תגידו לי מזל טוב

הכל עניין של השקפת חיים.....

כל אחד בוכה או לחילופין צוחק מהמקום והכאב שלו. ואת ילדה מיוחדת המשיכי קדימה,תשחררי מאהבה ורצון חיובי. אין דרך אחרת. כל מחשבה נוספת בחייו ומעלליו של האקס,משאירה אותך במקום בו ויתרת עליו מזמן.
אמא
את תמשיכי להיות ללא שום קשר לתדירות המפגשים בין האב לילדות. וללא שום קשר מה קורה במישור האינטימי שלו,תתרכזי בזאת. בגעגוע ואהבה ענת

Rinattt

New member
../images/Emo25.gif

מי אוהבת אותך מי???
אני לא נראית לך משחררת? אני לא נראית לך ממשיכה קדימה? אני שמחה שסופסופ יש לו מישהי וסופסופ ירד לי מגב מי כמוך יודעת כמה הוא מציק לי לחזור [דבקית הבחור] עכשיו נראה כמה לבחורה יש כוח סבל, ולכי תדעי אולי היא לא תסבול, כי תמיד אמרתי שמה שרע לי לא בהכרח רע לאחרת

תמיד אהבתי אותך יקירתי

הכל מושלם בהתנהגות שלך מאז ומתמיד ( ואני ממש אבל ממש לא ציני ) משחררת בזמן כי את לא רצית אותו ותמיד הלכת עם הקו הזה בלי לבלבל בלי להטעות ידעת מה את רוצה ועשית את זה היית חפשיה לעשות ככל העולה על רוחך עשית כך אפילו אם היה בא לשתות קפה באותו זמן
אפילו לרקוד את לא רוקדת עם כל אחד
אבל הוא ידע בדיוק מה מקומו לא שיחקת איתו את אמיתית עם עצמך ועם הסביבה רואה את הדברים באור חיובי לא נלחמת מלחמות ולא מתלהמת בעקבות חברה זו או אחרת אני בטוח שגם לא חיבקת אותו שילשום בערב (כי לא עשית את זה לפני) כדי לבדוק איך הוא איתה ?!!! ולא בירכת אותו במזל טוב וסיפרת לו שאת מקבלת אותה ואת המצב כדי שבבוקר תרדי לו לחייו עם הבננות שלך זו הדרך הנכון אם היה קודם אבא רע ימשיך באותה מתקונת (אני לא שוכח לו שהיה מפריד בינהן ומעדיף לקחת רק את חלקן אבל היום אני מסוגל לחשוב קצת שאני מבין אותו קצת יותר לא קל כשיש תינוקות שרגילות לחיות ביחד על אחת כמה וכמה כשהן לא ) דבר לא ישנה את התנהגותו לוקח זמן להסתגל למצבים החדשים לכל הצדדים גם לבננות שלך אבל את גדולה מהחיים עם אורך הרוח שלך והאמת שלך יביאו אותך למקומות טובים תמיד והעיקר חוש ההומור שלך
שתיהיה לך ולבנות שלך שנה טובה מלאה אבא ואהבה

