תגידו

Buffy1

New member
תגידו

אתם חושבים שיש לבאפי ואנג´ל עדיין סיכוי להיות ביחד? אתמול ראיתי את הפרק "I will remember you" (ותודה לואל
) - פרק מעולה! אין מילים! היה כל כך כיף לראות אותם ביחד... וגם כל כך עצוב...
אבל לא יכול להיות שג´וס יסיים ככה את סיפור האהבה הגדול והטרגי ביותר של כל הזמנים. אנג´ל יהפוך לאנושי בעתיד (הקרוב?) ואולי באפי תיזכר איכשהו באותו יום דרך חלומות או בדרך אחרת. יש פירוט מצויין על זה בסאנידייל בישראל. אני רוצה להאמין שיש להם סיכוי ביחד, אבל נראה לי שג´וס לא רוצה את זה
אז מה אתם אומרים?
 

max2k

New member
לא../images/Emo58.gif

אינג´ל כנראה תמשיך הרבה אחרי באפי מכיוון שבאפי נגמרת עוד עונה והסיכוי ששרה תהיה מוכנה לרדת מדרגת כוכבת הסידרה לסתם עוד שחקנית באינג´ל הוא קלוש ביותר. דבר שני, ג´וס כל הזמן מזכיר- אומנם באפי היא האהבה הגדולה ביותר של אינג´ל. אבל האהבה הגדולה ביותר היא לא זאת שבהכרח נשארת. ודבר אחרון, לדעתי האישית ג´וס מתכוון להרוג אותה ואת כל שאר המשתתפים בסוף הסידרה. עובדה באפי כבר מתה פעמיים ובתכנון המקורי לסוף הסידרה סנידייל הייתה אמורה להשאב לתוך השער שגלורי פתחה ושבמקום פשוט ישאר מכתש. האמת, צודק. סופים טרגים הם הסופים הכי טובים.
 

trilliane

Well-known member
מנהל
לא,סופים טובים הם הסופים הכי טובים!

הנשמה הרומנטית שבי התקוממה למקרא ההודעה שלך... אז רק שיירשם בפרוטוקול - אני לא מסכימה עם מה שכתבת. סופים טרגיים זה מצויין, אבל לאמצע. הסוף של הסוף חייב לא חייב להיות קיטש מעורר בחילה מהאגדות, אבל חייב להיות מלא תקווה, ולפחות חצי אופטימי.
 
ב-ד-י-ו-ק-!

וסוף אופטימי מלא תקווה בשבילי הוא שבאפי ואנג´ל יהיו ביחד. At least. דרך אגב טריליאן- החתימה שלך מצחיקה אותי כל פעם מחדש.
אני כל פעם שוכחת מאיזה פרק זה! למרות שאני זוכרת שזה שודר באחד הפרקים האחרונים בעונה ה3.
 

star lili

New member
זה מאירשוט

או "גל מוח"...(איזה תרגום מפגר) וזאת גם אחת השורות האהובות עלי, בעצם זה בחתימה שלי בפורום אחר -שאפילו לא קשור לבאפי, ואנשים תמיד שואלים אותי אם אני המצאתי את זה חי חי חי
 
וואלה נכון! ../images/Emo9.gif

הציטוט שלי, הוא החתימה התמידית שלי. אה והוא גם מופיע בפרטים שלי באיציק
אבל אני ישר נותנת את כל הקרדיט לזאנדר
 

Bufreak

New member
אני חושב ש...

זוכרים את הפרק האחרון לעונה הראשונה של אנג´ל? ואת הנבואה שאומרת שבסוף הסידרה אה...שאנג´ל יהפוך להיות אנושי אחרי שהוא יימנע אפוקליפסה(וגם...כשאנג´ל הפך לבן-אדם ב-אני-לא-צריך-להגיד-מתי ושאל את האורקל-ית אם הכוחות באשר הם...The Powers That Be...עשו את זה, היא ענתה לו: "האם הצלת את העולם?", או משהו כזה. אז אני חושב שבסוף שתי הסדרות (שלפי מה שקראתי ייגמרו באותו זמן. כלומר: באפי בסוף העונה השביעית ואנג´ל בסוף העונה הרביעית), אנג´ל ובאפי יימנעו "ביג" אפוקליפסה, אנג´ל יחזור להיות בן-אדם, והוא ובאפי יהיו ביחד וידהרו על סוס אל השקיעה... נ.ב זה לגמרי לא הסוף שאליו אני מייחל... אני מאמין בסופים רעים דרמטיים ומכאיבי לב (אם הפרק שבוא זינה וגבריאל היו נצלבות היה האחרון, אז זינה הייתה אחת מהסדרות האהובות עליי. אבל לא! הם היו חייבים לעשות פרקים מבחילים ומשעממים מוות! זה פורום של באפי, לא?
 

Schnickelfritz

New member
בקשר להתייחסותך לזינה (ספוילר זינה)

אני מסכימה איתך, אבל זינה בכל מקרה מתה בסוף... אז אין לך מה לדאוג
נ.ב: אני יודעת שזה לא הפורום המתאים לזה, פשוט רציתי להגיב להתייחסות- אם כבר אז כבר
 
יאמר לזכותך שאתה אדם חיובי!

בימים כאלה, צריך יותר מהסוג שלך. ספוילרים קטנים ולא רציניים לבאפי ואנג´ל, 5/2, 6/3... (לא קשורים ממש לעלילה) ==================================================================== ==================================================================== ==================================================================== מה שכן, ככל ששתי הסדרות מתקדמות, הן מתנתקות יותר אחת מהשניה (בעונה ה6 אפילו לא הראו לנו את הפגישה של באפי ואנג´ל! הכותבים רוצים שנרד על ארבע וננשק להם את הרגליים? אני מוכנה ! ). בגלל הניתוק - אני פחות ופחות מאמינה שהסוף יהיה עד כדי כך טוב (Buffy and Angel together forever). עוד לא אבדה תקוותי, אני גם מקווה שהיא לא תאבד, אבל אני כבר די פסימית בקשר לעתיד של הזוג הנפלא הזה.
 

trilliane

Well-known member
מנהל
בעונה השישית היתה בעיה טכנית

כיוון שבאפי עברה ל-UPN ואנג´ל נשארה ב-WB. שתי הרשתות מעולם לא חיבבו אחת את השניה, ואחרי ה"מחטף" (לא ברור אם כן או לא, אבל זה לא נעשה ברוח טובה) היריבות גדלה, והרצון לשיתוף פעולה קטן בהתאמה... לפיכך עונות ב6 ו-א3 נטולות קרוסים (אמיתיים, על המסך) לחלוטין, ולא נותר אלא להסתפק בקרוסים אוף-סקרין (ומן הסתם להשלים אותם יום אחד בספרים/קומיקסים). אם להאמין לשמועות ולדברי ג´וס, בעונות הבאות יש בהחלט סיכוי לקרוסים - הרוחות כנראה נרגעו קצת, כולם נשמו עמוק והבינו שמדובר באינטרסים הדדיים (או שג´וס עשה עבודת שכנוע קשה...) ולנו לא נותר אלא לקוות שזה אכן המצב.
 

pokegirl

New member
קשה לי להאמין

שמעבר רשת היה עוצר את ג´וס מלעשות קרוסים אם הוא היה מתכנן כאלה
 

trilliane

Well-known member
מנהל
אז תתאמצי ותאמיני בכל זאת ../images/Emo8.gif

כי זו לא השערה, זו עובדה ידועה ומפורסמת.
 
למעלה