תגידי

joyjoy

New member
תגידי

רגע לפני שנרדמת קולות היום נדמו להם ובשקיעתה כיבתה החמה את האורות של עוד יום אחד תגידי על מה את חושבת עכשיו? כשאת כמעט חולמת נוגעת לא נוגעת בשעון החול של הזמן תגידי מה היית מבקשת אם היתה ניתנת לך משאלה ? איש לא ידבר כעת לא יבקש ולא ירעיש תגידי עכשיו כשהקירות מקשיבים לך איזו נעימה מתנגנת בראשך הלילה? ולאן את הולכת במחשבה כשאת רוצה רחוק רחוק מכאן תגידי היכן את חושפת סודות של כאב שמסתירה השגרה ? תגידי ממה את חוששת בסתר ומה מחזיק אותך כשאת כמעט בוכה תגידי את זוכרת לעצמך ללחוש סליחה ? תגידי לעצמך את אומרת את כל מה שרואים בעיניים ?
 

דוVשה

New member
תגידי

את יודעת כמה אני גאה בך? אם לא, דעי עכשיו. אוהבת אותך
 
כל חשבון הנפש הזה, והכנות הזו

והמחשבות והרעשים של הפנימה... מדהים איך שאת מעבירה במילים תחושות שאף פעם לא חשבתי שאוכל להגדיר. "תגידי לעצמך את אומרת את כל מה שרואים בעיניים?" ואני הופכת את זה מצורת שאלה, למשפט עם נקודה בסוף: תגידי לעצמך את כל מה שרואים בעיניים. ובעצם, לא תמיד צריך להגיד. פשוט להרגיש. ולאהוב. כמו שאני אוהבת אותך. כ"כ.
 

hasufit

New member
...

כל מילה שלי לא תצליח להעביר את כל הרגש הזה שיש בתוכי כרגע. אני אומרת תודה. תודה עליך. ושותקת
 

Memento2

New member
../images/Emo23.gif

תודה על המילים האלה ג´וי תגידי שאת מתכוונת השתיקה שלך רועמת איזה יום עצוב תגידי מה את מתעלמת תגידי שקר או אמת תגידי משהו. תגידי כי כמעט שכחתי מה זה רגש כמו שלימדת אותי לא מרגיש אפילו יום. תגידי כי זה כמו מלכודת לא צחקת כבר איזה חודש תגידי משהו. שלמה ארצי
 
את

כל כך אור, השאלות האלו עשו לחשוב, ריגשו, נגעו הכי פנימה. כמו כולם, מנסה לענות לעצמי... "קולות היום נדמו להם" ומנסה לפזר מחשבות ותקוות ותפילות, אליה, אליו, אליך... "רגע לפני שנרדמת" והשאר, רק לעצמי, רק בדממה הזו שמסביב, מנגינות בראש, מילים. הרבה תודה עליך.
(רותי)
 
למעלה