תגידו

תגידו

איך לעזאזל מרזים? אני רוצה להיות רזה ולא רוצה שום דיאטה איטית מצידי כאסח

פורומית

New member
הנה, אנחנו אומרים... ../images/Emo6.gif

כאסח לא כדאי, ולא בריא, תוציאי לך את זה מהראש... וכאסח זה רק זמני, בסוף עולים הכל ועם תוספות... אין קיצורי דרך, אין קסמים... לדיאטה את צריכה דבר ראשון כוח רצון! אחרי שאת באמת רוצה ובאמת מוכנה להשקיע, את יכולה ללכת לדיאטנית ליעוץ מיקצועי בקשר לאכול, ואת יכולה גם לא... אני משום מה לא הכי בעד, אני מאמינה שכל אדם צריך להקשיב לגוף שלו ולדעת לבד כמה לספק לו, את צריכה לשמור על תזונה נכונה ובריאה, הרבה יותר ירקות ופירות, פחות ממתקים ושטויות, לא להרעיב את עצמך, אבל לאכול נכון... ו... לעשות ספורט, הרבה ספורט, זה הסוד... נשמע קשה מידי? תתחילי לאט לאט, עניתי לך מתוך הנחה שאם את מוכנה כרגע אפילו לכאסח, אז זה לא יראה לך כל כך נורא... תמשיכי לבוא לפה, תכירי עוד עם אותה בעיה כמו שלך, תחלקי את ההתמודדות שלך איתנו ואנחנו את שלנו איתך, תקבלי עידוד, ותעודדי, מה שעזור לא פחות... העיקר תתחילי, אנחנו ננסה לעזור לך הלאה... כמה את צריכה להוריד? וכמובן, בהצלחה!

טוב

בלי כאסח אני צריכה להוריד 10 ק"ג ממחר אני מתחילה לאכול יותר בריא עם ירקות ופירות ותודה
מקווה שאני באמת אצליח

פורומית

New member
את תצליחי ../images/Emo70.gif

ו...WOW אני מוכרחה להגיד שממש התרשמתי מהתגובה שלך... לא חשבתי שילך כל כך מהר לשכנע אותך שכאסח זה לא טוב, כל הכבוד! אני אוהבת אנשים כמוך, שמבינים ענין
הרבה הצלחה בהתחלה, זה בטח לא יהיה קל, אבל אנחנו פה לעזור לך, עם הקשיים, השאלות וכל מה שצריך... 10 קילו זה עוד לא סוף העולם, אני רוצה להוריד לפחות 20 אם לא יותר... אבל יחד מצליחים יותר!

למעלה