תגידו,

תגידו,

הצבא יודע כבר מעכשיו לאן אני יתגייס? הצבא יודע אם התאריך גיוס שלי סופי או שהוא ישתנה עוד? שווה להתקשר לשאול אותם?

|????????../images/Emo35.gif??????../images/Emo35.gif??????../images/Emo35.gif?????

????????????????

אז

את מתגייסת לכלל צהלי כן? אם כן, אז הצבא קבע לך כבר לאן תלכי... ולא יגידו לך לאן בלשכת גיוס...

אושר מ

New member
במי? בבחורות שמרטיבות?

כשתמצא אחת שתרצה להרטיב איתך, תודיע לי. עד אז, שתוק
.
.

לפי מה שהבנתי

התאריך הזה יהיה גיוס של חיל האויר.... אז אני יכולה לדעת איכשהו אם אני מתגייסת באמת בתאריך הזה הוא שישנו לי את התאריך ?

פ ר פ ר 18

New member
אז רגע רגע...

תוך כמה זמן אני צריכה לקבל מיונים, אני רוצה ללכת למג"ב? אם דחיתי את הצבא בחצי שנה? אני מתגייסת ב 18/5/03...

אם זה כלל זהלי זה לא אומר שהצבא

כבר קבע לאן היא תילך.. אני מיתגייסת בכלל צהלי והם לא אמרו לי לאן אבל ביררתי והם לא שיבצו אותי לשום מקום הם יעשו את זה ביום של הגיוס

219

New member
אני צריכה עזרה

אני אמורה להתגייס לכלל צהלי ב 17/9 עכשיו חשבתי זה לחיל אויר כי כול מי שמתגייס בתאריך הזה אני יודעת לחיל אויר ותפקידים ללא מיון שבחרתי זה לחיל אויר גם שאלה היום קיבלתי חוברת ענקית של תחקיר בטחוני+אני צריכה להתייצב בלשכה ולבער את זה בעל פה יש לי שאלה יש תפקידים לחיל אויר ללא מיונים שדורשים תחקיר אם כן איזה? או שצבא יכול לתת לי בכלל משהואחר שלא בחרתי במנילה אני התייאשתי מהצבא כבר אין יל מושג למה אני מתגייסת וזה הורג אותי!!!!

אושר מ

New member
תגידי תודה

אם קיבלת תחקיר זה אומר שיהיה לך תפקיד קצת יותר מעניין. זה כבר משהו. וכן זה סביר שזה יהיה בח"א.

219

New member
תגידי את יודעת איזה תפקידים......

כלל צהלים בחיל אויר דורשים תחקיר בטחוני?

אושר מ

New member
כולם?

זה תלוי בהצבה שלך. גם תפקיד פקידה יכול לדרו סיווג בטחוני.

219

New member
אז כנראה ש......

עד יום הגיוז שלי אני לא אדע למה אני מיועדת אוף זה הורג אותיייייייייי באסה

למעלה