תגיד יבגני - אתה בצד של שיקלי או בצד של בנט ועודה ?

Katomishh

Well-known member
הזהרתי אותך מהצבעה לימינה.
אמרתי לך לפני הבחירות שכל מה שמעניין את בנט זה להיות ראש ממשלה, לכן ברח מאחריות ובחר שלא להכנס לממשלת האחדות/חירום בקורונה.
השאלה שלי האם אתה עדיין תומך במהלכיו גם עכשיו.

אמרתי לך לפני הבחירות שכל מה שמעניין את בנט זה להיות ראש ממשלה, לכן ברח מאחריות ובחר שלא להכנס לממשלת האחדות/חירום בקורונה.
יבגני אמר חד משמעית שנמאס לו מביבי.

ברור שמי שלא מצביע לביבי לוקח סיכון שיהיה נטול ביבי בקואליציה.

תאורית ה"יחזק מימין" מזמן לא עובדת כי ברור(לי לפחות) שביבי מחליט על הכל וכל השאר מתקשקשים עם שטויות.

בגלל זה השותפים היחידים האמיתיים של ביבי זה החרדים שיוצא להם משהו ממשי מזה.

Katomishh

Well-known member
יבגני אמר חד משמעית שנמאס לו מביבי.

ברור שמי שלא מצביע לביבי לוקח סיכון שיהיה נטול ביבי בקואליציה.

תאורית ה"יחזק מימין" מזמן לא עובדת כי ברור(לי לפחות) שביבי מחליט על הכל וכל השאר מתקשקשים עם שטויות.

בגלל זה השותפים היחידים האמיתיים של ביבי זה החרדים שיוצא להם משהו ממשי מזה.
בוא וניתן ליבגני לענות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יבגני הפך להיות איש שמאל בשל שנאתו לחרדים המפקפקים ביהדותם של חלק מעולי ברה"מ - ליברמן גרר את יבגני אל מחצית הדרך בין שמאל לימין - בנט גרר אותו את כברת הדרך הנוספת עד להפיכתו לשמאלן מוחלט.

יבגני תמך בממשלה עם השמאל כבר מזמן..,.

איציק5111

Well-known member
יבגני הפך להיות איש שמאל בשל שנאתו לחרדים המפקפקים ביהדותם של חלק מעולי ברה"מ - ליברמן גרר את יבגני אל מחצית הדרך בין שמאל לימין - בנט גרר אותו את כברת הדרך הנוספת עד להפיכתו לשמאלן מוחלט.

רואה? העיקר האשמת אותי ששיקרתי את יבגני שאני איש ימין.

יבגני בעצמו לא איש ימין

שחר 676

Well-known member
מנהל
רואה? העיקר האשמת אותי ששיקרתי את יבגני שאני איש ימין.

יבגני בעצמו לא איש ימין
לך וליבגני סיבות שונות להפיכתכם לאנשי שמאל.

יבגני הגדיר אותך כאיש ימין ולמיטב זכרוני אתה עצמך הבעת עמדות ימניות בעבר עד שהתהפכת מסיבה מסתורית שאינה נהירה לי.

יבגני עבר תהליך ארוך עד שהפך לאיש שמאל.....ליברמן התחיל את התהליך ובנט סיים אותו.

איציק5111

Well-known member

יבגני הגדיר אותך כאיש ימין ולמיטב זכרוני אתה עצמך הבעת עמדות ימניות בעבר עד שהתהפכת מסיבה מסתורית שאינה נהירה לי.

יבגני עבר תהליך ארוך עד שהפך לאיש שמאל.....ליברמן התחיל את התהליך ובנט סיים אותו.
שבנט ושקד ימותו אני אולי יחזור לימין.
בנט ושקד הוכיחו לי פשוט שאין ציונות אין אהבת ישראל. בנט ושקד מוסרים בעקיפין את שטחי ישראל לערבים

evglev1

Well-known member
מנהל

ואם להעדיף את לפיד או/ו גנץ על ביבי זה להיות שמאל אז מי שהשלים את התהליך זה סער, שבמשך כמעט חצי שנה התכוונתי להצביע לסער ונרשמתי לפאנל סקרים ובכל סקר עניתי שאני מתכוון להצביע לתקווה חדשה, אבל אני עדיין מתלבט וההתבטאויות הליברליות של תקווה חדשה לכיוון חילוני עודדו אותי עוד יותר. אלא מה עוד בבחירות מועד א' התלהבתי מסרטון של שירלי פינטו בתור חירשת אילמת שמסבירה שהיא תומכת בימין החדש של בנט ושקד וארבע מערכות בחירות אני מנסה להכניס אותה לכנסת, במועד א' היא הייתה במקום 9-11, והימין החדש לא קיבלה אפילו 4. במועד ב' קיוויתי שעם איילת שקד יהיה מספר דו ספרתי של הבית היהודי בצורת ימינה והיא תיכנס. גם בבחירות מועד ג' חשבתי שבמצב הנוכחי המקום התשיעי שלה ריאלי. בבחירות האלה כשבנט היה דו ספרתי בכל הסקרים חוץ מהאחרון והיא במקום התשיעי מקומה בכנסת היה מובטח, אבל כשבסקר האחרון ראיתי 9 מנדטים ראיתי שהכיסא שלה מתנדנד ומצד שני בתקווה חדשה המקום של דני דיין לא ריאלי אלא אם יהיה נס והחלטתי שמקומה של שירלי פינטו בכנסת יכול להיות תלוי בקול שלי והצבעתי לימינה. ואז גם אני בסקרים שאני מצביע ימינה ואני די בטוח.

