תגידו שכחתי משהו? (-:

תגידו שכחתי משהו? (-:

הכנתי רשימה מה לקחת מה להכין, תודה לדידיט,mumme, וצבעוני על הטיפים הטובים שקיבלתי ובטח אני גם אציק לכן בהמשך... אשמח לקבל הערות מה כדאי להוריד מה לא חובה בקיצור תרגישו חופשי להוסיף מניסיונכם האישי, וכמו תמיד.. כמה טוב שיש את הפורום הזה...
והרשימה... זהירות ארוך (-: עגלה ?? - החלטנו לא לקחת... שמיכת חורף חיתולי בד מנשא בגדים חמים מעיל כובע סימילאק, מטרנה, חלב+דייסה קומקום חשמלי מוצצים - אחרי הרתחה חיתולים משטח החתלה מגבונים לחים עוגיות אורז לתינוקות גרבר, ירקות, פירות (מרק ירקות, לפתן פירות) - אפשר לקנות בננות שם ולרסק במקום. 4 בקבוקים אחרי הרתחה - להחליף פיטמות ל-3 ורב שלבי גרביים רגילות וחמות מצמר חליפות רשמיות בשבילנו (כדאי לקחת עניבה) תה שומר לתינוקות - לוודא שהוא בלי סוכר או תה אחר ללא סוכר קפה, תה, סוכר נייר טוואלט משחה לשיניים - אנדנט צעצועים נשכנים / רעשנים סבון כלים מנקה בקבוקים מגבות גוף + פנים סבון אמבטיה צעצועים לאמבטיה צימרונים לאוזניים משחה לטוסיק שקיות ניילון ניירות עטיפה אקמולי, נוזל +נרות כפיות סיליקון מדחום/וזלין מנשא קשירה מספריים קטנות לציפורניים תמונות פספורט מים מינרלים בובת פרווה: פו וכלבלב מה שכחתי?

י י ל נ ה

New member
וואוווו, איזה רשימה, איזה התרגשות

מה להוסיף?
היתי מורידה: משטח החתלה - בטוח!
מלבד זאת, המון דברים אפשר לקנות במקום, למשמל, מטרנה, סימילאק, דייסות, רסק פירות, ירקות, רעשנים וצעצועים אחרים, - פשוט חבל לסחוב את הכל! טוב, מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה! נחזיקלך אצבעות, כשיגיע זמן!

מא דולפינה שכחת

כרטיס גם בישבילי
אלוי וכך תכיני רשימה גם ליום החתונה שלאותו ילד או ילדה אבל רשימה של מוזמנים

Zugit

New member
תזכירי לנו בן כמה הנסיך המיועד...

וגם חשוב לדעת כמה ימים צפויים לכם ביחד אתו. אנחנו בילינו עם הקטנטונת שהיתה אז בת 8 חודשים כ- 48 שעות סה"כ עד הנחיתה בארץ. קצת קשה לאכול בזמן כזה גם גרברים, גם עוגיות, גם דייסה וגם מטרנה, ובנוסף לשתות תה
. ובכלל העדפתי לתת בעיקר חלב (מטרנה/סימילאק) ואת כל הנסיונות במוצקים להתחיל בבית. בקיצור - חבל לסחוב הרבה קופסאות. גם רצוי לקחת מעט צעצועים, הם לא רגילים להרבה ולא כדאי להציף אותם. עבורם, הכל מסביב חדש ומרתק - מלון, אוטו, אמא, אבא... לגבי אמבטיה - את בטוחה שהוא כבר עשה אמבטיות? אם לא, אולי כדאית שטיפה קלה בלבד וודאי אין צורך לסחוב צעצועים. כדאי לקחת קצת אבקת כביסה לתינוקות, למקרה של תקלות ונזילות וכדי לא לסחוב המון בגדים. אפשר לייבש על הרדיאטור ברב המלונות. לקחנו לנו ספרים, וטוב שכך, כי היה הרבה זמן לשרוף . לעצמנו לא לקחנו מגבות, יש מספיק מה לסחוב לחורף רוסי ואפשר במשך שבוע להתנגב גם במגבות קטנות ובלויות, ממילא כולם מעשנים סביבך כך שריח הנקיון מתנדף מהר מאוד
. ומצלמה כתבת? נסיעה טובה
!

עדי2222

New member
זוגית צודקת

תלוי לכמה זמן תסעו, לא כדאי לסחוב כל כך הרבה דברים אם זה רק לכמה ימים ותמיד ניתן לרכוש מה שחסר. חוץ מזה תלוי בן כמה הנסיך אבל לגבי מזון לא כדאי להשתולל, תצמדו לבסיס שנותנים בבית הילדים אח"כ אפשר בהדרגה להרחיב את המגוון בבית. נסיעה טובה

הדולפין בן שנה, מהניסיון שלנו

מהנסיעה הראשונה החדר היה מבריק והמגבות חמות מריחות טוב ונעימות... מלמה אצלי זה פק"ל... לא הולכת לאף מקום בלעדיה... ושוב מיליון תודה

