה שהייתה עוזרת לי חזרה לארץ.
אנחנו מטפחים את הבנות של השכנה, אבל הן אוסטרליות וחסרות תושייה עם תינוק בוכה. כבר הזעיקו אותנו כמה פעמים,לא כיף!
לשלם 20-25$ זה אפשרי אבל קצת מוציא את החוויה מהלצאת יחד...אני מרגישה שעדיף כבר לראות סרט בבית ולא בקולנוע.
מה שאנחנו עוד עושים זה ערבי בנות לחוד וערבי בנים לחוד.
כמו בבדיחה: אנחנו יוצאים ומבלים כל שבוע הוא בשלישי ואני בשישי.
עוד אופציה שבעלי ואני נהגנו לעשות לפני לידת הילד השני זה דייט בוקר, הילדה הייתה בגן אני עובדת משרה חלקית ובעלי עובד מהבית מול הארץ כך שזה התאפשר לצאת לסרט בוקר ולאנץ' בקניון.

תודה! אבל אני מסידני

תודה על ההתנדבות בכל אופן, מעריכה את הרצון לעזור...

אני חושבת שאני אבדוק את האופציה של סייעות מהגן, פעם ב לשלם זה לא נורא (על מי אנחנו עובדים הרי, למי יש כוח לצאת כל שבוע
)
דייט בוקר זו גם אופציה נחמדה. כבר מתכננים איזה יום חופש וסרט כמה שבועות, פשוט לא יוצא. אכן קשים הם חיינו

arieltr

New member
סייעות מהגן

אנחנו גם בסידני, ובהחלט עשינו 'שימוש' בסייעות של הילד מהגן.

כלומר, התהליך היה כך:
- התעניינו אצל מנהלת ה-day care של הילד, האם מישהו מן העובדים עושה גם בייביסיטינג בזמנו החופשי.
- המנהלת אמרה בהחלט. וציינה גם ספציפית שניים.
- שאלנו את אחת הסייעות שצויינו ע"י המנהלת, ושלושה ימים אחר הקטן כבר היה מבסוט שהגברת האהובה עליו מן הגן הופיעה אצלנו בשעות הערב. וכך מצאנו את עצמנו יוצאים לבד מן הבית בלי טיטולים בתיק. היה קצת מוזר, אבל מתרגלים.

bootle

New member
גם מסידני - והסייעות אכן בעניין

גםבעניינים הגננות עצמן

חוץ מזה - תשאלי אמהות אחרות. סהכ רוב ההורים (מהניסיון שלי)מאוד ידידותיים - ולהרבה יש בייביסיטר קבועה והם יכולים לקשר ביינכם

אני עכשיו מחפשת מטפלת ליום אחד בשבוע, ורק משיחות עם הורים כבר קיבלתי שתי המלצות.

וחוץ מזה - איפה בסידני? אולי אנשים פה יכולים להמליץ

מעולה

אני גרה בליין קוב. אם יש המלצות אני אשמח לשמוע.
זהו שלא יוצא לי כל כך לראות אמהות אחרות חוץ מהאיסוף/פיזור בגן כי אני עובדת במשרה מלאה. אבל אני אנסה לברר קצת.

את ממלבורן ?

אם כן, גם אני מתנדבת ללא תמורה. לא תמיד אני יכולה אמנם (צריכה הודעה של יום מראש בתקווה שאין לי כבר תוכניות לאותו ערב) אבל סתם כדי לשבור שגרה אני באמת אוהבת לשמור על ילדים (חינם).

אני גם צריכה טרמפ לפחות בחזור, אם זה בבית שלכם, אבל כמובן שאצלי בבית אפילו עדיף מבחינתי. אני גרה בנורת'-מלבורן, יריקה מה-CBD.

* מי שלא מתאים לו או חושב שאני סכנה לילד - לא צריך, אני מציעה את עזרתי מתוך נדיבות והנאה מחברת ילדים (שלא בשיגרה), אז בבקשה אל תיטפלו אלי עם עוקצנות.

tal6peled

New member
חפשי בשכונה/אוניברסיטה/ Gumtree

אנחנו מצאנו את שלנו בבית קפה המקומי, סטודנטית בת 20 שעושה ביביסיטינג לכל האמהות בסביבה. למזלנו היא גם זולה (10$). לי אין בעיה עם בחורה בת 20, אני לא צריכה גננת שתשמור עליו ישן, כרגע אנחנו עוד מקפידים לצאת אחרי שהוא נרדם (אני לא יודעת אם זה רלוונטי במקרה שלך). אנחנו גם מנסים להתחיל עם החלפות בייביסיטר עם חברים.
אנחנו כן משתדלים לצאת כל שבוע, כדי לשמור על אויר לנשימה, אבל עשינו את זה מאז שהוא נולד (עם תיכוניסטיות ששמרו עליו בארץ)

מסכימה לגמרי, אין צורך בגננת מוסמכת

לא כל כך נלהבת מתיכוניסטיות (הן באמת כאלה צעירות או שאני נהיית כזו זקנה??) אבל אין לי בעיה עם סטודנטיות. אנסה לעשות חיפוש.

היי, אני מסידני ואני אשמח לעשות בייביסיטר

נכון אני סטודנט ולא סטודנטית
אבל יש לי ניסיון והמלצות אינספור, את מוזמנת לשלוח לי מסר פרטי

למעלה