תגלית

היבהוב

New member
תגלית

כשאתה מגלה את האמת ומבין – שלא יעזור לך כמה שתתאמץ. כמה שתשתדל אותך היא לא תאהב יותר. כן זה נכון שהיא לא תעזוב.. וזה נכון שהיא תשבע לך שרק אותך ורק בך.. אבל אתה חש שליבה אינו מנתר בנוכחותך, ומבטה חולף דרכך ואינו מבחין בך. עכשיו נותר לך לבדוק – מתי זה נעלם? האם זה היה בכלל?. ואתה מחפש לך פינה בשביל להתחבא. איך יכולת ככה להיות מובל, למלא את החללים ולענות על הצרכים כל אותן שנים.. זה נכון שלך היא האחת והיחידה.. אבל אתה הוא לא האחד שלה כי אם הנפילה שלה.. אתך היא בחרה ללכת – לא כי אהבה אותך .. לא כי הדלקת את ניצוץ חייה ואת לחייה – אלא כי בשכלה בחרה את חייה אתך לחלוק. והשיקולים והתירוצים תמיד היו.. אני רק אתו כדי להרגיז.. אני רק אתו כדי לא להיות לבד.. ובכלל עם כל כך הרבה ילדים מי בכלל יכול לחשוב על חיים לבד? זה מותרות לחשוב בכלל על הפסקה – על חיים לבד.. בכלל מי זה שחושב לא שאפשר להיפרד.. לברוח וככה מאגר התירוצים נמשך לנצח... ורק אתה מרגיש כל כך מיותר

ערב של שנה חדשה וחשבונאות הנפש

אתה מדבר על שחיקת הנשואים את האהבה. אתה נשמע כל כך עצוב וכואב ודחוי. וליבי ליבי איתך. אולי כי אתה כותב את דמעות הנשמה שלך ואולי כי אתה כל כך כואב. ואחרי התגלית הנוראית שלך בא שלב ההלם והכאב ואולי מזה תבוא צמיחה נהדרת של היבהוב חדש שלם עם עצמו יותר ושתהיה לך שנה אחרת. טובה יותר

היבהוב

New member
מאגר המילים

מילים זה כמו מאגר מים מכסות את היובש לפעמים כמו ים מכסות את האופק.. מסתירות את השמש לעיתים נהנה אתה לצוף עליהם, לפעמים מכסות אותך מעל ראשך, ואתה את נפשך מנסה להציל. מילה אחת יכולה להצילך מיובש, ואובדן. ויש שים של מילים לא ירוה את צימאונך. והנה עומד אתה ולימינך האחת, והמילה אותה רצתה לומר בגרונך הניחר נתקעת. אהבה...

shela1

New member
תגלית קשה

אכן המילים שלך מדברות אלי תחזיק מעמד ואם אפשר תנסה את ההדברות כמה שיותר אשמח לעזור במידת האפשר

מילים קשות שנוגעות

המילים שלך נגעו לליבי מאוד, התובנה הזו שהיית סתם מישהו עבורה, אולי קרש קפיצה לחיים טובים, אולי לנפנף למישהו אחר בפנים. האהבה החד צדדית. מאחלת לך שבפתחה של שנה אזרחית חדשה, תגיע גם לתובנות חדשות שיעזרו לך.

בן הזוג הנצחי שלנו

לכל אחד מאיתנו יש בן זוג איתו נלך לכל מקום נציג אותו תמיד בפני כולם נלך לישון איתו ואיתו נקום בבוקר וכשנביט בראי נראה אותו שם כי בן זוגנו הנצחי הוא אנחנו עצמנו. ו"זוגיות" שלנו עם עצמנו, קבלה של עצמנו כפי שאנחנו, ההכרה בטוב שבנו וזקיפת קומה בשל כך יאפשרו לנו לאהוב את מי שאנחנו, לקבל ולאהוב אחרים בשל מי שהם וכך לעולם, אבל לעולם, לא נרגיש מיותרים.

tullana

New member
יפה אמרת, קדימה, ליישם!../images/Emo24.gif

מדרבנת את עצמי בעיקר...

סולו

New member
כאב

היבהוב יקר זו תגלית קשה ולא נעימה. ההרגשה שאתה מתאר אכן איומה - וישנם רגעים בחיי (ובזוגיותי) שאני חוויתי הרגשה דומה. זה נורא להרגיש כה מנוצל ומרוקן. אבל, האם זו גם האמת "האוביקטיבית" (מבחינה הסטורית)? או, אולי, רק הרגשה שזוגתך משדרת על מנת להרגיש חזקה / בשליטה / מפסידה פחות. ואולי אף אינה משדרת זאת, אלא אתה חווה זאת כך מסיבותיך שלך. כדאי לבדוק. נכונים הדברים שכתבו לך האחרים, והדברים שנכתבו כאן בעבר - שאנו אלה היוצרים את מציאות חיינו, שאנו קובעים עד כמה אנו נאהבים על ידי עצמנו, שערכנו לא יורד אם אנו ננטשים בדרך זו או אחרת, וכד´. אבל, קשה מאד להגיע לתובנות אלה בעצמנו, וקשה גם להפנימן באמת ולישם אותן במחשבותינו ובהתנהגותנו. כל חיינו אנו חיים עם אחרים, והתיחסותנו אל עצמנו תלויה גם באותם אחרים (זה אמנם "לא נכון" מבחינה פסיכולוגית, אבל, מה לעשות, בעייה די נפוצה). כך שהכאב שאתה חווה ומבטא אכן נוגע ללבי עד מאד, וקל לי להזדהות עמו. כדי להתגבר על אותו כאב, עליך דבר ראשון לטפל בעצמך, ובאהבה גדולה !!! אבל, במקביל, גם לברר (בסבלנות ובעדינות רבה) האם אכן כך הוא הדבר, ומעולם לא נאהבת. הסכויים רבים שזוגתך מעדיפה "לשכוח" את האהבה (שאולי תמה ואולי עדיין מהבהבת) כדי שהיא תרגיש טוב יותר (ונכשלת פחות) עם עצמה ועם ההווה שלה. אני מקווה שבשנה החדשה,הבאה עלינו לטובה, תצליח ללמוד ולצמוח מתוך "ביצת הכאב" - ושהכל ישתפר בהתמדה. שנה טובה ואוהבת לך!!!

זה לא קל לוותר

דבר אחד עולה כרגע על דעתי הכי חשוב לעולם אסור לנו להרגיש מיותרים !!! ושיר אחד של נורית גלרון מתנגן בראשי ומתוכו אצטט רק את הפזמון בתקווה ש ... לך, לי, לכולנו "...אנשים באים אנשים הולכים והשמש נשארת כל השנים חורפים יהיו יהיו פה תמיד גם אני רוצה להיות ..." שנה אזרחית חדשה החלה אתמול מי ייתן ותישא עמה עבור כל אחד מאיתנו בשורות טובות אושר וחברות

למעלה