תגידו

תגידו

אם הכרתם מישהי/ו שלא לטעמכם, איך אתם נפטרים ממנה/ממנו? אם הם לא מבינים מה אתם עושים, אומרים ישר בפרצוף שזה לא זה או מתחמקים באלגנטיות עד שיבינו?

חסרים פרטים

כמה זמן ההיכרות למשל ? ( עד כמה היו שיחות עמוקות ) תלוי. מה עושים ? אילו סימנים? לי יצא להתחבט המון בכל מיני סיטואציות למשל ולמעשה בכולן נהגתי אחרת. אז נורא תלוי לדעתי מה טיב הקשר.

למשל

היו מקרים שבהם התרחקתי, לא יצרתי קשר והצד השני הבין, או בעזרת ההתרחקות שלי או בשיחה , אם זה טלפון, או מסר, או פנים מול פנים. במקרים אחרים- פשוט אמרתי שלא מתאים לי וזהו. היו מקרים שבהם פשוט התנתקתי ואחר כך הבנתי שאני בעצם פוגע בצעד חד צדדי כזה אז מאז משתדל להגיד את זה ולא למשוך זמן, לא לי ולא לה.

איזה פרטים?

שאלתי כשאתה מכיר מישהי....... זה אומר שרק הכרתם. מה זה משנה השיחות אם היא לא מוצאת חן בעיניך? אני רוצה לדעת איך הרוב "מעיפים" כאלה שלא מוצאים חן בעיניהם כי כמו שאמרת ללפעמים זה מביך ולא נעים.

D e c e m b e r

New member
אני בעד האמת הכואבת

ללא משחקים ופוזות, לומר ישירות, גם כשזה כואב לפעמים... אבל זו אני...

MULAN30

New member
"ניפטרים" מה זה גופה ? חחח

סתם רציני.. אומרים לא מתאים.. הכי יפה שאפשר . עושים מה שלא הייתם רוצים שיעשו לכם, העיקר הכנות. שבת שלום לכולם..

בעיה..

פעם ראשונה שאני "נפטרת" ממשהו בהתעלמות טוטאלית.. לא נעים, לא יאה, אבל לא היתה לי ברירה, כל מסר לווה בהתעלקות של SMS מצידו. לכן בחרתי הפעם להתעלם. רצוי, משפט אחד, שלצערינו, די שגור לאחרונה ברזומה שלנו.. לא מתאים...

למעלה