תגיד פרדי,יהיה טורניר בסוכות?

impale

New member
כמובן שיש... כנסו כולם!

יש המון מידע =) קודם כל פריקי 15: Freak(y) Tournament XV ברוכים הבאים לנושא של טורניר פריק מספר 15, פריק סוכות הראשון. פרטים כלליים על הטורניר מארגן: אביב לוי. מחיר: 40 שקלים חדשים. תאריך: 15.10, חול המועד סוכות, יום רביעי. מיקום: חנות "פריק" אשר נמצאת במרכז וייצמן, קומה 1-, רחוב וייצמן 14א', ת"א. טלפון החנות: 6961826 - 03. שיטת הטורניר: סוויס+נוקאאוט לטופ 8. פורמט הטורניר: אדוונסד, יהיה ניתן לשחק אך ורק לפי ההגבלות ברשימת האדוונסד שניתן למצוא בwww.yugioh-card.com. הרשמה: תתחיל בשעה 10:00 ותסתיים ב11:30, תיתכן הוספת זמן אך אל תבנו על כך. התנהלות הטורניר ההרשמה תתבצע בשני שלבים - הראשון הוא ללכת לחנות "פריק" ולשלם 40 שקלים בעמדה שלהם, הם יחזירו לכם קבלה. לאחר מכן, השלב השני - הביאו את הקבלה לשולחן המארגן (שולחן אשר נמצא בשטח הטורניר ובו מחשב נייד אחד או יותר), צרפו את הדקליסט (רשימה של הקלפים אשר יש לכם בחפיסה, בחפיסה הצדדית ובאקסטרה דק, מסודרים ע"פ מפלצות, קסמים ומלכודות. בדק ליסט חייב להיות רשום מספר הUDE שלכם.). הגישו את שני הדברים אל המארגן והוא יוסיף אתכם למחשב, ברגע שכל זה בוצע, אתם פנויים לעשות כל דבר שתחפצו, כשהטורניר יתחיל רשימת המתמודדים תהיה תלויה על הקיר. ההרשמה תתחיל בשעה 10:00 ותסתיים ב11:30, תיתכן הוספת זמן אך אל תבנו על כך. לכלוך ואי סדר לא יתקבלו בשום פנים ואופן, אם אני תופס מישהו מלכלך או מבלגן את אזור הטורניר וכד' הוא ייענש בחומרה. בתחילת כל סיבוב יפורסמו ה"פיירינגס" של אותו הסיבוב - הזוגות אשר נבחרו ע"פ דירוגם לשחק זה מול זה. כמו כן, לאחר הסיבוב השלישי והחל ממנו ועד לסוף הסוויס יפורסם בנוסף גם ה"סטנדינגס" של סיבוב קודם אשר מראה באיזה מקום אתם נמצאים כרגע. בתחילת כל סיבוב וכאשר אתם יושבים ומשחקים, "סליפים" יוגשו לכם - פיסות נייר שעליהן אתם צריכים לסמן מי ניצח ולחתום על כך. לאחר שסימנתם, אחד מן השחקנים לוקח את הסליפ וניגש לעמדת המארגן בכדי לתת לו את הסליפ, אינכם עוזבים את המקום עד שהמארגן מאשר שהוא סימן את הניצחון לבנאדם המתאים. זוג שלא ימסור את הסליפ יקבל דאבל לוס (שניהם מפסידים). בסוף הסוויס אין לנג'ס למארגן כל שניה בשאלות של "אני בטופ 8?", אני לא אמנע מכם לדעת מי נמצא איפה, אך הכול צריך להיות מסודר ומאורגן. אני אומר זאת שוב - חובה להביא דק ליסט ואת מספר הUDE שלכם. בנוסף, הביאו עמכם פרוטקטורים (שומרי קלפים) וכלי כתיבה+מחברת כלשהי או דפים, עדיף להצטייד ביותר מאשר לבוא בחוסר. (כל הזכויות שמורות לאביב לוי ולפורום יוגיהו אורג אי אל)

impale

New member
תוספות

זה *אי אל נקודה אורג.. טעות שלי XD בכל מקרה: http://www.yugioh-il.org/tcgsite/gamearticles/54-articles/117-2008-09-22-22-06-06.html (שיטת סוויס,נכתב ע"י עבדכם הנאמן)

magicannn

New member
אממ פרדי...;;

אני איבדתי את הכרטיס UDE אבל תמיד כשאני בא לטורנרנירים השופטים אומרים שזה כתוב במחשב...זה בסדר?

Witchcrafts

New member
מישהו מכם יגיע לאייקון?

אלא אם כן אהיה בכנס ברביעי ואתעצל לטרטר את עצמי מפה לשם וכאלה, סביר להניח שאקפוץ לבקר בפריקי.

Witchcrafts

New member
חה, יאי! יש לך את המספר שלי?

אתה יודע באיזה יום תהיה? כי אני עדיין לא. עברת על התוכנייה שלהם? (אלא אם כן התייחסת לפריקי ובטעות שרשרת לא נכון. Oם)

magicannn

New member
שרשתי נכון~~~

אני אבוא...אני לא יודע מתי עדיין אבל אני בטוח בא!

magicannn

New member
גם לפריקי וגם לאייקון 0.0

ארורה תהיה אי היכולת שלי להשלים מחשבות~~~

למעלה