תגידו, מה הולך עם השביתת תסריטאים?

Angelus

New member
תגידו, מה הולך עם השביתת תסריטאים?

הבנתי בשבוע שעבר מכם שתוכננו פגישות: ישנן תוצאות? אגב, האם מישהו יודע אם ישדרו את אבודים בפב' כמתוכנן?

TheLost

New member
איזה כיף שאני יודע לתת תשובות =]

הכל בגלל קירסטן ויץ' הכלבה. כאילו המלכה. סתם, היא לא מלכה, אבל היא חמודה כזאת. מותק. אבל נראה לי שהיא נאצית. בכלמקרה, אם אני לא טועה ביום שני שאחרי חג ההודיה הייתה פגישה בין התסריטאים לאולפנים ובהמשך היו כנראה עוד כמה דיבורים, אבל בסופו של דבר התסריטאים אמרו שאין הרבה התקדמות. לעומת זאת, האולפנים אמרו שנראה כאילו הסוף בקרוב, רק שהם יכולים להגיד הרבה דברים- והרבה שטויות. חלק מהאולפנים גם התחילו לצאת בהודעות רשמיות על עונות מלאות לסדרות, למשל בשבוע שעבר NBC נתנה ל"צ'אק" ו-"Life" עונה מלאה, כביכול הזמנת הפרקים הנוספים הייתה אמורה להתבצע רק בתום השביתה- אז הרבה הסיקו שאם הם כבר הודיעו, סימן שהשביתה קרובה לסיום, ומצד שני גם יכול להיות שהם עשו את זה בשביל שאכן יחשבו שהשביתה קרובה לסיום כשהיא לא באמת- ועדיין זה יגרום לאיזשהי דחיפה מצד התסריטאים... בכל מקרה, אם השביתה לא תסתיים בשבוע וחצי הקרוב, ההשלכות כבר יתחילו להיות נוראיות. בנימה אופטימית זאת, ABC החליטו כן לשדר את אבודים ב-2008 כמתוכנן. אבל- אם השביתה תמשיך מעבר לשבוע וחצי הקרוב, אז למעשה העונה הרביעית תכלול רק את 8 הפרקים שכבר צולמו, וה-8 הבאים יוצמדו לעונה החמישית בעונות הסתיו של 08-09, זתומרת שהעונה הזו תהיה בת 24 פרקים. בכל מקרה, כבר בטוח שה-8 הראשונים כן ישודרו בפברואר, ויותר מזה- המנהלים של ABC החליטו ששמונת הפרקים האלה כל כך מצויינים עד שהם הולכים אפילו להקרין טריילרים ופריוויוז בקולנוע בארה"ב (שזה בערך השיווק הכי טוב שיכול להיות באמריקה) It's funny because it's true

Angelus

New member
פשש

אתה כמו סנטה קלאוס יהודי רק תזכיר לי מי זאת קירסטן ויץ'? טוב, לפחות יש גבול לשביתה הזאת. נראה איך האולפנים יתקפלו ברגע שבאמת לא יהיו יותר פרקים תודה אחי

TheLost

New member
הבעיה היא שהיא מביאה מלא סקופים...

אז פשוט בשביל לא לסבול אותה בטלוויזיה (לא שאני רואה בכלל E) אני קורא את הטור שלה באתר
וחוץ מזה היא חברה של קריסטן בל אז בכל זאת... קיפ יור אנמי קלוזר

mikmik000

New member
היא מעצבנת :X

והיא תמיד מספיילרת בלי להזהיר. :\ כיאילו אני יודעת שכל הפואנטה שלה בE זה להביא ספויילרים, אבל תזהירי או משהו [שתגיד למשל "היום נדבר על האנטומיה של גריי, זהירות, ספויילרים לסדרה מכאן והלאה"].. כיאילו אם אני משאירה את הטלויזיה פתוחה בערוץ E, אני צריכה להעביר ישר כל פעם שרואים אותה, בלי לדעת על מה היא מדברת אפילו כי אני מפחדת שהיא תספיילר לי משהו. ><"

TheLost

New member
טוב לא יודע...

באתר היא דיי מזהירה (אבל בד"כ הקו בין בלי-ספוילר לעם-ספוילר קצת דק אז יוצא שאני הורס לעצמי כמה דברים
). הבעיה העיקרית היא שהיא מדברת גם הרבה על פרקים ששודרו בארה"ב ועוד לא הספקתי לראות/סתם מחכה ל-yes אז זה מעצבן, אבל עדיין היא מביאה הרבה חדשות מעניינות מהר.

Angelus

New member
../images/Emo45.gif

בגלל זה אמרתי שאני לא סובל אותה (אה, והיא גם כל הזמן קופצת) היא ספיילרה לי את סוף העונה של אבודים

steelwater

New member
"והיא כל הזמן קופצת." חחח../images/Emo6.gif

גם לי מישהי מפנאי פלוס ספיילרה איזה קטע באבודים.

למעלה