תגידו מישהו מתכוון להתחתן עם רב

November13

New member
מק../images/Emo78.gif

למה את שואלת?

הם בדרך כלל אחלא, יותר ליברליים. לא באים עם מדים או משהו

November13

New member
כי אותנו מחתן הרב הראשי של צה"ל

וסתם מעניין אותי לדעת איך זה ... ומצידי הוא יכול לבוא גם עם המדים
ישתלב ברקע

ayush

New member
יעלי, אותנו חיתן רב צבאי (וגם את

ההורים שלי..) הרב שלנו היה רב מכהן מרבנות ר"ג שבנוסף הוא גם משרת בצבא ומשמש כרב צבאי. הוא לא בא על מדים והיה מקסים, ליברלי ואפילו הוא זה שהציע לאתן לתומר את הטבעת! (את ההורים שלי חיתן בזמנו הרב של חיל הים והוא הגיע לחופה עם מדים !)

מרין

New member
איוש,תוכלי לתת עוד פרטים על הרב??

אפשר גם במסר...איך קוראים לו ואיך מגיעים אליו?דרך רבנות ר"ג או באופן פרטי? והאם הוא יחתן רק באיזור ר"ג או שיהיה מוכן להטריח את עצמו גם למחוזות רחוקים יותר?? מלא שאלות... תודה מרין

ayush

New member
אז ככה : לרב קוראים ליאור ברדע

הגענו אליו דרך רבנות ר"ג. ( הוא הבן של הרב הראשי) האמת שהגענו אליו במקרה, ביקשנו רב צעיר וזה מה שקיבלנו...! אם נרשמתם ברבנות ר"ג ( או בפ"ת ) אתם יכולים פשוט לבקש אותו. אני לא יודעת עד לאן הוא יסכים "לנדוד" אבל אלינו הוא הגיע לגעש. הוא באמת מקסים. מומלץ!

ShirYaki

New member
אנחנו

ואני חושבת שכאשר זהו תפקידו הצבאי הוא מגיע במדים - ככה זה היה בחתונות "הצבאיות" שהייתי בהן. אני גם תוהה עד כמה ליברליים הם...

ShirYaki

New member
אנחנו

ואני חושבת שכאשר זהו תפקידו הצבאי הוא מגיע במדים - ככה זה היה בחתונות "הצבאיות" שהייתי בהן. אני גם תוהה עד כמה ליברליים הם...

0רחלי

New member
אנחנו!!

לערוך חופות זה אחד מתפקידיו של הרב הצבאי. ולכן כאשר אנשי קבע "סוגרים" עם רב צבאי דרך הרבנות הצבאית של הצבא, הרב מופיע במדים - זה חלק מעבודתו. לכן גם אסור לו לקחת כסף על החופה - כי לאנשי קבע אסור לעבוד שלא במסגרת שירותם. ובאופן אישי - אני מעדיפה רב במדים תחת החופה (אנחנו ח"א - אז זה יהיה חולצה תכלת ומכנסים כחולים), מאשר רב "שחור".

0רחלי

New member
כל זה כמובן מתייחס לחתונת אנשי צבא

בחובה/ קבע. כאשר סוגרים עם רב שלא דרך הצבא, אז לדעתי זה כמו לסגור עם כל רב אחר.

סמיילי22

New member
אביו של בן זוגי הציע לנו שניקח רב

צבאי (כולם יודעות למה נכון?) כי "רב צבאי זה הכי יפה!", אולם בן זוגי עשה פרצוף ואמר ש"הדבר האחרון שהוא רוצה לראות בחתונה זה מדים!" (ככה זה כשאתה 11 שנים בצבא ההגנה לישראל...)

למעלה