Rinattt

New member
WOW שלומי אני ב-ה-ל-ם

לא ידעתי שאני כזאת חמודה עד שכתבת לי
אני אגיד לך מה לשנות את ההתנהגות שלו אני לא יכולה אבל את שלי אני כן, פעם אמר לי ערסי משפט מה זה חכם, אני זוכרת שאמרתי לו על הגרוש שלי שהוא לא בסדר ועושה ככה ואומר ככה ושהוא רע רע רע! ערסי ענה לי "הוא בסדר גמור" כששאלתי איך בדיוק בסדר? הוא ענה לי "הוא בדרך שלו, בחשיבה שלו, מרגיש שהוא הכי בסדר" אז זה שלו זה לא שלי, ממזמן הפסקתי לקחת אחריות שלא שלי. בקשר לחיבוקים ונשיקות לאקס, מעולם לא חיבקתי או נישקתי מהרגע שהוא ואני התגרשנו, הוא זה שחיבק ונישק ואם הסיטואציה קרתה ליד הבנות לא דחיתי אותו מעליי [שלא אביך אותו מול הבנות שלו] אפילו כשהיה נכנס לביתי [שמעולם לא היה ביתו] סתם כי בא לו ואפילו מבלי להקיש בדלת, סתם כי מתחשק לו לראות את החבר שלי [כשהיה לי] אף פעם לא הערתי לו ליד הבנות אלא בנינו בלבד עד לאותו הרגע שהחליט לאיים עלי מולן - אז כבר לא הייתה לי ברירה! לכן כשראיתי אותם הייתי ניחוחה ושלווה, חייכתי לה כי היא בדיוק הסתכלה אם לא הייתה מסתכלת סביר להניח שהייתי מסיתה ראשי מהמחזה וממשיכה כהרגלי. אני לא מתכוונת להתלכלך עליה או עליו - לא אני. אם אני כועסת ומתרגזת תמיד יש לי איפה להוציא את העצבים מאשר לגרום לרכילות אינסופית ביישוב [ואנשים ביישוב חולים על רכילות עסיסית] ואני חושבת שגם אם היו לי רגשות אליו לא הייתי עומדת בדרכם, תמיד אבל תמיד טענתי שמה שרע לי לא בהכרח רע לאחרת ולהיפך. ד"א חברה שלי התחתנה עם חבר שלי מהילדות [זה נחשב?
] ועד היום הם נשואים+2 ועד היום אנחנו חברות הכי טובות
פייר לענות לך? אני לעולם אבל לעולם לא אצא עם האקס של אחת החברות שלי. אבל כל אחת והגבולות שלה... בעיניין הריקודים... שם נפגשנו לראשונה אני ואתה...
שנה טובה ומאושרת לך ולבננות שלך

:)...רואה

למרות הכל מצאנו מכנה משותף.. תודי שזה מוריד נטל מסויים מעל הרגשות... אני מאוד שמחתי שהוא הסתדר ובנה לו זוגיות...זה תרם לי, לילדות..ולו. שמחה שההיעלמות שלו היתה לבניית זוגיות ולא מתוך גחמה או רוע.. לגיטימי ומובן.

Rinattt

New member
../images/Emo13.gif

הרבה פעמים יש משותף רק אני לא מציינת לך את זה

Rinattt

New member
"זבל" של אחת "מציאה" של אחרת?

מצרפת קישור [בתקווה ואצליח] יאללה מוזמנים לקרוא ולדון [בלי שום קשר למקרה שלי שאגב אני ממש מאושרת מהידיעה
] אחזור לקרוא בצהריים
יום נעים לכולנו

איך היתה מסוגלת המגעילה הזו?../images/Emo5.gif

אחרי שבטח סיפרת לה את הסודות שלך ואת הדברים האישיים שלכם אצלנו בין החברות אני לא מאמינה שיקרה דבר כזה שמישהי תצא עם האקס שלי מה,,,חסר גברים בעולם?זה עניין של כבוד אהבה וחברות איך יכולת להיות חברה של אחת שאין לה מוסר

קטי30

New member
הרבה מגעילולות מסתובבות חופשי../images/Emo5.gif

וברורררררררררררררררר שמוסר אין לאחת כזאת וגם לא אטיקה בסיסית כמו שאני אומרת : חברות צריך לבחור בקפידה הבנתי ממנה שזאת "מכרה" יותר מחברה ובכל זאת מסכימה איתך זה לא עושה את זה בפחות מגעילולי

יערית

New member
חחחחח

גם אני פעם היית במקום של לא מאמינה! תאמיני תאמיני,אחרת איך מכבי אכלו אותה עם צא"סקא? ויותר מזה,זה כאב שלא עובר,הוא תמיד נשאר שם,גם אם שכחת,סלחת,דילגת, מחקת וכו',זו צלקת שתמיד תלטפי בכאב.

קטי30

New member
איזה משפט חזקקקקקקקקקקקקקקקק../images/Emo70.gif

לטפי את הכאב"
מאמצת את הצ'וואה הזאת לחיים
בוקר טוב ו
יערורה

קטי30

New member
מברוק' אוּחתי../images/Emo24.gif

קולללללללו לי'ה יבוא, לא יבוא. יקח אותן לא יקח אותן לפחות יש לו תירוץ מוצדק
העיקר שירד לך מהגב (למה כבד לך לסחוב
) לבלבות מאמי
סבח אל חי'ר לך
אוהפ'תותך ב
ות

d a n i e l s 5

New member
אותי זה מצחיק....

ולא ההודעה הראשית שלך...... דווקא התגובות שבאו בעקבותיה..... נחמד להעלות טרמפיסטים :) והוא...שיהיה לו בהצלחה.

למעלה