English

New member
באמת תלוי בן כמה הוא ולכמה זמן תסעו

לנו העגלה מאד עזרה כי נתקענו כל פעם חודש ולסחוב ילדה בת שנה-שנה וחצי במנשא כל הזמן היה יכול להיות מתיש. העגלה גם עזרה לנו במעברים בשדות תעופה וגם כאמצעי הרדמה. מצלמה, וידאו וכל אמצעי תיעוד שברשותכם, ולהנציח כל פיפס. את הנופים, האנשים שמלווים את התהליך, את הרגעים המרגשים שקורים כל הזמן. אנחנו לקחנו קצת מוזיקה כי זה אמצעי תקשורת אוניברסלי אבל שוב - פונקציה של זמן. שקיות ניילון, ניירות עטיפה? למה? מים מינרלים אני חושבת שיש ברוב המקומות כיום. ממליצה על גרביוני צמר כמו של חרדיות עבור שלושתכם - עוזר נגד הקור. משטח ההחתלה שלנו היה פשוט שעוונית של מיטות. נישא לכל מקום, קל לניקוי ולא תופס מקום. המשכנו להשתמש בה גם בארץ. שמיכת חורף? תלוי באורך השהות. אם זה יומיים כמו אצל זוגית הוא יכול לישון איתכם במיטה. צעצועי אמבטיה? כל כוס פלסטיק וכפית מספיקות לילד שרוצה לשחק (אם הוא לא מפוחד מאמבטיות כמו רוב ילדי הפורום בימים הראשונים, שמשחק הוא הדבר האחרון שעניין אותם) ויאללה, שתחזרו כבר!

דידיט

New member
../images/Emo45.gifואו כל הכבוד

לרשימה מרשימה-ובכל זאת כדאי לחסוך כמה שיותר במטען אני הייתי מורידה את שמיכת החורף -יש במלון שמיכה טובה וגם יש הרבה מגבות ומאוד נקי שם הייתי לוקחת שמיכת פליז קטנה לדרך וגם צעצועים לאמבטיה מספיק ברווזון אחד והמיים עצמם מספריים לציפורניים וצמרונים לאוזניים -את הניקוי הזה עשינו רק אחרי שהיינו בבית ונשמנו עמוק

Kalla

New member
לגבי עגלה מסכימה איתך.

זו חתיכת מטען, והמנשא עושה את העבודה מצוין וגם מחמם במזג אוויר חורפי. אגב, בימינו יש מנשאים שהופכים במקרה הצורך לכסא ו/או לעגלה, לא כתחליף לאורך זמן, אך בהחלט מספיק למרחקים קצרים כמו שדה תעופה, סופר או לובי של מלון. לא הייתי לוקחת בכלל אוכל לאף אחד, מים, מגבות וכד' - הכל ניתן לקנות במקום.לקבל במלון. בקבוקים ומוצצים - כדאי לברר אם בכלל הילד רגיל להשתמש בהם בבית הילדים. אם לא - עדיף כוס לא נשפכת. אין כל טעם להתחיל להרגיל לבקבוק או למוצץ בגיל כזה. על צעצועים לאמבטיה הייתי מוותרת, כמו שכבר הציעו פה. דווקא חבילה של שקיות ניילון ונייר טואלט כדאי להביא כי שם אלה מצרכים נדירים ויקרים. נייר עטיפה לא הייתי טורחת. הייתי לוקחת משהו לקרוא ו/או לשחק (עבורכם) לערבים הארוכים.

English

New member
נכון, באמת כבר שכחתי, אבל

הבת שלי לא היתה רגילה למוצרי הסימילאק למיניהם ובכלל לבקבוק ומוצץ. את המוצץ כן נתנו לה בכל זאת (והוא תפס חזק מאד עד לפני כמה חודשים) אבל בקבוק היא ניסתה ולא ממש התלהבה. בבתי הילדים גומלים אותם די מוקדם מהבקבוקים, ומעבירים למזון מוצק.

דידיט

New member
סתם נזכרתי

שבאומסק קניתי לי כפפות מעור ממש מדליקות במחיר מצחיק וכובע וצעיף אנגורה כנל ...אז באמצע הבלגן מה שהרגיע יותר מהרסקיו היה קצת שופינג

fannyd

New member
בשעה טובה

ומה לקחת? לדעתי ציוד אישי וכמה שפחות ל
. הכל אפשר ורצוי לקנות שם בהתאם לצורך והנסיבות. אם שמתם לב בפעם הקודמת למוצצים, פיטמאות בקבוק וצעצועים באותו בית ילדים נסו לאתר דברים דומים ככל האפשר. אין כמו דבר מוכר להרגיע ילד. אם לא שמתם לב קחו פיטמה ומוצץ הכי פשוטים מלאטקס. אם הילד לא רגיל לסיליקון לא בטוח שייקח, מנסיון. לא לקחת אוכל אבל חובה לברר עם חברת התעופה אם יש אפשרות בישול של התוסף המקומי/לקבל מיים חמים. אם רק אפשר לא להחליף תפריט עד ההגעה הביתה וגם אז בהדרגה. בגדים/צעצועים כדאי להתאים במקום ל
. בגיל הזה יש הרבה שינויים גם בפרק זמן קצר. בעד מינשא מהארץ. מדחום רצוי כזה שאפשר להדביק על המצח. בעד אקמולי וטיפות אוזניים. חובה גם נר נגד הקאות וג'ל לעקיצות או כל גירוד אחר. בהצלחה!

למעלה