evglev1

Well-known member
מנהל

אם מישהו גרר אותי לשמאל ואני לא רואה בעצמי איש שמאל זה ביבי וכחלון שהפכו לסמרטוטים של החרדים והחרדים שניגבו את הרצפה בבעלי בריתם הפוליטיים. ואין לזה קשר לפקפוק ביהדות העניין הוא הסירוב שלהם לכל פשרה בעניין הגיוס וכפייה נוספת בעניין השבת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם מישהו גרר אותי לשמאל ואני לא רואה בעצמי איש שמאל זה ביבי וכחלון שהפכו לסמרטוטים של החרדים והחרדים שניגבו את הרצפה בבעלי בריתם הפוליטיים. ואין לזה קשר לפקפוק ביהדות העניין הוא הסירוב שלהם לכל פשרה בעניין הגיוס וכפייה נוספת בעניין השבת.
הנה אתה מצדיק את דבריי בדרכי עקלתון......לאט לאט אתה תכיר במציאות - אתה שמאלן - שילוב בין ליברמן לבנט , שניהם אחראים למהפך אותו עברת.

אל תדאג - אני איש שמאל הכי שמאל שיש בקצה השמאלי של השמאל, ובעיניי אתה מנפנף מרחוק רחוק רחוק רחוק אי שם ימינה, ולא לשלום...

איציק5111

Well-known member
כחלון החבר הטוב של סער? וסער ובנט לא סמרטוטים של החרדים????? חחח

evglev1

Well-known member
מנהל
ברגע ששמאלן מסוגך מתגייס לסנגר על יבגני ....זו ההוכחה הטובה ביותר לצדקת דבריי כלפיו.
יש שמלאנים שמכבדים ימין אידיאולוגי ובזים לימין של פולחן אישיות. עובדה שעכשיו השמלאנים טוענים שהם מתגעגעים למנחם בגין ז"ל.

AVIKO13

Well-known member

הוי יבגני יבגני
על במותיך חלל
איך הפך איש ימין גאה
לבובת מריונטה אדומה וקשורה בחוט.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוי יבגני יבגני
על במותיך חלל
איך הפך איש ימין גאה
לבובת מריונטה אדומה וקשורה בחוט.
ליברמן אדם מאד חכם......יבגני נפל שדוד לתחבולותיו.

האיש שצעד עם החרדים יד ביד 20 שנה , החבר הכי טוב שלהם הפנה להם עורף וגנב מיאיר לפיד את אג'נדת שנאת החרדים שלו.

ליברמן סיפק לשמאל את יבגני גולדפרב וחבר מרעיו כנדוניה חחחחח

בושה וכלימה על פרצופך , אדון יבגני.

הנה החברים החדשים שלך....שיהיה לך בהצלחה. :)

evglev1

Well-known member
מנהל
ליברמן אדם מאד חכם......יבגני נפל שדוד לתחבולותיו.

האיש שצעד עם החרדים יד ביד 20 שנה , החבר הכי טוב שלהם הפנה להם עורף וגנב מיאיר לפיד את אג'נדת שנאת החרדים שלו.

ליברמן סיפק לשמאל את יבגני גולדפרב וחבר מרעיו כנדוניה חחחחח

בושה וכלימה על פרצופך , אדון יבגני.

הנה החברים החדשים שלך....שיהיה לך בהצלחה. :)
ליברמן החבר הכי טוב של החרדים שהלך איתם יד ביד 20 שנה הפנה להם עורף וגנב מיאיר לפיד את אג'נדת שנאת החרדים שלו לאחר שדרעי שתקע לו סכין בגב וחוקק את חוק המרכולים מתוך ידיעה ברורה שהנפגעים העיקריים מהחוק הם בוחרי ליברמן וליברמן לא יכול להרשות לעצמו לתמוך בחוק או להימנע בהצבעה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ליברמן החבר הכי טוב של החרדים שהלך איתם יד ביד 20 שנה הפנה להם עורף וגנב מיאיר לפיד את אג'נדת שנאת החרדים שלו לאחר שדרעי שתקע לו סכין בגב וחוקק את חוק המרכולים מתוך ידיעה ברורה שהנפגעים העיקריים מהחוק הם בוחרי ליברמן וליברמן לא יכול להרשות לעצמו לתמוך בחוק או להימנע בהצבעה.
חוק המרכולים לא הזיז לליברמן את האצבע הקטנה של הרגל....גם לי כחילוני מוחלט הוא לא מזיז...וגם לך הוא לא מזיז.... אתה מחפש "כפיה דתית" מינורית ושולית תחת כל עץ רענן....בדיוק כמו השמאלנים הבזויים - הוא שאמרתי , מכנה משותף ענק ביניכם

למעלה